HCE Fórum

1152153155157158603

Komentáře

  • Taky na to moc nejsem ale kurva Karle volej Zdendovy...jeho betonový hnushokej by nám mohl teď svědčit...tohle už je moc a musí se něco stát...počítám s tím ze zase mariska bude chválit a ze to proste přijde ze musí....
  • Prosím neblázněte. Není to tak dávno, co se tady (respektive ne přímo tady, ale na starém fóru  =) ) neustále žehralo nad netrpělivostí vedení směrem trenérům. A nyní, když přišla série nezdarů (uznávám, že situace začíná být vzhledem, nebo spíše podhledem k baráži, kritická) byste chtěli hned měnit trenéry? Že nikdo nechtěl měnit trenéry dva měsíce zpátky. 
    Zatím bych nepřistupoval k tak drastickým závěrům a trenérské duo určitě podržel. A ačkoliv souhlasím, že současná hra je příšerná, nevidím řešení v nějaké unáhlené výměně trenérů.
  • Tady by se fakt už něco mělo stát.Děsný.Co ty kecy,že už do všeho dáme všechno?O tomhle týmu fakt ještě uslyšíme,protože sezóna bude sakra dlouhá :(
  • Tak jsme pánové po dnesku úplne v prdeli. Prave jsme nastartovali jízdu smer baraz.  :s :'(

    Misto abychom nechali na lede všechno tak jsme naprosto hloupejma chybava věnovali Chmoutum 3 body. :#

  • Tak takovej průser jsem fakt nečekal. Jasně, na play off to nebylo, ale že spadnem do takovejch sraček a bude hrozit reálně baráž...TVL
  • Sranda právě skončila..
  • Mariška, opět stejné řeči, pořád dokola,stejná písnička,kluci na ledě nechali všechno.
  • Myslel to,že se hokejky připosrali a rolbař to nemohl stáhnout...
  • Titanic jde ke dnu, bárka se potápí...  :/
  • Chtel jsem dneska jit,a jeste ze me do toho vlezla jina vec.No hoši,zacina to byt zajimavy.Ale z toho se musej vyhrabat sami.Jen nechápu,jak se z celkem slušně slapajiciho mansaftu muze stat pravej opak.Jasně,na kazdy mužstvo behem sezony spadne krize ktera par zápasu trvá.Ale tohle uz je celkem slušná porce,a nic nenasvedcuje tomu,ze by to melo přestat,viz dnesni výsledek,kterej je k smíchu.
  • @HCE_Majkl:) Yes, the results were terrible. But there were some clear changes (look at the lineups in the last matches), but they did not work so far. Our coaches will have to find the next "concept to win". And our team maybe just needs a success to lift their spirits.

    @Vosa1: Changing the coaches is no solution. I agree with you, 100%.  :)

    @kjetel: ...but this f*** iceberg is still floating.  :/   =)

  • A short reminder - that was my posting on January the 6th:
    HawK71 napsal(a):
    Plutnar and Šenkeřík in one defender line?
    Liberec said: Thanks! 
    This time Chomutov said: Thanks!
  • Nechapu taky jednu vec a to jsou strely na branu.Za tyhle dva domaci zapasy mame 39 strel vystrelenych na kasu.Souperi meli dohromady strel 70.Jasne,ze s timhle se asi vyhravat neda. Filip je vybornej golman,ale proste vesmes pokazdy uspesne celit tolika strelam se uprimne neda.Z toho konce sezony mam uprimne velkyho lufta,protoze s touhle formou spadneme zase.Kdyby ne,byl by to zazrak.Ted uz ani ty sance neprichazej,proste nic.
  •  

    Zoufale nam chybi bek, krej by umel vystřelit.Tvrde a presne. Hrat přesilovky s Rohanem a Kozakem me teda neprijde jako dobrej napad. Když uz se teda někdo odhodla a pusti to na branu, tak je z toho sama dubnovka.

  • upraveno 21. leden 2019
    Vcera jsem byl po dlouhy dobe na hokeji. A musim rict, ze nevim, kam se ten "nas hokej" vytratil. Prvni tretina jeste sla, budiz. Ikdyz to bylo takovy jalovy. Ale od druhy tretiny to bylo na bliti a jenom jsem se chtel dockat nejak konce tohodle predstaveni. Hruzinec.
    Post edited by pOne on
  • Co to tam ten Mariska zase říkal tvl.Hodnoceni strašný,jako cela hra.Liberec vede tabulku,v zápase vyhraje a Pesan je jeste po vyhranym zápase zmrda,ze to nebylo ono,ze priste chce videt daleko vic.Tady se prohrává,ale vse je vlastně v pohodě protože hráči do toho davaj všechno.Proto to tady je ted takový jaký to je.
  • Klídek, chlapcí.
    Minimálně dva týmy pod sebou necháte. Podívejte se třeba na ropáky. Zbavili se statisticky nejlepšího beka Porselanda, místo něj Guma udělal nejvytěžovanějším bekem alkoholika Trončinskýho. A Trončinský včera za necelých 24 minut na ledě nasbíral -3 body v +/- bodování a tutím rozhodl zápas s rudou chátrou... =) 
  • upraveno 21. leden 2019
    Friends, it is always interesting to look in here, thanks @Vosa1 and @kafka:)

    Btw: Did anybody check the statistics of our defenders? Especially the shooting ratio during our streak of wins compared to the ratio of the last matches? When I saw the "34%" here https://www.hokej.cz/zapas/2616519/visualization I think I remember the ratio was higher before (during our streak of wins). But I had no time so far to verify my suspicion. 
    EDIT: Ok, I checked it fast by myself - I could not verify my suspicion. I must have had the ratio of the matches against Olomouc (47%) and Mladá Boleslav (even 66%!) in my mind.  :)
    Post edited by HawK71 on
  • Je to v hlavách. Není to o špatném trenérovi nebo taktice. Když nebudu brát v úvahu poslední zápasy které byly už jen křečí, tak jsme v žádném z předchozích zápasů vyloženě nepropadli, naopak scházela nám jen efektvita. Bohužel se na nás podle mě podepsala ta dlouhá serie výher kdy i nám fanouškům najednou přišlo že to půjde všechno snadno a hned. To se odrazilo i na hráčích. Když to pak najednou nešlo, tak začali být nervozní a z toho pramení ty chyby i to že nedáváme goly. Nemyslím si že by teď Pešoutovo odvolání něčemu pomohlo. Po Venerovi je to po dlouhé době jediný trenér který pracuje s týmem koncepčně a za kterým i hráči jdou. Nikdy jsem nehrál nic profesionálně ale i jako amatér vím, že když jsem šel do zápasu s čistou hlavou, dařilo se mi daleko víc než když jsem byl nervózní a až přehnaně opatrný nebo snaživý. Věřím že tahle deka bude mít brzo koncec a na náš hokej se zase bude dát koukat. Předkolo z toho sice už nebude, ale věřím že zápasy si i tak užiju.
  • Tak sem Vám včera piráty přidrželi dole. Koukejte začít vyhrávat, ať se nemusíte spoléhat na ostatní výsledky.
    Nejlépe už v pátek sestřelte perníkáře.
  • A v neděli máme určitě taky sestřelit vás? 😁
  • Jo jinak za ty Chomouty včera dík.🤗
  • @Skopec

    Zkuste to, za to nic nedáte. Pokud uděláme v pátek 3 body s ropákama, bude mi jedno, jak to v neděli dopadne... :)
  • V Nasi momentalni forme si nas tady Plzeň hravě voloupe jak nic.A tuším ze PCE to samy.
  • Taky tuším průser s Pce, ale snad ne
  • No uvidíme.Klidne bych do brány šoupnul mladyho Bednare.Vubec bych se toho nebál,a ne jen na ten jeden zápas.
  • Zda se mi,ze kdyz chytal v Třinci,tak mansaft bránil zodpovedneji,nez když čape Novas.
  • Jako s tim jaky mame vysledky neni co ztratit, navic nezachytal vubec spatne
  • Presne tak
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters