HCE Fórum

1135136138140141601

Komentáře

  • A dneska nás jak v TV tak v přenosu z Bolky chvalili za velkou bojovnost podpořenou skvělou fyzičkou. Tady se odráží zřejmě výborná letni priprava. 😉
  • @Skopec
    Budes ted zapasy prozivat klidneji?  =)
  • Pospisil rikal,ze kdyz hrajou Vary,tak hori led,atd.Ze ty kluci si hodne moc vazi toho,ze vybojovali zpet extraligu,a ze bojujou jeden za druhyho.Neni to prej tym jednotlivcu,kdy by to ten tym mel zalozeny na 3-4 hracich kteri jsou rychlostni typy,ale na tom,ze ten tym je rychlostne rozlozenej do vsech hracu,a ty makaj celej zapas naplno vsichni kazdej za kazdyho.No proste se to hezky poslouchalo.
  • No v patek v Trinci to asi skonci,co si budeme povidat.Rad bych se ale mylil.
  • kanis: díky. To se fakt dobře poslouchá :)
  • Článek na Idnes o nás, kde je i rozhovor z Pešoutem, ještě ze včerejšího odpoledne před zápasem s Bolkou:
    https://hokej.idnes.cz/karlovy-vary-hokej-martin-pesout-dq7-/hokej.aspx?c=A181029_192712_hokej_ald
  • No jedete neskutečně. A je to dobře, přeju Vám to...
  • Samozřejmě ta prohra už visí ve vzduchu a pravděpodobně se tak stane v pátek v Třinci, ale ten Třinec taky není kdovíjak dobrej :) včera přejel totálně mátožnou Olomouc, ta doma hrála ještě o parník hůř než u nás, co jsem sledoval, takže to pro ně nebyl soupeř. Oni jsou silní do útoku, ale v obraně také mívají okénka, takže ano, je pravděpodobné, že tam prohrajeme, ale ještě bych to tak úplně černě neviděl :)
  • Přesně tak... ještě nemám natipováno a dávat dvojku v Třinci asi nebudu. Přesto mi výhra tam nepřijde nějak extra nereálná. A to i přes to, že mám pocit, že to je dlouhodobě možná nejneoblíbenější zimák pro zelenou partu. No, když si představim tu šílenou štreku, tak to je zápas sám o sobě, tam vůbec dojet :)
  • Včera jsem měl remízu v tipovačce, zas tak velkej optimista jsem nebyl, taky skrz výsledky Bolky v posledních dnech. Samozřejmě Bolka měla trochu víc šancí než my, dali tyčku, ale jinak bych neřekl že nás nějak extra přehrávali, třeba jako Plzeň v první třetině, která si tam z nás dělala vyloženě kolotočářskou šou chvílema :) za mě to byl spíš jeden ze slabších soupeřů a pokud budeme podávat výkony v podobném duchu, měli bychom Bolku nechat za sebou.
  • Ted je fakt škoda tech stracenych bodu se Zlínem,a ropakama.Mohlo bejt ted 28bodů.
  • Já jsem zvědavý na nedělní zápas ve Zlíně, sledoval jsem některé zapasy Zlína a ten hraje taky pěkný, velmi útočný hokej.
  • Zlín hraje velmi dobře, doma to bude tým prakticky k neporažení, včera s Litvínovem byl na ledě prakticky jen jeden tým, Litvínov sice tu a tam zkorigoval nebo zahrozil, ale to bylo jen takové občasné bubu, které nemělo na funkci vliv. Ve Zlíně bude pro každého těžké bodovat.
  • @kanis je třeba to brát tak, že těch prvních 9 kol bylo aklimatizačních a buďme rádi za to, že jich bylo jen 9 :) Teď ještě vydržet, ten náš hokej je určitě dost fyzicky náročný, tak aby nám někdy po Vánocích nedošla šťáva..
  • No právě,bylo to videt v neděli pěkně,jak se v pátek proti Plzni vydali.
  • @Screepy Jojo, taky jsem si říkal, kdy přijde krize. A myslim, že určitě přijde... No, tak hlavně, aby byl pak závěr zase cajk, to by se hodilo na jakoukoli variantu závěru sezony :)
  • No cetl jsem,trosku smolik. :/
  • @VANEKnaZDI - naše hra je gut, po letech v ELH si ten hokej můžu správně užít.  =)  Ale víc mě teď občas vytáčej pruhovaný zebry na ledě, viz hokej v neděli s Olmikem. :# Naopak v derby s Plzní si o nich pomalu ani nevěděl. ;)
  • Jinak včera, jestli jste si to taky všimli, jak je jednoduchý přijít o výhodu přesilovky.To už jsem takovou chybu dlouho neviděl. Stačí se jak Boleslaváci nechat na jejím začátku dvakrát vysypat z vhazování a je rázem po výhodě. =)
  • Tuším,že by to mohl být Kafkoic.Podle zelené bundy zemědělce traktoristy ;)
  • Ja myslim,ze Kafkoic je slusnej Kafkoic.
  • A ten rozhovor s Calounem? palec nahoru pro nej.
  • Btw: M. Vachovec is currently the top scorer of his team - https://www.eliteprospects.com/team/1825/cracovia-krakow/2018-2019?tab=stats 🙌

    I am curious: Are there players in our team which have Tomáš Krejčí (IHA Group, respectively Unlimited Sports Management) as their agent?

    PS: An interesting interview, @Screepy. But I think there were some homemade mistakes at Ústí nad Labem within the last months, for example the announcement of their high ambitions, which might have mislead the expectations of their fans.
  • Venca na čtyři minuty a dva vlastenci. No, nejsme kapela, abychom furt vyhrávali.
  • Za podráždění čtyři minuty? To je nějaký trinecký nařízeni?
  • Prostě produktivní mužstvo. Když nám nemůže dát gól soupeř tak si ho dáme sami. Jako pokud to bude pokračovat a góly budou dávat celý zápas jen naši ale už do správné branky, tak mi to nevadí.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters