HCE Fórum

1102103105107108591

Komentáře

  • @VANEKnaZDI

    Hezkej rozhovor.

    Hlavní bude, pokud vyjde postup, udržet MVGM v dostatečné vzdálenosti od sportovní části klubu... ;)  
  • Evidentně se v klubu vyčistil vzduch, MVGM se odstavil na ne tolik škodicí kolej, nenakupujou se žoldáci ani vyčichlí hráči před důchodem, sází se na mládí podpořený pár zkušenými matadory, výplaty chodí včas a vono to šlape..
  • Kez by,necham tam dusi,a slasivky,a doufam,ze kluci tu dusi taky.
  • Tak sem poprvý viděl nejen zde tolikrát diskutovaný buly. A osobně nechápu, jakpa tuto moh čárovej pustit. Ani jeden z hráčů neměl snahu hrát puk hokejkou, oba po něm šli nohou, oba si navzájem zablokovali hokejky, takže buly se mělo opakovat hned z několika důvodů. 
    Jasnej důkaz toho, že naši rozhodčí rozhodně nepatří k nejlepším na světě, jakpa se snaží stále lhát Záruba... :p  
  • Jsem v Praze na školení a asi tady chcípnu...Hoši bojovat!!
  • kafkojc: jj bylo to kopnuty,ale stesticko bylo na nasi strane..tak to obcas je :)
  • I am happy for M. Vachovec!  :)
  • Dobrej den!
    Les koupen a Vám návrat vyšel... 
    Gratulace!
  • Ať počítám jak počítám, já nevím, jak by nás mohla Jihlava nebo Kladno přeskočit.
  • upraveno 17. duben 2018
    Jsme zpatky!!! <3 HCE olee!!! :3 krasna prace panove..jen onlajnista je mimo misu..
    Post edited by Screepy on
  • kjetel: příští zápas hrají spolu takže dohnat nás může vždy jen jeden z nich a s oběma máme lepší vzájemné zápasy takže jsme tam. :)
  • Tak nakonec spočetl. Zradnost jménem minitabulka:

    Existuje ještě teoretická situace, kdy se KVA, LIT a JIH srovnají na 19 bodech a v následné minitabulce by Energie byla až třetí.
  • Tedy tvrdí to ofiko profil HCE
  • Jediné co nevím ja by se počítalo by bylo kdyby nás dohnala Dukla a i Litvínov skončil na 19 bodech. Jak by se to pak posuzovalo? Odečetli by se zápasy s kladnem a udělala minitabulka?
  • Profil HCE:

    Při shodě bodů více týmů nejde o vzájemné zápasy. Vytvoří se minitabulka a do ní se započtou body ze zápasů se všemi týmy v této tabulce. Vychází to tak, počítali jsme to důkladně :)
  • Jj jestw hypoteticka sance ze to tak dopadne,opravdu je,skoda ted toho zapasu s Jihlavou. Mohla byt uz dnes oslava,takhle si musime pockat do patku a nejlepe pro klid duse uhrat aspon bod s Litvinovem.
  • Settlement is at the end.  ;)

    2 matches left. 
  • Ropákům nabídneme dva body. Spokojenost bude na obou stranách (i když potopený Ropák by byl nejlepší Ropák).
  • @kjetel oni s tím počítaj ... viz jejich debata ...
  • Současná minitabulka je:

    KVA     11 bodů   19:15
    JIH       10 bodů   19:16
    LIT        9 bodů    15:21
  • Nejlepší by bylo v pátek smáznout Ropáka a nic neřešit. Je to kurevsky blízko.
  • No pánové máme to na zlatym podnose!! Aspoň bod nebo aby Jihlava nevyhrála oba mače za tři. Jinak nepořádá náhodou pražská sekce oslavný výjezd (doufám B)  ) zpět mezi elitu do Iglau? 
  • upraveno 17. duben 2018
    Tak takový smíšený pocit po výhře, po pro mě domnělém postupu a následném zjištění opačného faktu, jsem ještě nezažil :/
    No nic tak budeme zase trpět do pátku. Je to tak neskutečně blízko a při tom pořád tak daleko =)
    Post edited by Vosa1 on
  • Já věřím, že už to kluci nepusti í kdyby tam měli chcípnout...
  • Nevim tedy kvuli cemu my by jsme zrovna meli ropakum nechat body.Ale stejně je fajn,kdyz si treba tohle zrovna treba oni musej myslet,a doufat v to,ze my jim pomůžeme.
  • Nejhorsi moznej scenar pokud bysme oba zapasy prohrali je ten, ze zaroven jihlava porazi za 3 body kladno a kladno pak porazi litvinov v prodlouzeni. Pokud tohle nenastane, nenastane ani pro nás nepříjemná minitabulka a o postup nepřijdeme
  • Hrajem dobře.Neni důvod si myslet, že by jsme ve dvou zápasech neměli bodovat.
  • Líbí se mi přístup celého týmu včetně vedení. S pokorou, ale beze strachu jdou celou sezónu za svým cílem. Zachovat si to do posledních dvou zápasů a nemám strach ani já.
  • Posrana minitabulka. To slovo me bude budit ze sna.... 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters