HCE Fórum

15681011591

Komentáře

  • Tak mne osobne tydle socialni rozhrani (s vyjimkou YT jakozto portalu pro sdileni videa) naprosto nevyhovujou z ruznych duvodu.

    Ale tak je to samozrejme kazdyho vlastnika webu (=klubu) vec, jestli chce nebo nechce mit na webu DF. Vetsinou se ale DF rusi z duvodu kritiky. Jestli se to vyplati (odliv navstevniku webu) nebo ne, to je zase na zhodnoceni majitele webu.

    Ale u nas je to uplne jina situace. Tady se hokej pro lidi nedela, takze co.
  • @pOne T

    Tak jasně, že kdyby se tam mazal med kolem huby, nikdo ho nezruší. Je to spíš opravdu takový střípek, jak psal @Vossy. Ale o tom, jak se tady pracuje s fanoušky, jsme taky popsali už desítky stránek... 
  • kjetel , co takhle se uchazet o misto reditele haly , zrovna ctu ze se neprihlasil ani jeden , rad ti pomuzu je nalnit ....prave odjizdim do mnichova kde mame vecer vyprodano
  • jestli prijedes tak mi rekni , sezenu lupeny a proste dorazim na jeden vecer nazpet ...ale musim vedet dopredu ...naposledy jste sem poslal juniory v A-ckovym drezu @kafka
  • upraveno 24. květen 2017
    @Hufnagl

    Zajímavá myšlenka  :). Trochu bych se bál, že bych na to neměl (i když si myslím, že horší jak Kvasnička bych nebyl  =)). Nicméně vzhledem k mým dalším aktivitám bych nikdy vybrán nebyl  =).
    Post edited by kjetel on
  • vem to prosim !!
  • No. Uz se nam to pomalu rysuje. Stinova hokejova vlada ve meste!  :)

    Rolbar se bude taky menit nebo ten zustane?  B)
  • mrkni na www.semmel.de to je muj velkej kamo , spolu jsem zacinali pred 35 lety malyma vecma okolo bayreuthu ....dneska patri k velekejm hracum v nemecku , zadny prachy dopredu nas to nebude stat ...a radio lokalni tam mate ....k tomu naky expo v lazenstvi  ect...moznosti fura
  • Hufi: Jak jsem už psal, dopisoval jsem si s MV jeden cas po emailech a i teď bych se ho na zítřejším setkání na pár věcí rád dojel zeptat. Bohužel už dlouho nejsem Kalovarák a z Litoměřicka to mám teď z ruky.

    kjetel: Jak píše pOne, tak ani mě nevyhovují sociální sítě typu FB. Vím že je to moderní komunikační prostředek, který jsem uměl ve svém podnkání využít a je potřeba s ním momentálně pracovat pomalu víc než s webem, ale soukromě ho třeba já téměř nevyužívám (Účet na něm mám jen pro případ nutnosti když se chci podívat na něco co jinde než na FB není). Je zajímavé že přestože na FB se vyskytují občas i silnější a vulgárnější výroky než na DFku tak FB jede dál. Aspoň v tomto je vidět že Vaněk nezaspal dobu a ví co lid žádá. DFko bylo už jen pro nás pro blbínky a my a naše názory mu nechybí.

    Firma ve které momentálně dělám by mohla být Vaňkovi příkladem. Taky to zde vede už spoustu let jeden ředitel, ale v posledních letech šli výsledky níž a níž, až jsme se minulý rok přiblížili téměř k červeným číslům. Přestože je ředitel dost egoistickej a jeho slovo je ve firmě víc než cokoli jiného, tak se zamyslel a protože má firmu rád a uvědomil si že on už jí dal vše co uměl a přesto to nepomáhá, tak začal hledat. Našel mladého, výkoného, zapaleného manažera a předal mu většinu pravomocí s tím že nad ním má dohled. Už na začátku mu řekl že pokud uvidí že pod ním firma roste bude mít ruce volné. Dal jasnou představu jak by si během roku měla firma vést, postavil před nového manažera cíl a vše tak nějak v tichosti sleduje a nekecá do prostředků jak cíle doáhnout. Dál je ředitelem společnosti. Dál chodí na pracovní večeře a udržuje vztahy s dalšími partnery, dál je jeho jméno na prvním místě ve firmě ale firma roste raketovým tempem protože mladej manažer maká 24/7 ale po zádech je plácán ředitel. Manažerská pozice je jen o výběru lidí kteří pro mě budou pracovat a to Vaněk zatím nezvládá.
  • @Hufnagl

    Díky za důvěru, ale vím, jak se u nás vybírají lidi do městských organizací  :). Podrobněji když tak přes zprávy.
  • upraveno 24. květen 2017
    kjetel: Místo ředitele bych nebral. Podle toho co jsem četl na stránkách KV arény, se už pomalu rozpadá. Čtyři výběrová řízení na opravy různých schodišť, obkladů a dlažeb. Ale kdyby ti to dopadlo tak se stavebnictvím zabývám už víc jak 15 let, tak jako takovou trafiku bys mi mohl dohodit Investičního technika KV Areny ;) =)
    Post edited by Vossy on
  • tak vem Standu a zajdete s konceptem v tasce za nim @Vossy
  • @Vossy

    Jo, tam se toho rozpadá... Nejen dlažba, ale i třeba nouzové osvětlení.
    Každá akce, která tam byla, skončila ve ztrátě (to rozmezí je 600.000-4.000.000). Do toho spousta různých "pracovníků" pod smlouvami, externí pracovníci. To je práce pro sebevraha.
  • @kjetel no ne ze by to jinde bylo jinak =) na vychode to funguje uplne totozne..
  • kdo tam profrcel 4 mega ?
    @kjetel
  • @Screepy

    No tak jasné, ale za poslední dva, tři roky je to i na místní poměry extrém  :).
  • @kjetel nechápu, proč se pořád ještě vypisujou ty výběrka .. taková trapárna :)
  • upraveno 24. květen 2017
    @Hufnagl

    Opravuju 4 na 2,4 - to byla ztráta za Pet Shop Boys (za Blunta -2,3 mega, za SEALa to bylo -1,8 mega).
    Post edited by kjetel on
  • to me povez kdy tam tihle byli o tom jsem nikdy neslysel a sleduju denne idnes kv @kjetel
  • Az prijedou Muse, tak mozna prijdu snizit ztratu :) Mozna ukecam i plasu, aby sel se mnou :)
  • @Hufnagl

    Seal v roce 2012, Pet Shop Boys 2013, Blunt 2014. Ostatně právě po těch propadácích se do žádných větších akcí nikomu nechce (loni Elán -1,3 mega, Scooter -500 tis.).
  • tak to ten dotycny kupuje od dalsich  a dalsich prekupniku ....@kjetel
  • upraveno 24. květen 2017
    @Hufnagl

    To je možný - to je vždy celkový výsledek akce. Ono ostatně na těch koncertech davy nebyly - vždy kolem 3.000.

    EDIT: Teď jsem v archivu našel, že Seal si řekl o 3 mega a prodalo se na něj přesně 2.563 vstupenek.
    Post edited by kjetel on
  • pro tebe bych mel special ale opravdu specialek ....zitra mi napis kolikrat sis to poustel

    @pOne
  • nejhezci zprava dnes od "Kvitka"

    Hi guys, I have some news. I am flying to Roland Garros today and taking part in a press conference on site at 2.30pm local time on Friday. Keep everything crossed for me that I will be able to play there

  • nezalozime Markete Vondrousovej  ze Sokolova DF
  • @Hufnagl Jojo a je to venku, Poník je mezi místními největší fanda dechovky :)
    @pOne Už zase? Já se jich nezbavim tvl :)
  • @Hufnagl
    Dal bych přednosti (i tematicky) tomuto:


  • @kjetel
    Zajímavý, jak se v německojazyčným prostoru prosazujou interpreti s touhle směsí balkánu, ska a diska. Já mám rád zase todle :)

  • Známej co se zná se starým Dudou tak říkal ze prej šel Venca s Radkem za Holoubkem s tím ze ten tým od nej odkoupí...nebo část,přesně nevím jak to bylo no a on je prej poslal do zadele...myslíte ze na tom muže něco byt pravdiveho?Preci jen se říká na každým šprochu pravdy trochu....
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters