HCE Fórum

1160161163165166602

Komentáře

  • Kafko, nechte nám v pátek aspoň dva bodíky. Stejně si raději dáte Brno než Olomouc  :).
  • Tak dneska zaplatpanbuh za to.
  • Plzeň by nám mohla pustit nějakej bod, o tom žádná :))
  • Hoši kdyby to byl kdokoli jiný, tak by jsme mohli doufat, že nám to nechají, ale derby se nepouští.
  • @kjetel

    Na udržení třetího místa nám stačí bod. Takže plichta se docela nabízí.

    Otázkou je, jestli se vůbec bude v Plzni hrát. DK se zatím nevyžvejkla a tak čekám velkej flastr + minimálně zavření nějakýho sektoru...
  • Tak Ruzicka pry v kabine hracum oznamil, ze po sezone jde trenovat do Brna  :o
  • kafka: za co máte mít flastr?

    VnZ: že by si Zábranský vzal do Brna Růžicku? Tomu se mi nechce nějak věřit.. :) ale možní je všechno..že by se bárka v CV potopila?
  • Screepy:
    Tezko rict :) Kazdopadne co vim je to, ze i kdyz hracum nechodi prachy, Ruza je ma vzdy vcas. A ze kdyby CV padnul dolu, Ruza je hned volnej a jeho smlouva konci.
    Dal hraci nedostavaji prachy a nekteri uz sepisujou na vedeni vyzvu, aby zaplatili, jinak vypovidaji smlouvy. Bude to s nima jeste zajimavy.
  • VnZ: Duda je v tomto ohledu taky za vodou.
  • @Screepy- Hribíkovi v zápase s Třincem nějaká plzeňská fanynka podávala k občerstvení na ledě colu ve flašce z hlediště a on jí nechytil =)
  • VnZ: takze vyplaty stale nic..tvl ale to uz vyhrozovali pred dvema mesici ne, ze esli jim nezacnou chodit prachy, tak bude konec pohadky, asi jim zas vedeni namazalo nejaky medy kolem huby, nevim no, takovej tym nema dle meho v ELH co pohledavat, by me zajimalo kolik jim letos prislo vyplat (nebudeme se bavit o tom, zda v terminu)..

    Skopec: dokocne fanynka jo? A ja myslel, ze ty duty hlavy mezi pilsfandama jsou jen chlapci a ony tu nakazu chytly i nejake zeny.. :))
  • upraveno 6. březen 2019
    @Screepy Ty to nevíš? v neděli nějaká pitomá ženská trefila Hribika plnou petkou do žeber. A nějaký další pako hodilo plechovku s pivem na střídačku Třince. Už od pondělí tuto DK řeší, ale stále ještě nedořešila... 
    Post edited by kafka on
  • pOne napsal(a):
    VnZ: Duda je v tomto ohledu taky za vodou.
    Duda už si nechává dávat do smlouvy, že pokud mu nepřijde výplata včas je volný od těch dob, co se potkal s MVGM...  :)
  • @Skopec

    Hele, ta ženská pitomá všechno popletla! Hribikovi měla hodit ten prazdroj, kterej dala omylem svýmu starýmu, aby ho dones Varaďovi. Takže nakonec se Hribik vyděsil, když viděl místo objednanýho a zaplacenýho prazdroje colu a láhev nechytil. Stejně tak to dopadlo s Varaďou. Čekal colu, na střídačku ale letěl prazdroj, ucuknul a prazdroj tak spadnul vedle Galvinše... :s
  • V každý putice si obsluha píše kam má co donýst za pití. Pak nedochází k těmto trapným přehmatům. Koukám, že i tuto základní věc jste na pilszimáku podcenili. A pak se divíte, že Ujčík stále neví co vám za tu blbou obsluhu má napařit za pokutu, aby jste si to příště pořádně vošéfovali. ;) =)
  • kafka: nn, to jsem vůbec neviděl, já jsem v neděli dojel domů v poměrně podroušeném stavu a směroval rovnou do postele, abych v pondělí mohl existovat v práci =)
  • @Screepy

    Tady:

    https://hokej.cz/ostuda-v-plzni-fanousci-trefili-lahvi-rozhodciho-hribika/5037696

    by mělo být i video. 

    Hlavně nečti Blesk, tam psali, že ji Hribik dostal přímo do hlavy a musel být dlouho ošetřovaný... =)
  • kafka: video jest, skoda ze neni videt ten zasah :) ale v kazdym pripade seknuti to bylo naprosto jasny, takze nevim, proc se divaci az tak rozcilovali..asi tomu predchazel nejaky vice kontroverznejsi zakrok. Za to asi nejaky flastrik bude :)
  • Veverka tenkrat v dohranu,je to cca.mesic rekl,ze jsou s hraci domluveny na nejakym reseni tech vyplat.Rekl,ze na to hraci pristoupili.No tak asi tedy pokud je to tak jak pise VnZ,zase neco nedodrzeli,coz se tedy tem hracum vubec nedivim,ze neco sepisujou.Ja osobne,bych uz tam tedy za ne nenastoupil,pokud zase neco nedodrzeli.Je to v pytli.Kdyz jsem videl,co predvadeli jejich milackove u nich doma s nama,tak bych se vubec nedivil,kdyby opravdu ty problemy byli dal.Jinak to snad ani neni mozny.
  • @Screepy

    Aha, já myslel, že právě na tutom videu zásah vidět je...
  • Nevím, co řešíte s nějakým necháváním bodů. Plzeň prostě nemilosrdně přejedeme a získáme tři body, to je bez debat B) . Ostatně čtvrtfinále Plzeň - Kometa by bylo mimořádně atraktivní, tak proč to lidem nedopřát :) .
  • jako upřímně radši bych viděl SF Plz - Kom, protože u těchto týmů je škoda aby jeden z nich vypadl ve ČF. Co mě trochu sere je Ol na 6. místě.. :# čekal jsem, že odchodem Venery ten tým půjde kam patří, protože s tím svým hokejem to nikdy žádná hitparáda nebyla a oni skonči šestí..to je přece proti přírodě :))
  • upraveno 7. březen 2019
    @Screepy No ta Olomouc to je opravdu úkaz; když si vybavím, co proti nám předvedla ve dvou zápasech u nás a v posledním zápase u nich, tak je opravdu neuvěřitelné a nepochopitelné, jak dokáže v pohodě porážet favority a jak se může v klidu vyhřívat na šestém místě. Toto jim jen tiše závidím.
    Post edited by Vosa1 on
  • kafka: Tady, myslim, dokonce dostal prachy predem. Level 2.  :)
  • @Vosa1 ; to že jim to ve skrytu duše závidim je také fakt, ale evidentně to neni náhoda, oni si to play off potažmo předkolo zahráli už mockrát od doby co se vrátili do ELH..zatímco my jsme na ně čuměli vždycky akorát tak zespod
  • upraveno 7. březen 2019

    Na Olomouci je názorně vidět kam jsme mi mohli letos dojít, kdyby se z toho naši borci po půlce soutěže nepos....! Určitě nemáme o nic horší mužstvo ! :'(
    Post edited by Skopec on
  • @Skopec jenže my jsme neměli nikdy o moc horší tým a stejně jsme končili pod nimi, tam evidentěn fungoval ještě nějaký jiný faktor (no my víme, že ten faktor byl dlouhodobě Venera, ten je schopný i z podprůměrného týmu díky taktice a dodržování systému vytáhnout maximum a pak se není čemu divit, že..), na našich borcích bylo krásně vidět, že když to lepilo, tak jsme hráli parádní hokej, ze kterýho si sedali i experti na zadek, proč přišel ten zlom jaký přišel je spíš otázka na trenéra než na nás..ale jinak souhlas, udržet laťku pak aspoň z poloviny tak jako v té nejlepší části, tak jsme dneska hráli určitě předkolo
  • Screepy: Olomouc je pro me taky ukaz. Neskutecny. Kdyz se podivas, koho nechali v tabulce za sebou. Nevim, proc tam klub funguje. Ale pomery, jaky jsou tady u nas ... sorryjako ... ale z toho nemuze nic dobryho nikdy vzejit. Mozna nejakej zablesk nekdy, kdyz se to dobre sejde. Ale nic vic asi cekat nelze. To by se muselo hodne zmenit. Ale to je furt dokola.
  • Já si pořád myslím že je to o zkušenostech a hlavě. Doufám že to co se letos stalo je spíš posune dál protože věřím že tyhle kluci mají na víc. Když se podívám na všechny naše prohry a nebudu počítat goly co jsme dostali do prázdné branky, tak téměř polovinu (celkem 15) z našich 34 prohraných zápasů jsme prohráli o jeden gól a v dalších 8 jsme prohráli o 2 (Ve třech z těchto zápasů to bylo o jeden gol až do 58 minuty).
    Oproti tomu jsme o jeden gol vyhráli 9x (z toho 3x Pardubice a 2x Chomutov) a o dva goly 2x.

    Z toho je vidět že jsme neprohrávali většinou o parník ale byly to vyrovnané zápasy až do konce, které jsme my nedokázali zlomit. Nervozita na hokejkách, strach o výsledek v hlavách, nevím co to bylo, ale podle mě to snad bude v příští sezoňe lepší. Pořád doufám že zkušenosti z této sezony pomůžou a snad si vzpomenou na sebevědomí ze sezony předchozí a půjde to. Hlavně se vyhnout baráži, protože tam se bojím ž eby to psychicky nemuseli dát. Naopak vyhnutí se by mohlo těm hlavám taky pomoci.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters