HCE Fórum

1138139141143144590

Komentáře

  • Jak jsem ted cetl s Lukasem rozhovor,tak rikal,ze chtel do extraligy,a ze ho sem presvedcilo jit i to,ze to tady trenuje Martin Pesout.Je dobry vedet,ze ty hraci sem za nim chteji chodit.Konecne se mi to zacina libit,je to fajn pocit.
  • A ja jsem rad,ze ho mame my,a ne nikdo jinej.
  • nekoukam na tv...ale z onlajnu.... O přestávce na led zavítal Slavomír Lener a ocenil fair-play gesto jednoho z karlovarských žáčků cenou Oldřicha Machače.     moc pekny <3
  • No já Vám nechci brát radost z Kozáka, ale když hrál za Kometu, tak nic moc. A spíš nic než moc... :)
  • U nás je to trochu jný než v Kometě :) uvidíme a kdyžtak ho pošlem do Litvínova.
  • V Kometě neměl Nelu Slovákovou :D Takže teď bude spíš moc než nic =)
  • Tvl. Slovákovou? Tak nevím jestli mu výplata od nás na tuhle "krásku" bude stačit...
  • Vossy napsal(a):
    Tvl. Slovákovou? Tak nevím jestli mu výplata od nás na tuhle "krásku" bude stačit...
    Já si myslím, že ona přinese domů víc peněz než on... :)
  • No jen aby nam hned ve stredu nedal ten Svedskej porcelan flaksu.
  • Plekanec končí v Montrealu. Nemá na něj někdo číslo, aby to přišel ještě odklouzat k nám?
  • No myslim,ze by ho vic stalo vyzivny na deti,nez kolik by si tady vydelal.Myslis jako dat ho do ctvrty jo?
  • Kanis: Možná do třetí aby se od Venci ještě něco přiučil.

    Jinak podle hokej.cz a statistik je nám zde vysvětleno že jsme měli v posledních 8 zápasech pouze štěstí (čemuž nasvědčuje index štěstí) a není to dlouhodobě udržitelné a budeme se už jen zhoršovat. Tak buďte na to připraveni. http://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-jak-se-karlovy-vary-ne-zlepsily/5034481

  • > @Vossy napsal(a):
    > Kanis: Možná do třetí aby se od Venci ještě něco přiučil.
    >
    >
    >
    >
    > Jinak podle hokej.cz a statistik je nám zde vysvětleno že jsme měli v posledních 8 zápasech pouze štěstí (čemuž nasvědčuje index štěstí) a není to dlouhodobě udržitelné a budeme se už jen zhoršovat. Tak buďte na to připraveni. http://www.hokej.cz/hokej-v-cislech-jak-se-karlovy-vary-ne-zlepsily/5034481

    Teď jsem to dočetl, hroznej článek :-D
  • @Vossy - Co je štěstí, muška jenom zlatá. Uletět může. Ale štěstí přeje připraveným. Takže, když se na to správně připravíme,tak nás to nezaskočí a zelenej válec pojede dál.😂
  • @Vossy @kinkis Tak to jsou s prominutím opravdu neuvěřitelné bláboly, ať se na mě na Hokej.cz nezlobí. A to na to koukám čistě nezaujatě. Ten redaktor neviděl pravděpodobně náš žádný zápas.
  • @Vosa1 - úplně by mu stačilo přečíst si rozhovor s Noskem po poslednim zápase ve Zlíně,kterej suše konstatoval, že jsme je normálně prejeli. Tam se o žádném štěstí vůbec nemluvilo. 😎
  • Tvl index štěstí.. 😀 já netvrdím a nezpochybnuju že jsme si v některých zápasech tu výhru zasloužili, proti Plzni třeba mohlo to utkání dopadnout úplně obráceně. Ale ten tým šel výkonnostně neuvěřitelně nahoru, to musí vidět každej i bez růžových brejli s pěti dioptriema! Ve Zlíně to už byl naprosto sebevědomý výkon a tam jsme si ty tři body zasloužili na 100%. Jasně statistika je statistika a i když nuda je tak má cenné údaje a většinou je neoblomná, to se mu musí nechat. Jenže proč bych měl mít 50 střel za zápas když nedám gól a stačí mi jich 20 a dám 3 góly..Plzeň má taky hromadu střel a co z toho. Jsou střely a střely..a je to jak říkal Pešout, nestřílej když víš že to nemá šanci ohrozit gólmana, akorát jim ho rozchytas. Jenže tyhle faktory jaksi do statistiky pana redaktora nevstupují. Byl bych velmi rád kdyby se nám povedlo dostat do desítky a zavřeli bychom statistikovi pusu 😎
  • No k tomu clanku jen dodat,NO COMENT.Jen snad to,ze to byl asi zrovna clovek kterej fandí tymu,kterej jsme mu nasi nudnou,neaktivni  hrou pokorili.Je to fuk,at si kdo chce,co chce rika.
  • Prostě tomu autoru článku vadí náš klub, jinak si to nedokážu vysvětlit. Dát si tu práci a statisticky to takhle spočítat. Je v tom hodně zaujatosti a nepřejícnosti. Prostě vyhraje vždy ten mančaft, který dá víc gólů.
  • No ono se to nelíbí asi vice lidem,ze zrovna Vary maji nejlepší vysledky poslední dobou,a byli vyhlášeny mužstvem mesice.To proste není zvykem aby to takhle bylo,ze se najednou mluví o Energii,jako o dobre hrajícím tymu.I jsem čekal,kdy nekdo s necim takovym prijde.
  • Jinak Pleky planuje navrat do Čech,tak jsem zvedavej,komu kývne,pokud pujde do Cech.No nevim tvl,Kladno to asi nebude.Kdyby jo,ma u me palec nahoru.
  • Jen si pamatuju ,za Tlačila zápas v Třinci, prestrileli jsme je i ranec a prohráli 7:0. Tyhle články jsou k smíchu...
  • upraveno 12. listopad 2018
    No jo, je vidět, že ste byli v pralese. Index štěstí totiž děsně frčí. :) Tuten trouba s ním otravuje už několik sezon. Pamatuju si, že jednu sezonu nám taky někdy okolo 20.kola prorokoval, že dáváme tolik branek jen a pouze díky indexu štěstí a že tuto brzo skončí, že nás štěstí opustí.
    Neskončilo.

    Na konci základní části sme měli nejvíc vstřelených gólů ze všech... =)  
    Post edited by kafka on
  • No je to taková ta US snaha nacpat data a matematiku do sportu. V baseballu jim to víceméně funguje (viz film Moneyball).

    Ale hokej i fotbal zkrátka nemají většinou logiku.
  • Posily pro ofenzivu Hradce: přichází Kanaďan Lessio, vrací se Smoleňák.
    Nooooooo zrovna proti nám,by hrat tedy nemuseli.
  • upraveno 12. listopad 2018
    @kjetel: Yes, Sabermetrics (to be seen in the movie "Moneyball" - or look here: https://en.wikipedia.org/wiki/Sabermetrics) worked very well! So other teams in baseball "absorbed" this system more or less in some different and sometimes their own ways. Btw: I played baseball in youth (as a beginner :) ), and I like the approach of Sabermetrics.

    In my eyes, such systems would work in all sports ... (In Northamerica it is not only baseball, where there are several detailed approaches of statistics. In the last months I watched many american football matches. ;) ) ... so, if you have the decisive perspectives and angles of view - which means: the real necessary statistics, numbers and columns - such approaches work. And that is - in my opinion - the crucial point: hockey is not pervaded enough with the therefore needed adequate statistics and the needed analysis of the connections of the details! (Nevertheless, some conclusions can be get by the stats so far. ...but I would question, if this "index of luck" is built correctly. B) )
    Post edited by HawK71 on
  • Když jsem viděl kapitána na zastupitelstvu města, tak mi ho bylo fyzicky líto. Tvářil se, ž by raději strávil celé utkání na trestné  =).
  • Tak za blbe keci tam dost mozna neco dostane.. Ale jestli pujde na trestnou to nevim :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters