HCE Fórum

178101213591

Komentáře

  • Od šesti do čtvrt na sedm jsem nezaznamenal... 
  • Plus tedy první liga začíná snad 9.9. a většinou se bude hrát v pondělí, ve středu i v sobotu - budou se tam ctít i reprepauzy.
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Harant do Ziliny
    Rachunek ma 4-5nabidek ELH a dela vsechno, aby tu uz nemusel hrat
    Stloukal by se mel pripojit v k tymu v pondeli (ale nema zatim podepsano)
    Flek ma smlouvu na 2 roky + 1 rok opce
    Griger ma na stole prodlouzeni smlouvy (v pripade postupu do ELH na dalsi 2 roky)

    V pripade nesestupu Sokolova bude na kazdy jeho zapas poslana nase jedna kompletni lajna. At uz se jedna o juniory, nebo o hrace co se nevejdou na zapas do sestavy (takova je domluva se SU)

    Korunni (spada pod Ondrasovku) momentalne sponzoruje klub, v blizke dobe by mohlo dojit k navyseni sponzoringu

    Radegast mizi z KV Areny, velky zajem o prodej piva ma Prazdroj (tocil by se Gambac) a Vanek se s nimi chce dohodnout i na sponzoringu.

    Rachůnka bude škoda, ale nikdo nemohl očekávat že zůstane
  • kinkis: To se neda nic delat. Nez mit tady otravenyho hrace, tak radsi jinyho, kterej bude chtit hrat. A ze Rachunek posledni dobou, alespon, co jsem videl, tak nejak otravene na lede pusobil. Rozhodne to nebyl ten, kdo by zvednul prapor, nasolil tam par fiku, nebo alespon nejak tu ofenzivni smrst nakopnul.... Takze tak.

    Jinak je to ale samozrejme dobrej hrac, o tom zadna, ma to v sobe.
  • @pOne ; to naprosto souhlasím :) v tomhle případě si myslim že je možná lepší ty kluky nechat odejít než je za každou cenu držet
  • kinkis napsal(a):
    @pOne ; to naprosto souhlasím :) v tomhle případě si myslim že je možná lepší ty kluky nechat odejít než je za každou cenu držet

     jo a vy dva si udelate rychlokurs jak stat na bruslich a v zari nastoupite s Tomasem Nguen v prvni lajne ..... =)          @kinkis
  • kjetel napsal(a):
    Plus tedy první liga začíná snad 9.9. a většinou se bude hrát v pondělí, ve středu i v sobotu - budou se tam ctít i reprepauzy.
        pondeli a streda tomu bych veril , ale sobota to je blbej den ...
  • Už se tady pár otrávených xichtů po ledě ploužilo několikrát a nemá ceno toto opakovat. Jen nevím čím to je, ale přijde mi že ve Varech je za ty roky koncentrace těch otrávených hráčů vyšší, než v ostatních klubech dohromady. Nevím jestli je chyba v době, v hráčích samotných a nebo ve vedení klubu které nedokáže nastolit takovou atmosféru aby hráč bavilo hrát s "Éčkem" na drezu ale zas to o něčem vypovídá.
  • Hufnagl napsal(a):
    kinkis napsal(a):
    @pOne ; to naprosto souhlasím :) v tomhle případě si myslim že je možná lepší ty kluky nechat odejít než je za každou cenu držet

     jo a vy dva si udelate rychlokurs jak stat na bruslich a v zari nastoupite s Tomasem Nguen v prvni lajne ..... =)          @kinkis

    Oukej , v tom případě radši nasraný hráče co tu nechtějí hrát :D :D
  • @VANEKnaZDI

    Tak tuten o Prazdroji je dost dobrej! =) Martin Straka každý rok stráví v pilspivovaru doslova několik dní - ať už jednáním ( šekmráním ), či jako známá tvář při jednání s jejich různýma VIP návštěvama jen proto, aby Prazdroj dal Škodovce na sezonu pár milionů a teď tam přijde MVGM s nastavenou rukou a oni mu ji hned ochotně naplní. =)
    Jo a už třetí rok se jedná o to, aby se pilszimáček jmenoval PrazdrojArýna a dosud se tuto nepovedlo dotáhnout do konce. Takže pravděpodobnost, že by MVGM z Prazdroje vyrazil nějaký koruny je zhruba stejně velká jako to, že JJ68 u Vás dohraje kariéru... :p
  • kafka napsal(a):
        nevim nevidel jsem , to je baraz a jeste sousedi cca 30km od sebe ....tam jde jägermeister proti podvodnikum s naftovym motorem ....smile    ps: v nedeli at dorazis na 10.15 driv nahore nebudu
  • doufam ze se ukaze vic parkaru , rad vas uvidim a pokecame ...vemte sebou "rebjata"
  • @Hufnagl Tuta penalta pro podvodníky s naftovým motorem byla úplně stejná, jakýma se pomáhalo svýho času Strakovo Příbrami.
    Neboj, v neděli přijedu, vše je naplánované. A jestli mám přijet až na 10:15 mi nevadí, aspoň nemusím tolik pospíchat a můžu po ránu ještě skočit zkontrolovat sousedku... :)  
  • Starkovo Příbrami, samozřejmě! ;)
  • kafka napsal(a):
    @Hufnagl Tuta penalta pro podvodníky s naftovým motorem byla úplně stejná, jakýma se pomáhalo svýho času Strakovo Příbrami.
    Neboj, v neděli přijedu, vše je naplánované. A jestli mám přijet až na 10:15 mi nevadí, aspoň nemusím tolik pospíchat a můžu po ránu ještě skočit zkontrolovat sousedku... :)  

    to je ta kde jeji je porad na cestach (veletrhy) , chci videt zas fotky , ale ne zas jen jizvu ...komplet ju ? caues v nedeli    @kafka
  • v nedeli pred pizerkou kjeteli , xmane , poniku a dalsi , s kafkou se da hezky vo hokeji pokecat a taky s fotrama tech budoucich KV stars z 05 ..kouri se doutniky a pije se kofola pav 10 oteviraj ...tesim se !!
  • @Hufnagl Pokusím se dorazit, ale raději nic neslibuju. 
  • @xman98
    ...potvrzuji až na toho Tvrdíka a Liberec, čína chtěla jen podíl...
  • Skvělý víkend. Sešívaní mistry. V Račicích u kanálu bylo úžasně, atmosféra skvělá a radost z medailí velká. Do toho krásný zápas Kvitové, která se vrací snad v lepší formě než před tím. Ještě by mi mohl udělat radost MVGM, ale to už je asi velké sci-fi.
  • Se omlouvám, že jsem včera nedorazil, ale byl jsem v sobotu na fotbale v Praze a krapet se to protáhlo :-) SKS!!!!
  • Vcera jsem si to v KV s klukem fakt uzil  , prisel i Kafka s velice sympatickou manzelkou , moc pekny pokec s nimi pri sledovani zapasu U12 a rozebirani jednotlivych akci....prislo i velky uznani vsech nemeckych treneru ( Ingolstad, Weiden , Bayreuth , Nürnberg ) prace varsky akademie , byla to takova navnada ode mne aby se neco uz konecne v bavorsku stalo co se tyce prace s mladezi a skoncilo oblbavani ze co prijde (koncept s mladezi ) od bafunaru nemeckyho svazu je svaty a dle toho se bude trenovat a ze ceskej hokej uz neni co bylo ...ale pekny howno jsem si rikal v unoru , musim jim otevrit oci a moje tvrzeni vcera vesmes vsichni potvrdili , nemci nevedi (spis jim je to jedno) ja deckam naucit prechod do utoku tam to tahaj solisti (nejsou to nemehla ) se sklopenou hlavou nekam do utocnyho pasma a pak paneboze nejak pomoz , varsky decka hlavu nahoru , michacky nabirani tempa vyuziti cely plochy ...  Kluk byl hrdej ze sel na zapas s batuzkem a varskym logem kterej jsem mu minule v shopu koupil pac ho mermomoci chtel .
    V aute cestou domu jsme zapas rezebirali , rikam mu ze ty kratky sprinty vsechny vyhral i souboje 1:1 , od modry byl jedinej co dostaval strely na branu a ze ty extra treninky jsou videt a ze musime denne cilene dal ... pak mi rika " videls jak jsem  ramenem zmasiroval toho jednoho dobryho pri velky rychlosti  nazpet u mantaku ( ten klucina neudzel rychlost na bruslich a padl , ale nebyl to zadnej faul ) a  v padu rekl ,,no pyco" tak se ptal co to je ...nejak jsem to zakecal ...smile ...o prestavce sedim s Kafkou a varskejma fotrama venku a vedle stul peti borcu vsichni pres 2,15 m a se jich ptam , ze je neznam jestli jsou to ti novy co zacnou hrat za Energii , oni ze ne , ze jsou reprezentanti volejbalu ... Tak jsme to zakoncili na terase jako vzdy vychlazenou Kofolou ....bylo super Hitz tak me bylo jasny ze jste jeli vsichni na rybnik .
  • @Hufnagl
    Jo, včera bylo fajn. Tvůj kluk je fakt dost dobrej. Tak dobrej, že by moh hrát za Škodovku. Moc se mi líbila vaše brankářka, hlavně při nájezdech si domácí opravdu vychutnávala - z tutý holky něco bude! Volejbalisti si kofolu nedali, proto večer dostali nařezáno do Finů a na MS nepojedou... :#
  • Fini se radi voziraj jakmile jsou mimo jejich zem...tam jim alkohol stoji nekolikanasobne vic
  • Tak že se dočkám tady v Lovosicích MS v hokejbalu, to jsem nečekal. A ono nám to tu za měsíc vypukne. Kanada, USA, Rusáci, bývalý hráči NHL... Vážně uvažuji o týdenní dovolené... Kde jsou ty časy kdy jsem to s kamarádama hrával v Drahovicích. Teď už bych akorát tak zakopnul o hokejku =)
  • A za kterej tým jsi to tam mydlit?Taky tam mám odehranejch hezkejch pár sezon
  • Viking67_ napsal(a):
    A za kterej tým jsi to tam mydlit?Taky tam mám odehranejch hezkejch pár sezon
       tipuju ze to bylo po valce takze naky " EHC Biene Maja "
  • Hufi: Starej fotr sice už jsem, ale zas tak starej ne. To můj táta válel po válce fotbal za Vary.

    Viking: Hrával jsem jen přáteláky s kým se namanulo. Kamarád mi nabízel hrát v jejich teamu, a asi na dva zápasy za ně i nastoupil, ale název si už nepamatuju. Bylo to asi v 97. Pak už jsme hráli jen tak když byl čas.
  • @Vossy

    V Lovosicích je béčkový MS :-) to pravý začíná teď ve čtvrtek v Pardubicích :-)

  • @Vossy to jsme se možná i občas na tom Komeňáku potkali :) taky jsem to tam občas s kamarády šmrdlal :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters