HCE Fórum

1174175177179180601

Komentáře

  • Pekne se to rozjelo. Prevlikani kabatu ve velkym.  =)
  • Ale zatim me tesi ze se nespekuluje o odchodu nekoho z nasich opor :) Beranek, Flek, Novotny, Bednar atd.. :)
  • @kinkis Ti jsou všichni podepsaný 😉
  • Mě by zajímalo co bude s Rachnou. Rohan se ho na instagramu ptal, že má prý laso. Odpověď Rachny byla že to dolaďuje s Karlem.. Tak uvidime
  • Podle Isportu Perers z CV do Kv
  • Raška podle mě super.Kdyby Knotek hral dle Horavy,urcite by ho nepousteli,no uvidime.Ten Hlava muze jen prekvapit,a Sklenář je celkem vyhranej týpek.no uvidime.Ale s Raškou mi udělali velkou radost.A jen tak pro dodani,na ty rozdilový hrace hold nejsou kacaky.

  • toho Peterse tak nejak nechapu myslel jsem ze mame golmany...i kdyz na druhou stranu zavorka v sokolove skoncil a Bedynka bude potrebovat stabilně chytat někde tak pak jedine proto
  • Hm, jsem asi blázen, ale myslím, že Bednář moh chytat jako jednička pro sezónu ve Varech. Ne "jen" v Sokolově.
  • Jinak posily fajn, Knotka ignoruju :)
  • S tím Petersem to jsou zatím jen spekulace. Spíš jde o to, že Novotnak(podle vedení) nezvládá psychicky zápasy kde jde o všechno. Už se mu nepovedla baráž kterou vychytal Zavorka a co vím, tak když byl Novotný teď zraněn koncem sezóny, tak to nebylo takového rázu, že by nemohl chytat.
  • Podle fb pokračuje i Vendelín...
  • Peters prej do Pardubic.Hele to jsou vsechno jen spekulace.Ja osobne bych rekl,ze tedy ten Peters nic moc neni.
  • Jelikoz skoncil Sicak a neprisel Kumi, tak beru Vencovo pokracovani jednoznacne jako spravny krok
  • Tak Knotek, Hlava a Raška potvrzení, všichni na hostovani k nam
  • swaty: Rachna je normalne psanej v kadru.
  • Tak třeba si kluci ze sebe delaj prdelky
  • @swaty Tam se jednalo o srandu, že má laso ze Sokolova a tím Karlem byl myšlený Mlejnek, ne Holoubek  :)
  • Tvl ted jsem cetl to o tom Šuralovi.Noto je teda síla :/ :/
  • Roman Vlach v Plzni.
  • Kjetel: No jo no,škoda.
  • No mají český kopačky v tom Turecku fakt Pech
  • upraveno 1. květen 2019
    Vlach tam dá 20 golu za sezonu, na to vsadim svojí zlomenou hůl. ALe pro nás asi žádná extra škoda, ten kluk má velkej potenciál, jen u nás se mu ho asi nepodařilo tak docela prodat, ačkoliv hokejista je to dobrej. Na Peterse bych se vyprdl, k čemu golmana, máme Novase, máme BEdnáře, stabilní dvojka je, kdyžtak jim může krýt záda Kuchař a koukám že máme ještě k mání Kašpara, 4 golmani, dva z nich do Sokolova, dva u nás a je to hotový, proč bychom sem tahali nějakého průměrného golmana,to postrádá smysl. Jo, střelce by to chtělo pánové, ale jak píše kanis, na ty topový střelce holt my nemáme peníze a střelce tam máme, jen to v nich probudit, Rachna umí střílet goly, Gríger taky, Beránek taky..to nejsou žádný chudáci, co neuměj do toho puku plácnout a poslat ho do zařízení. Já bychnaordinoval Venera styl střelecký přípravy :) to nemůže nikdy nikomu uškodit.
    Post edited by Screepy on
  • Vlacha je na jednu stranu škoda ale pokud má bejt týmu celosezónně uzitecnej, musí ho k tomu někdo donutit anebo namotivovat. A to se zatím nikomu nepodařilo a to uz vystridal více klubů. Takže o jeho prinosu se můžeme bavit ,tak okolo 40 kola.😎  Co jsem dostal info,tak nabízelo k nám povícero hráčů a né spatnejch ale máme omezený rozpočet a tak si můžem dovolit jen některé. Takže nápad Screepyho oprasit Venerovu metodu 1000 puků na bránu není vůbec špatné a možná bychom koukali co máme v mužstvu střelců. 😁
  • Jako Kindl vid.Tady hovnex,a tam se mohl pretrhnout.
  • No Kidl nebyl v tý Plzni zas tak rozdílnej jak u nás -16/17 KV 9+19=28, 17/18 Plz 8+10=18,18/19 Plz 13+13=26. Takže žádnej zázrak, ba dokonce horší jak u nás. A to hrál v mužstvu, který bylo tabulkově výš jak HCE a tím pádem nebyl pod takovým stresem z neúspěchu jak u nás. B)




  • "pod takovym stresem z neuspechu" .... to je dobrej obrat.  =)

    A ja si vzdycky myslel, ze problem celyho karlovarskyho hokeje je v tom, ze KV Arena stoji na nejakym starodavnym pohrebisti....  B)
  • No tak at to hold Baník tedy mrska s tema svejma no.Vždyť se nic neděje.Nikdo se jim zřejmě nevnucuje.
  • Ja myslim, ze je to zbytecny prizivovat tyhle kravsky nazory. Doufam, ze vedeni obou klubu budou jednat pragmaticky a vyuzijou moznosti ku prospechu obou stran. Je tu situace, po ktery se dlouho volalo, tak ted je treba ji maximalne vyuzit.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters