HCE Fórum

1150151153155156591

Komentáře

  • Olomouc is coming down to the play out zone. 
  • But we have to focus on ourselves and on our shooting accuracy, today 42 shots and 20 shots blocked by Vitkovice, this is 62 shots for match and only one goal.. :/
  • Jsem zvědav co opět bude blábolit Mariška,nebo zase ticho ,jako už několikrát.
  • No a co by k tomu mel říkat.Vždyť je to porad to samy dokola dokola dokolecka lálála.Hodnoceni zapasu si stejně udělá kazdy sám dle svého,takže jakypak placani si jater.Stejne se uz nic dokonce letošní sezony nezmění,takze uz ani nema co nového říct.Ja uz jsem se s tím bohuzel opet smířil,ze to bude bleyout jak to tady nekdo nedavno nazval.A kdyz to nebude letos baraz,tak to pro me bude takovy malinkaty vítězství.Trošku schyza,ale je to tak no,bohužel.
  • A jeste k to Maticovi.Jestli to mel nahnuty on,tak to tedy uz nechapu vubec,protoze vykony Matice,a Kovacevice jsou nebo tedy byli odlisny.Kovacevic vic jak sileny,proty jeho vykony nenachazim slov.Pomalouckej,nez se rozhodne co udela,tak tam mame najednou 3 goly.Neduraznej,no proste silenej,a nejsem sam kdo tohle vidi,rika.To Matic je proti nemu perla.
  • V Trinci to bude opet to samy,zase 0 bodu.Chtelo by to zabodovat v patek proti Sparte,to by nas nakoplo,pak smiknout Chomouty,a snad by se zase lip dychalo.Ty kluci nehrajou uplne spatne,ta koncovka je ale fakt ted strasna.Vcera 42 strel a jeden gol.Vitkovice 26 strel a 4 goly.Rozdil no.
  • Jako co chcete slyšet od Marišky nebo od Pešouta, oni ty góly za ty kluky nedají, šance máme, ta hra není kdovíjak hrozná, hrával se tu mnohem horší hokej. A střelce taky máme, Vlach, Rachůnek, Mikúš..to přece jsou borci co umějí dát gól, ne že ne..jenže když to nelepí, tak to holt nelepí vůbec nikomu..
  • No hapruje nám index štěstí. Dávali jsem góly když jsme málo stříleli a teď zas nesmyslně nedáváme góly když střílíme moc. Prostě statistika je proti nám a to je silnej soupeř. Já pořád věřím že se to zlomí a baráži se vyhneme.
  • Jsem netušil že je to nakažlivý. Lubinuv trénink nese první výsledky a Svoboda jde příkladem. Za jeden den získal víc bodů než celý tým za čtvrt roku :)
  • upraveno 14. leden 2019
    Vossy napsal(a):
    No hapruje nám index štěstí. Dávali jsem góly když jsme málo stříleli a teď zas nesmyslně nedáváme góly když střílíme moc. Prostě statistika je proti nám a to je silnej soupeř. Já pořád věřím že se to zlomí a baráži se vyhneme.
    @Vossy: Excellent lines, you have the speakers job!  :)

    Ad D. Honzík's interview: He naively whitewashes his actions, his time in Praha and his situation. And his lament about "money decides everything" is hard to believe when he acted the same way.

    Ad Pardubice: Is it a condition for the work there to be alcohol or drug addicted?  :s
    Post edited by HawK71 on
  • Ja bych taky chlastal trenovat Pardubky. Spis se divim, ze Lubinu kterej chlastal a jeste u toho nekoho zabil trenovat nechaj. Fetacek taky nevadi, ale tenhle "pouze" boural po par pivkach a jde z kola ven... salficky byl mozna soumen v kabine, ale v kanclu to takova prdel nebude :)
  • Jinak doporucuji facebook Dynama, dlouho jsem se tak nenasmal..
  • Ty Pardubice to je fakt tým tvl, jak rozložit funkční hokejový tým během pár sezon, krásný příběh, fanoušků je mi líto, protože tam to hokejem vždycky žilo, ale sledovat takovýhle  pecky, to je teda radost.
  • upraveno 14. leden 2019
    https://m.facebook.com/events/1123713234455868
    What do they want to discuss?
    Where to buy the best stuff cheaper? How to reach higher alcohol/drug levels without attracting other persons' (especially police men's) attention? 
    I am curious to see the next act in this theater.  ...and wish the supporters there good nerves.
    Post edited by HawK71 on
  • No v Pardubkach je to smutny,hlavne tedy pro fans.Rekl bych,ze ten klub (hokej),je tam ted ve vetsich srackach,nez jsme byli mi v Nasi predlonsky sestupovy sezone.Akorat si tedy porad  myslim,ze to nejak opet ukopou,ze si to proste nevyzerou,tak jako mi.Nadruhou stranu si rikam,ze by opravdu bozi mlyny byli? a dokonce i mleli?Proc to tady uvadim?Protoze v Nasi predlonsky sestupovy sezone Nas poslala dolu i domluva PCE s Jihlavou,kdyz uz Jihlava byla postupova,a uz ji o nic neslo,kdyzto PCE potrebovali k zachrane bod.Samozrejme to dopadlo,jak to dopadlo.No Ty bozi mlyny zminuju,ze loni spadla Jihlava opet do pralesa,a letos k tomu maj PCE dle vysledku solidne nakroceno taky.NEDEJBOZE,aby jsme si to s nima ve skupine opet zopakovali i mi.
  • Ted msem cetl na sport.cz srovnani NOVOTNY - FRODL.Ze loni byl Novotnak lepsi atd,a ted mu to Frodl vraci.No vono taky zalezi za jakou obrannou hrajes.Tim nechci rict,ze Frodl je spatnej brankar.No ale nejsem si jistej,ze v letni pauze uplne tak suprove dozral.Tohle jsou myslim si srovnani neeee uplne korektni,a adekvatni.
  • @kanis

    Tak pokud si vzpomeneš na ten náš poslední barážový mač s Litvínovem, tak bych se těch božích mlýnů začal docela bát...
  • No a k tomu dnesnimu zapasu v Trinci.Jen se modlim,aby to nebyl nejak velkej nater,pred TV..
  • Na Radiu 1 ted jedna reklama cilena na HC Pardubice.

    Chlastas, hulis, beres drogy? www.protidrogovyvlak.cz

    Muzou to pojmout jako team buildingovou akci. 

    A k tem Pardubicim. Ona je mozna situace takova, ze tam v podstate nechce trenovat nikdo. Takze si nemaj moc, co vybirat. Nicmene i tak angazovat Lubinu .... palec dolu.
  • @pOne

    Svobodu vyhodí, Čáslavu dál nechají na pozici asistenta. V tutom klubu nefunguje vůbec nic...

    A lidová tvořivost frčí:

    http://jyxo.info/uploads/E0/e07ab8e35be005fc7ccae3f7445d8cfa74dd5cc5.jpg 
  • U mě vede hláška.. Kdo z Pardubických trenéru neřídil opilej, ať hodi kokainem :D
  • Dneska bude chytat Bednář.
  • @yosef: I would be happy! :)
  • upraveno 15. leden 2019
    @VANEKnaZDI: Thanks for the confirmation. :)

    Yahoooooo! =)
    He has the size, he is talented, he has earned the chance in his young age.

    If there is any chance he reads this: "Jan, block that f*** puck! ...and: Have great fun!" :)
    For our defenders: Support him wherever you can! ;) 

    I cross my fingers. 
    Post edited by HawK71 on
  • yosef napsal(a):
    Dneska bude chytat Bednář.
    Respekt!
    K tutomu je potřeba velký kus odvahy.  B)
  • Solidní premiéra ještě proti Třinci! :) snad bude mit i trochu toho golmanskyho stesti :)
  • upraveno 15. leden 2019
    @kafka: I saw him in the summer of 2017 at the tournament ("DEL Junior Cup") in Mannheim as "hatchling" among all those much older players (many players from the birth years 2000 and 1999, and one even from 1998) there. He will make his way (if he - otherwise than D. Honzík - leaves his feet on the home ground). Respect yes, but I do not see a risk. I am confident. :)
    Post edited by HawK71 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters