HCE Fórum

189111314603

Komentáře

  • @xman98

    To že je to od WBHF to vím, ale i tak bude na co koukat a pro 8 tisícový město to bude svátek. S Pardubicema kde to je pod hlavičkou ISBHF se to nemůže rovnat. Ale i tak si to hodlám užít věřím že bude na co koukat. ;)
  • @Screepy
    Je to možný, hrával jsem tam se spoustou lidí. Zajímalo by mě jetli tam ještě dneska někdo hraje a nebo jestli hokej už paří jen přes obrazovky. Neříkám, že já byl jinej. Taky jsem byly schopní s kamarádem ve dvou odehrát celou sezonu NHL 93 na prvním pentiu během jednoho víkendu (5 minutový třetiny, všech 82 zápasů + PO) s čistým herním časem kolem 26 hodin, ale mezitím jsme vypadli ven a hráli i na živo. to už teď moc nevídám.
  • Vossy: Tywoe, slovo NHL 93 vubec nevyslovuj. Ja kvuli tomu dokupoval 2 MB RAM, abych mel 4 MB RAM. Stalo to 3900 Kc !!!  =) Moje 386 DX tim padem bylo povyseno na NHL 93 kompatibilni a hralo se do totalni zizne, hladu a vycerpani.  =) Byl to totalni masakr tahle hra, mozna historicky nejlepsi kousek, co jsem kdy hral.
  • @pOne Tvl. To mi povídej. To byl kousek u kterého jsem strávil asi historicky nejvíc času. Do teď si pamatuju když jsme dohrávali sezonu a PO, bylo pět hodin ráno a do pokoje vlítla máma kamaráda proč vstáváme k tomu počítači tak brzo. Se divím že nepoznala díky krvím podlitým očím a naprosté apatii ke svému okolí že jsme si naopak ještě ani nešli lehnout :). Sháněli jsme pak už cokoli co by aspoň trochu zvedlo obtížnost protože už ani nejhorší team Hartford Whalers za který jme hráli nám nezabránil v rozdávání debaklů okolo 30:0 a výš. Tenkrát jsme z Bobbyho holíka udělali nejlepšího střelce sezony s více jak 1000 goly a Pat Verbeek měl něco kolem 1500 asistencí.
  • @Vossy ; ted uz tam je multiifunkcni hriste z polytanu nebo jak se ten matros jmenuje, takze s hokejbalem je utrum..ale da se tam zahrat forbale, basket, tenis, zabehat na draze, je to jako dobrej pocin, je to verejne pristupny za mensi poplatek.
  • @Screepy

    Hokejbal se nehraje v Drahovicích už od roku 2004, kde se postavilo nový hřiště v Bohaticích. Před dvouma rukama se tam položil novej plastovej povrch. Soutěž se už nehraje žádná, předloni jsme vyhráli první národku, mohli jsme hrát baráž o extraligu, ale byli jsme strašně pobitý a neměli na to ani financ tu soutěž hrát. Další rok jsme sestoupili a skončili........ ten povrch stál 750 tisíc a dneska na něm nikdo nehraje už..... škoda

  • @xman98 no jasne, vsak za svych mladych let jsem na Komenaku v lete brigadoval na tom novem arealu :) ale vy jste hravali v Dalovicich nahore ne? Tam vyrostlo primo hriste pro hokejbal. Ani nejaky mladosi to tam neplacaji? To je skoda..
  • @Screepy

    No já hrál ještě na komeňáku, tenkrát se tady hrála místní soutěž a až postupem času i registrované soutěže pod svazem. Dřív tady byly dokonce dvě místní ligy, teďka už nehraje nikdo, ani mladí, nic. Hřiště se postavilo v Bohaticích ne v Dalovicích. Ten povrch je fakt super, neskáče na tom míček, nejsi odřenej, klouby nedostávají takový pecky..... je to škoda, že je to nevyužitý no.

  • @xman98

    A to Hřiště je volně přístupný nebo po domluvě? Pokud ano tak už dnešní mladý vážně nechápu. Já abych si mohl zahrát hokejbal mezi mantinely tak jsem s hokejkou na kole s chutí přejel celé město a podle toho co píšeš mají super hřiště a je na něm mrtvo.
  • xman: Mladi dost sere na sport obecne. Maji jiny priority. A kdyz ani rodice je k tomu nejak nevedou.....
  • @Vossy

    Jo hřiště je volně přístupný, jsou tam i branky všechno, jen přijít a jít si zahrát. Ale nikdo tam fakt nechodí, já tam chodím občas pinkat s hokejkou s malým a je tam vždycky volno....

  • @xman98 ; je to volne přistupny??fakt??tvl ja vim že pred 2 roky jsme museli nahanet nekoho kdo nam otevre velkou branu a pujči branku aby jsme tam vubec mohli na chyvilku
  • @xman98 jasně, Bohatice, co to kecam :) takovej krasnej flek na hokejbal a nic, doba je smutna.. :( my jsme mastili s klukama hokejbal ale nejvic nahore v Drahovicich na strese vymeniku..to byly spily, no a ze tam bylo vsude zabradli, kudy nam kazdou chvili utekl micek :D a tenisak skakal jak vzteklej..byly to paradni leta a zazitky, na tom asfaltu hokejky odchazely az hanba a rict si rodicum o novou vyzadovalo odvahu :)) nekdy bych si to pro perdel jeste pinknul :) v lete budu v KV :D
  • Kdyz to tady zije, poprosim vas o pomoc. Nevite o nejakym brankari (nejlepe o dvou) kdo by nam sel dneska zachytat na led od 22h? :) Nejak nam dneska golmani vybouchli
  • zpravicka pro kuraky : od dneska plati kurackej zakon , pokavad te nekdo chyti u znacky zakaz koureni a mistech kde zakon kaze ,prijdes o prachy a to o takovy jako kdyby sis koupil dve zlaty permice ...dost tvrdy
  • @Hufnagl

    Normální je nekouřit. A když už někdo musí kouřit, ať kouří tam, kdepa kouřením neotravuje ostatní.
  • @Screepy

     "Nahradit tak silného dlouholetého partnera nebude vůbec jednoduché a před managementem klubu v tuto chvíli vyvstává zásadní úkol tuto složitou situaci vyřešit" tak to sem teda opravdu velice zvědavej, jakpa tuto MVGM zvládne... :) @Screepy
  •  V klidu. Na setkání v Thermalu MVGM pár sezon zpátky ujišťoval, že než tahle situace nastane, tak se to vedení klubu minimálně rok dopředu dozví. Takže předpokládám, že vedení je důkladně připravený už má zpracovaný kroky, který bude muset podniknout ;-) zbývá je jenom uvést do praxe
  • ...takze komplet vsechny drezy vymenit ?
  • Tak at vytáhnou páni MV a KH z kapsy kdyz si múzou dovolit porad odmítat sponzory kteří si chtějí dosadit někoho do vedení....
  • FerryBo: Nebud drzej. Pokud mas nejaky prachy, tak je dej na stul a moc nekecej. Pokud te zajima, co s nema bude nebo bys za to dokonce chtel bejt ve vedeni, tak ses vazne celkem slusnej blbinek.  :p
  • No co k clanku rict. Proste dalsi posily necekejte, ti co uz jsou podepsani se budou po lede plouzit s otravenymi xichty, protoze bez vejplaty v kapse ma clovek jine starosti nez proti komu zrovna hraju a vy hlavne nezapomente ze ani v tuto chvili nesmite vedeni kritizovat, protoze prece delalo co mohlo....

    Tvl. "mimo dvou hracu kteri maji ve smlouve klauzuli ze po sestupu muzou odejit zustava klub pohromade...."

    "Rozpocet zustane na stejne urovni a vratime se do extraligy...."

    Je to mesic a lzi z nej uz vypadlo tri prdele. Jsem zvedavej s cim dalsim prijde
  • tady fakt někdo ještě věří tomu, že nám daj důvod jet hromadně do Vsetína na hokej v podání Varů??? :o
  • Tady se k tomu zase nepřistoupilo úplně precizně. Po sestupu žokej odjel na týden hrát golf do Švýcarska a asi ho vůbec nenapadlo, že jeho skvěle řízenému klubu nebude někdo chtít dát prachy. Místo toho aby nejdřív všechny obešel, tak začal slibovat hráčům a trenérům, jak se udrží rozpočet a hory doly ... teď mu dojde, že na to nejsou prachy tak bude zase vydírat město, kraj a brečet do novin, jak to dělá skvěle ale kraj je malý a špatný  :s
  • Já věřim, že si ten důvod nenecháme vzít! Takhle bych to postavil :) @kafka_jr
  • Já teda se Vsetínem počítám! Už je někde rozlosování pralesa?
    A koukal sem, že Kadaň se odhlásila z 2. ligy, takže prostor pro vydírání města MVGM nemá. Ve 2.lize je jedno místo volné... :)
  • Trošku poopravím, odhlásil se Klášterec nad Ohří a místo něj bude hrát pravděpodobně Sokolov i nadále druhou ligu a ne kraj.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters