HCE Fórum

16791112600

Komentáře

  • @FeryBo

    Tady je možný úplně všechno... Takže i tohle  :)
  • tak tam zitra bezte a nabidnete mu spolupraci , kazdej z vas neco umi ....ceho se bojite , pridej ruku k dilu a mysli pozitivne
  • Jsem si ted precetl pravidla fora. Hezky :D
  • Ja bych se vubec nedivil tomu, ze to chtel od Holoubka nekdo koupit, jsou zde totiz lide, kterym opravdu na tom hokeji zalezi a penize maji. Pokud by se to tak stalo, byla by to pro KV hokej spasa, jenze to se nikdy nestane, Holoubek to (nevim proc) bude dal financovat (jemu to evidentne problem nedela) a zokej bude dal na teplym kresle. CLovek by rekl, ze padem na dno se odrazi, jenze ja tam zatim asi nikde tu odrazovou plochu nevidim, kdyz vidim, jak se vlastne nic nestalo..
  • Holoubek to prodat nechce, to je jasný. Chtěl to koupit Perič /Slot game/ a Ptáček /ten co má ty koupelny/ a všechny vyfakoval. Taky vím, že ty čínani co vlastní ten fotbalovej klub, který v sobotu kolem sedmý hodiny večerní zvedne nad hlavu pohár, chtějí koupit u nás i hokej. S hokejovou Slávií se nedomluvili, Syrovátko v Liberci chtěl 200 milionů prej, měli by tady o tom zájem, s tím ale, že si dosadí celý svůj management, takže z toho samozřejmě sejde. Holoubkovi to vyhovuje prostě takhle jak to je a přesto nejede vlak....... proč to tak je, si každý může domyslet sám.

    Jinak to místo ředitele té nové příspěvkové organizace, která bude spravovat KV arénu...... to může vzít jenom blázen. Vůbec mě nepřekvapuje, že se nikdo nepřihlásil. Něco už tady bylo řečeno, navíc politický uskupení na městě, teďka myslím tu kliku kolem Riška Bruštíka a spol. to je taky nic moc. Spousta nevýhodných smluv, u kterých nebude žádná vůle je revidovat atd. atd. atd. Hala je krásná, jinak to je ale koule na noze celýho města. Začalo to už tím, jak se ta hala stavěla, o kolik je předražená, nevyhovující požární zajištění /hasiči to chtěli vloni regulérně nechat zavřít/ atd. atd. atd. Prostě vítejte ve Varech! :-(

  • xman98 napsal(a):

    Holoubek to prodat nechce, to je jasný. Chtěl to koupit Perič /Slot game/ a Ptáček /ten co má ty koupelny/ a všechny vyfakoval. Taky vím, že ty čínani co vlastní ten fotbalovej klub, který v sobotu kolem sedmý hodiny večerní zvedne nad hlavu pohár, chtějí koupit u nás i hokej. S hokejovou Slávií se nedomluvili, Syrovátko v Liberci chtěl 200 milionů prej, měli by tady o tom zájem, s tím ale, že si dosadí celý svůj management, takže z toho samozřejmě sejde. Holoubkovi to vyhovuje prostě takhle jak to je a přesto nejede vlak....... proč to tak je, si každý může domyslet sám.

    Jinak to místo ředitele té nové příspěvkové organizace, která bude spravovat KV arénu...... to může vzít jenom blázen. Vůbec mě nepřekvapuje, že se nikdo nepřihlásil. Něco už tady bylo řečeno, navíc politický uskupení na městě, teďka myslím tu kliku kolem Riška Bruštíka a spol. to je taky nic moc. Spousta nevýhodných smluv, u kterých nebude žádná vůle je revidovat atd. atd. atd. Hala je krásná, jinak to je ale koule na noze celýho města. Začalo to už tím, jak se ta hala stavěla, o kolik je předražená, nevyhovující požární zajištění /hasiči to chtěli vloni regulérně nechat zavřít/ atd. atd. atd. Prostě vítejte ve Varech! :-(

       co se haly tyce to tedy cumim a musim jeste jednou precist ...diky za prihoz
       nekdy clovek zasne
  • @xman98

    Bruštík-Riško - Pat a Mat karlovarské politiky...
  • @xman98 a tomu, proč to právě Holoubek drží zuby nehty nerozumim..jediný co mě napadá je, že se přes to perou nějaký peníze, protože mít špás (co jde vod deseti k pěti) za x milionů ročně jen tak pro perdel, jasně, pro něj to je jak pro nás stokoruny, ale smrdí to fest..
  • @Screepy

    No tak o tom se samozřejmě mluví nahlas už hodně dlouho....... leccos by to totiž vysvětlovalo

  • Tak ceny permanentek venku :) co vy na to? "Dražší" o 1000kč dolu, "levnější" o 400kč dolu.. málo/dost?
  • to se mi ani neche verit ...  me se ten hokej pomalu znechucuje

    @xman98
  • Hufnagl napsal(a):
    to se mi ani neche verit ...  me se ten hokej pomalu znechucuje

    @xman98
    A! Znechuceni uz prekrocilo statni hranice! :)
  • @kinkis

    Myslím si, že odpovídající. Jsem si tak říkal, že lístky za bránu budou za 70.

    Pro ostatní - http://www.hokejkv.cz/clanek.asp?id=Prodej-permanentek-odstartuje-v-pondeli-5-cervna-9388
  • kjetel napsal(a):
    @kinkis

    Myslím si, že odpovídající. Jsem si tak říkal, že lístky za bránu budou za 70.

    Pro ostatní - http://www.hokejkv.cz/clanek.asp?id=Prodej-permanentek-odstartuje-v-pondeli-5-cervna-9388

    Dulezity bude, aby to na lede bylo aspon za tech 70 Kc. Ne jak dosud. Za korunu padesat vc DPH a dopravy na zapas.  ;)
  • Screepy napsal(a):
    @xman98 a tomu, proč to právě Holoubek drží zuby nehty nerozumim..jediný co mě napadá je, že se přes to perou nějaký peníze, protože mít špás (co jde vod deseti k pěti) za x milionů ročně jen tak pro perdel, jasně, pro něj to je jak pro nás stokoruny, ale smrdí to fest..
    já v tom léta cítím Bughýru ... možná špatně, ale silně ...
  • kjetel napsal(a):
        zbyl tam vubec nekdo ...hodte sem nakou sestavu po dnesnim dni
  • Trenéři: Pešout, Mariška, Kněžický

    Brankáři: Závorka, Kuchař. +Novotný

    Obránci: Sičák, Rohan M., Kvapil, Weinhold, Šafář, Rulík, Tomeček J. + Krejčí

    Útočníci: Beránek, Gríger, Flek, Rohan T., Kverka, Gorčík, Vachovec, Kohout, Harkabus, Skuhravý, Davídek, Osmík, Zadražil. +Balán

    Tuominen - individuální příprava ve Finsku

    Stloukal, Rachůnek, Harant - v jednání

    Snad jsem nikoho nevynechal =)
  • Dneska je živo...

    http://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Energii-posili-slovinsky-reprezentacni-obrance-9389

    Reprezentační obránce se zkušenostmi z Jihlavy a Třebíče... Ale posily nepotřebujeme :).
  • @kjetel
    však žádný nejsou, to je jen řadový doplnění ;-) až bude potřeba posil, sestoupí žokej ze sedla na lavičku a přivede 68 nebo dokonce synátora
  • upraveno 25. květen 2017
    =) nestraš
    Post edited by FeryBo on
  • v sokolove by urcite taky nakej byl aspon by to nemel tak daleko @kjetel
  • upraveno 25. květen 2017
    Harant do Ziliny
    Rachunek ma 4-5nabidek ELH a dela vsechno, aby tu uz nemusel hrat
    Stloukal by se mel pripojit v k tymu v pondeli (ale nema zatim podepsano)
    Flek ma smlouvu na 2 roky + 1 rok opce
    Griger ma na stole prodlouzeni smlouvy (v pripade postupu do ELH na dalsi 2 roky)

    V pripade nesestupu Sokolova bude na kazdy jeho zapas poslana nase jedna kompletni lajna. At uz se jedna o juniory, nebo o hrace co se nevejdou na zapas do sestavy (takova je domluva se SU)

    Korunni (spada pod Ondrasovku) momentalne sponzoruje klub, v blizke dobe by mohlo dojit k navyseni sponzoringu

    Radegast mizi z KV Areny, velky zajem o prodej piva ma Prazdroj (tocil by se Gambac) a Vanek se s nimi chce dohodnout i na sponzoringu.
    Post edited by VANEKnaZDI on
  • upraveno 25. květen 2017
    Byl jsem na stejné schůzce jako @VANEKnaZDI ; :). Přišel jsem tedy až na šestou. 

    • S juniorkou bude trénovat jedna lajna z nějakého čínského klubu.
    • S Mattonkou se jednalo hodněkrát, ale nikdy neměla údajně zájem.
    • Rozpočet junioři 25 mega, Áčko 50 mega (junioři tedy dražší než ve většině extraligy).

    • Budou videopřenosy z KV Areny.

    • Kostka stojí 15.000/zápas, bude stále v provozu.

    • Aréna je monofunkční, nic jiného než hokej tam hrát nejde (to mě opravdu velmi rozesmálo, stejně jako můj doprovod).

    • Nejveselejší okamžik - když Pešout vysvětloval, jak je nesmysl hádat se o rozhodčích a podávat na ně stížnosti. MVGM se trochu koukal do země.

    Post edited by kjetel on
  • kjetel napsal(a):
    Byl jsem na stejné schůzce jako @VANEKnaZDI ; :). Přišel jsem tedy až na osmou. 

    • S juniorkou bude trénovat jedna lajna z nějakého čínského klubu.
    • S Mattonkou se jednalo hodněkrát, ale nikdy neměla údajně zájem.
    • Rozpočet junioři 25 mega, Áčko 50 mega (junioři tedy dražší než ve většině extraligy).

    • Budou videopřenosy z KV Areny.

    • Kostka stojí 15.000/zápas, bude stále v provozu.

    • Aréna je monofunkční, nic jiného než hokej tam hrát nejde (to mě opravdu velmi rozesmálo, stejně jako můj doprovod).

    • Nejveselejší okamžik - když Pešout vysvětloval, jak je nesmysl hádat se o rozhodčích a podávat na ně stížnosti. MVGM se trochu koukal do země.



    A Pesout asi 4x zduraznoval, ze v pripade spatne vykonnosti hracu je zodpovedny on, protoze prave PESOUT je ten posledni, kdo rozhoduje o posileni muzstva.

    Takze prej nemame nadavat na Vanka a Kverku :)
  • Nejaky8 byť jen slaboučký náznak sebereflexe že strany Míry a Járy? Nebo se to opět svedlo na Ríhu?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters