HCE Fórum

1103104106108109591

Komentáře

  • pOne napsal(a):
    Posrana minitabulka. To slovo me bude budit ze sna.... 
    Klid.

    Tuta varianta je stejně málo pravděpodobná, jako to, že Anaheim otočí sérii se Žralokama.

    Derby příští sezonu v ELH bude. Tečka.

    Jestli po něm budete zase mlátit vlastní hráče šálama, nevím. Ale vím, že bude. :)  
  • @kafka Pokud postoupíme, tak příští sezónu skončíme v tabulce na vámi ;) =)

    @pOne Tak nějak. Já to do pátku snad nevydržím. Ta představa, že se to může ještě teoreticky posrat, je fakt nepříjemná.

    No nic, chce to nespekulovat, porazit Litvínov za tři body a pomoci jim tam, kam nás s radostí posílali minulý rok. :)
  • Brzo bude mit (snad) v KV Arene kancl. Jestli ti to staci zatim.  B)
  • Tak jsem koukal na předprodej lupenů na pátek a v ticketu hlásí vyprodáno =).

    Taky věřím, že to v pátek nějak umlátíme aspoň za boda. S předváděnou hrou v posledních zápasech na to máme.;)
  • Hosi, takhle sebevedomy muzstvo, ktery sice ma blikance (Jihlava), jsme tu dlouho nemeli, radost pohledet na tyhle kluky a na to jak se o to perou, mrknete vcera pri druhym golu Kohouta, jak se radovala stridacka, Flek no. 9 tam skakal jak malej kluk radosti. Srdce HCE fanouska se vraci zpatky o 10 let k titulove a vicemistrovske sezone, protoze tam ten zapal byl uplne stejnej, jen kvalita byla trochu vys. Ale jinak je to nemlich to samy, postup do ELH je pro nas defacto titul. Ze zacatku baraze jsme museli chytit vlak, ale ten uz jsme chytli a ted ho ridime. Ja jsem popravde nadsenej, jak tenhle tym jede a posrana minitabulka me ani tak nedesi, verim, ze ta situace stejne nenastane i kdybychom nedejboze prohrali oba dva zapasy. Mne se hlavne libi, ze nikde nekecame, neprobirame sracky, kde , kdo vyhral buly nohou, neotirame se o rozhodci, proste hrajem a nekoukame se doleva doprava a uz tam jednou nohou jsme.
  • Screepy: Bereš mi slova z úst. Ta spontánní radost z každého gólů a úspěchů, to jak většina hráčů stojí na střídačce u mantinelu a sleduji hru, to jak se třeba Novotný včera po skončení zápasu vrhnul s radostí na Závorku... To jsem tu vážně naposled viděl v těch dvou nejúspěšnějších sezónách. Přijde mi že se tenhle týmový pocit přenáší až na fanoušky a i proto jsou návštěvy takové jaké jsou. Když prostě vidím jak ti kluci pro ten hokej dýchají (dokonce i kluci co přišli v průběhu sezóny jako Kovacevic nebo Vrdlovec), tak mě to táhne snad ještě víc než předváděna hra.
  • Nebo třeba neskutečná radost Beránka s Flekem a celého týmu při vyrovnání na Kladně. Když jsem tady po play-off psal, že tento tým má neskutečnou vnitřní sílu, tak se mi někteří smáli. Teď se ukazuje, že je to pravda a že ten tým nic nezlomí (viz třeba ten zápas na Kladně).
  • Vosa1 napsal(a):
    @kafka Pokud postoupíme, tak příští sezónu skončíme v tabulce na vámi ;) =)

    @pOne Tak nějak. Já to do pátku snad nevydržím. Ta představa, že se to může ještě teoreticky posrat, je fakt nepříjemná.

    No nic, chce to nespekulovat, porazit Litvínov za tři body a pomoci jim tam, kam nás s radostí posílali minulý rok. :)
    Tak na tuto sem fakt zvědavej!
    Viděl sem plán na příští sezonu a tam je napsáno, že budeme na konci základní části první. Pokud skutečně dokážete být před námi, staneme se svědky rarity... :)
  • @Vosa1 Přesně to si myslim. V pátek je to otázka dvou much jednou ranou. První moucha je alespoň bod pro nás, to snad... snad klapne. Druhá je větší, tedy ideálně 0 bodů pro ropáky. Takhle nějak si to představuju :)
  • Jo a ano, taky mě až zarazila ta radost po vyrovnání na Kladně. To je nakonec fakt jedna z nejlepších věcí na týhle sezoně, že to vypadá, že ten mančaft fakt má nějakýho ducha a smysl. Během sezony a pak na začátku baráže mě trochu zamrzelo pár věcí (...Rachůnkovy kecy o tom, jak si má každej srovnat přístup k zápasům), ale celkově to je super.
    BTW asi mnozí potkali na zápase v Kladně Radka Dudu. Jsem si říkal... hurá, už se nepotýkáme s machrama tohodle typu :) BTW kdepak ten hraje, jestli ještě vůbec někde nějakou smlouvu má? Nebo už si založil kurzy sebeobrany pro důchodce?
  • upraveno 18. duben 2018
    Post edited by pOne on
  • @plasa Duda byl letos ve Freiburgu ale otázka jestli mu prodlouží smlouvu 
  • tak jsem ted prisel z prace,a chci koupit listky,a tvl,cumim jak pero.Voni uz nejsou.Tak tedy nastavim budik na pulnoc,a snad tam neco volnyho bude k mani.
  • @kanis Už v osm ráno to bylo beznadějně vyprodáné. Zlatá permice.
  • no tak to jsem v patek asi bez hokeje kurnik
  • @kanis

    Zkus to dnes o půlnoci, třeba nějaké rezervace padnou. A oak zítra o půlnoci :).
  • Dalo se čekat, že vstupenky rychle zmizí. Ale vadí mi, že chodí lidi co v životě nejdou. Zrovna včera o přestávku přede mnou u turniketu se dva moulové strašně divili, že si musí odpípnout lístek aby se mohli dostat ven. A proč to není otevřené dokořán a že je tak velká fronta a kdesi cosi.
  • @cliffburtonhungry
    A proč lidi, kteří chodí stále nemají permici? =)
  • Mě spíš sere, jak někteří degeni courají během hry a nepočkaj až se přeruší. A ještě se čílí , když je člověk zjebe...
  • upraveno 18. duben 2018
    @Viking67_ Přesně tak. Zrovna včera jsem zažil podobnou situaci a ti lidé se hrozně divili, že je tam někdo nechce pustit během hry. Nakráčeli si tam ve stylu "teď jsem tady já, a proto se všichni poserte" a ještě se tvářili výrazem "co si to jako vůbec dovolujeme".
    Vrcholem poté bylo, když se čtvrtina sektoru začala zvedat tři minuty před koncem třetiny a to ti lidé seděli třeba i úplně uprostřed řady.
    A to jsem ještě zapomněl zmínit, že spousta těchto lidí patří očividně mezi nejvěhlasnější a nejerudovanější hokejové experty na planetě, jelikož jinak, soudě dle jejich často velmi ostentativních komentářů, si jejich "úžasný" přehled, hokejové znalosti, um a odbornost vysvětlit opravdu nedovedu.
    Post edited by Vosa1 on
  • Včera jsem se kvůli tomu dostal do krizku s jedním důchodcem, ze jsem ho nepustil si sednout během hry. Musel si počkat do přerušení. Sektor 104
  • Tak lupeny jsem sehnal,ale bylo to vo fous.Po pulnoci jsem nemel sanci,tam to bylo zakrizkovany okamzite,a zmizelo to behem par chvil.Byli rychlejsi.Tak jsem zklamane nemohl usnout,a asi v  pul 3 jsem se tam podival znova,a byli tam dva lupeny.Rikam si,tvl parada,mam je.S tim chozenim behem hry z hlediste.No pokud to ti lide delaji,ze jdou na cigaro,pro pivo apod.,tak to by by bejt nemelo.Pokud ale potrebujou nevyhnutelne na WC,je to omluvitelny,a pochopitelny.Ja taky obcas z tutoho duvodu proste musim behem tretiny jit na wc,i kdyz jsem byl o prestavce.Hold tomu neporucis no.S tou permici,Nemel jsem z duvodu byvale prace tolik moznosti se na hokej dostat,proto permice neni.Ted kdyz jsem zaplatpanbuh uz praci zmenil,toho casu je vic,a ta permice ted chybela.To shaneni listku,davalo obcas zabrat.
  • Tak koukam,ze letos je to pro Vary vyjimecnej sportovni zazitek.Hokej zrejme pujde zpet do extraligy,a to celkem (sebevedomim) vykonem po celou ZC,potom PO,a pak Baraz.No a velkou radost delaj i volejbalisti.Jsou ve finale, a po vcerejsku vedou nad Kladnem 0:1 na zapasy.
  • Volejbalisti mě moc potěšili už v semifinále s Českými Budějovicemi. Doplácejí trochu na to že je letos takový hlad po hokeji. Ale včerejší výhru jim přeju. Poslouchal jsem rozhovor s Kladenskými volejbalisty a přišlo mi podle toho co povídali, že už si jsou jistí, že mistři budou oni.
  • Viking67_ napsal(a):
    Mě spíš sere, jak někteří degeni courají během hry a nepočkaj až se přeruší. A ještě se čílí , když je člověk zjebe...

    Tohle je bez komentare. Tuhle me jedna zenska polila pitim, moje piti uplne vylila, kdyz se uprostred hry pri nejaky vypjaty presilovce snazila dostat na svuj Flek. Tak jsem ji rikal, ze jako pekne dekuju, pani. A vona drzkovala,  ze ji poradne neuhnu, tak jak se ma dostat na svuj Flek. Takze jsem ji poslal regulerne do prdele, ze byva zvykem pockat na preruseni hry, kdyz se chci dostat doprostred na svuj Flek. A nebo si koupit listky na kraj, ze jo. Kdyz furt nekam musim chodit.....  :#

    Nekteri ("momentalni") navstevnici jsou fakt zajimavy pacienti. Treba ti, kdo prijdou "na Jardu". To bych kvet. Co jako z toho maj, ze prisli "na Jardu", kterej nehraje.....

    Nebyva mym zvykem hodnotit fanousky. Jsem toho nazoru, ze kazdej at si dela, co chce na hokeji. At fandi nebo nefandi, kazdyho vec. Ale je pravda, ze tedko jsou nekteri lidi fakt zvlastni. Treba vedem s Kladnem 3-0 v dulezitym zapase a oni odchazeji 2-3 min pred koncem (celkem houfne). Tomu nerozumim.

    Ale zas je dobry, ze je plnej barak no....
  • @pOne Vary nejsou hokejový město ;)  =)
  • @plasa Ale pšššt, protože to by popíralo vše, za co jsem během sezóny tak srdnatě bojoval na fórech soupeřů (především během čtvrtfinále na Vsetínském fóru) =) =)
  • V1: Prosimte, myslis ze treba ve Vsetine probiha navrat na svuj Flek nejak takhle:

    Ogar nese v kazde ruce 2 flasky slivovice a zada ostatni ogary moznost vratit se na svuj Flek slovy: "Vazene ogarky a ogari. Dovolte mi prosim vratit se na svuj Flek uprostred sektoru. Vyklidte prosim radeji sirsi pruchod, jelikoz jsem dost nalitej. Nerad bych nekoho poblil." Vsichni samozrejme vyklidi pul sektoru, jelikoz spravnej ogar cekal na preruseni hry. Kdyz se zase vsichni dostanou na sva mista, tak si vsichni sborove zafandi "Mels ho zabit" :)
  • @pOne =) =) =) tohle mi fakt nedělej =) =) =)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters