HCE Fórum

1142143145147148601

Komentáře

  • To prece neni mozny,vzdyt R.Duda je andilek =) =) =) ;)
  • https://hokej.idnes.cz/pardubice-novy-trener-ladislav-lubina-bretislav-kopriva-pem-/hokej.aspx?c=A181203_175258_hokej_rou

    Tak Pardubice angažovaly Lubinu, no co na to říci. Snad jen to, že poprvé se představí v pátek u nás.
  • Koukám v Pardubicích jedou perník asi vážně ve velkém. Lubina chlast za volantem a jako asistent Čáslava s lajnou pod nosem... No kvalita. Tihle kluci mají tomu týmu určitě co nabídnout :D
  • Vosa1 napsal(a):
    https://hokej.idnes.cz/pardubice-novy-trener-ladislav-lubina-bretislav-kopriva-pem-/hokej.aspx?c=A181203_175258_hokej_rou

    Tak Pardubice angažovaly Lubinu, no co na to říci. Snad jen to, že poprvé se představí v pátek u nás.
    Upřímně řečeno, nechápu. A je mi opravdu líto fandů Pardubic. protestujou, bojujou za svůj klub a pak se dozví, že Salfa na střídačku postaví vraha a alkoholika Lubinu, kterýmu bude pomáhat smažka Čáslava. Neuvěřitelný... :s
  • Hlavně aby se kluci pardubický pod vedením alkoholika u nás v pátek nevzepjali, ať si to ještě nechají.
  • No já jen doufám, že se nebude opakovat historie. Před lety když si Jihlava zahrála jednu sezónu v extralize místo Budějek, tak angažovali Lubinu a dal nám hned dva fíky v prvním zápase proti nám a byla plichta.
  • No upřímně řečeno z toho zapasu s nima v patek u Nás mam obavy.To budou makat jak šílený,to vubec neni dobrý,ze to změnili zrovna proti Nam.A je uz jedno,jestli je bude trénovat ten,nebo onen.A navic oni zas tak blbě nehrajou,viz Varadovo slova po zapase s nima v Třinci,a Varadu jako člověka a trenéra ja beru.No mohli by si tu sérii jeste aspoň o zápas prodloužit.
  • Kazdopadne pokud v patek vyhrajeme za 3 body,tak se dostaneme pred jednoho z dvojice Litvinov,Plzen.Coz by nebylo uplne k zahozeni.
  • šup každej hlasovat...ta akce si to zaslouží  https://www.hokej.cz/zlatahelma

  • To mi jde normalne mraz po zadech.Krasny.
  • kanis napsal(a):
    To mi jde normalne mraz po zadech.Krasny.
    Krásný tuto je.

    Pro mě je o to víc nepochopitelný, že včera na nás a na Ligu Mistrů dorazilo na stejný stadion pouhých 1570 diváků... :s
  • Liga mistrů je zda se pořád trochu průser, Kometa nasadila vyloženě B tým, jaká je teda motivace tuhle soutěž hrát? Na vás 1500 lidí , na Kometu 3000 lidí, má to smysl?
  • https://hokej.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A181205_090957_hokej_zele

    Kovář na měsíc do Plzně. No bude to pro nás zajímavý víkend. =)
  • @Screepy

    Pokud by se to klubům rentovalo, viděli bychom jiné mače. Pokud na tom prodělávají (max. to je šul nul) a za dva dny máš mač se Spartou, je jasné, na co se v Brně zaměřit :-/.

    Já mám mezinárodní srovnání rád, ale z hlediska sportovní/finanční síly je hokej v Evropě za fotbalem, basketbalem, házenou i volejbalem. 
  • No v neděli kdyz se neco neocekavanyho nestane,tak se do Plzně chci ject podívat.Uděláme výlet na trhy,a odpoledne na zimak.Body nečekám,ale doufam,ze alespon predvedeme dobrej hokej,a trosku domaci potrapime.Kdyby navic Fifa předvedl super výkon v bráně,tak by to zas tak spatny bejt nemuselo.No uvidíme.A jinak s tou ligou mistru to zas az takovy terno urcite neni.Plzni v ni ale držím palce,at je to tak nebo onak.Kdyby udělala dobrej úspěch,je to pro ceskej hokej dobra vizitka.Maj k tomu naslapnuto dobře.
  • @Screepy

    Co se týče peněz, tak postupem do čtvrtfinále sme se dostali do lehkého plusu. Pokud bychom šli dál, už na tom vyděláme...

    Proč Kometa nasadila včera mladíky netuším. Do teď brala LM vážně.

    Já byl v Bolzanu a tam domácí fans byli u vytržení, že mohou jít na LM. Do Plzně jich na odvetu přijela spousta a i jejich klub to bral velmi vážně. A nejen tím, že vstupný bylo dražší než na EBEL... :)  
  • Asi nejspis otazka na Kafku.Jakej je prosim te sektor hostu?Diky
  • Flek podepsanej na dalsi dva roky.. super prace :)
  • Podepsanej Flek na další dva roky to teda klobouk dolů před vedením, protože tohle je borec který by z Fleku mohl jít do bohatšího týmu
  • https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Sin-slavy-privita-trenera-Marka-Sykoru-10375

    Marek Sýkora bude jmenován do Síně slávy karlovarského hokeje. Chválím a těším se. Marek Sýkora byl mým nejoblíbenějším hokejovým trenérem již velmi dlouho před tím, než šel do televize. Později, když dělal experta ČT, jsem se několikrát přistihl, že na hokej koukám hlavně abych si poslechl jeho poznatky a glosy. 
    Jsem rád, že Marek bude tímto navždy spjat s karlovarským hokejem. Podle mě pomohl na přelomu tisíciletí zachránit hokej v Karlových Varech.
  • Za Fleka i síň slávy pro Sýkoru klobouček!
  • Tak vite prosim vas nekdo,pod jakým číslem je na Pilszimaku sektor hostu?Chci koupit lupeny,a nevim presne kam.Diky
  • Neeeee,ze me vy bejci pošlete do domácího kotle. ;) :) :o :s
  • Diky moc,to jsem hledal,a nemohl jsem to najit.Primo na jejich strankach na tento zapas je jen hlediste+oznacene sektory cisly,ale neni tam popsano jakej to je sektor.Uz jsem tam byl nekolikrat,ale takhle z ty mapky jsem vedel,ze je to nekde v rohu,ale jaky cislo proste nevedel.
  • upraveno 7. prosinec 2018
    kanis napsal(a):
    Diky moc,to jsem hledal,a nemohl jsem to najit.Primo na jejich strankach na tento zapas je jen hlediste+oznacene sektory cisly,ale neni tam popsano jakej to je sektor.Uz jsem tam byl nekolikrat,ale takhle z ty mapky jsem vedel,ze je to nekde v rohu,ale jaky cislo proste nevedel.
    Sektor hostí je 216. Je na stání.

    Pokud chceš sedět, kup si lístek jinam.

    Nechceš-li být mezi pilshovadama, nekupuj si určitě lístky do sektorů 110,111,112 a 116. A budeš-li mít na sobě Váš dres, tak ani nikam blízko k těmto sektorům.

    Někteří z našich docela blbě nesou ten nápis "Zkurvená Plzeň", kterej namalovala před prvním derby nějaká dutá hlava u hráze přehrady v Březové...

    A protože se dutá hlava zapomněla pod nápis podepsat, může mít díky ní problém v neděli někdo úplně jinej.
    Post edited by kafka on
  • Diky za info,bohuzel se proste hovada najdou uplne vsude,a tohle je na pest.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters