HCE Fórum

134689600

Komentáře

  • HawK71 napsal(a):
    Wrong time for me. 
  • @HawK71 Wrong place for me  =)
  • Co jsem slyšel, tak Hungary....Trikrat byl u toho blba ,moc o to stal tady být.
  • @Viking67_ cože tvl??!! Mensi jde do Maďarska..to si ze mě někdo dělá perdel. To máš tak, když máš zásluhy, místo toho, aby z něj postupně udělali trenéra golmanů, je to rodák, je to skromnej kluk, co k tomu kraji má vztah a chce tady být, tak se s nim takhle vyjebe..klasický chování žokeje tvl.. chce se mi blejt..
  • @kjetel: I see now, it is no public holiday at the Czech Republic. Unfortunately. Why are they scheduling this meeting at a Thursday afternoon? Do we have only pupils as fans?

    @Hans: Same as for me. More, I drive into the other direction that day. :D

    It would have been nice, if somebody would have wrote a report about what happens there. ...not through the eyes of the officials.

  • @kjetel
    A já sem zrovna až do večera v Plzni. Škoda! S Pešoutem bývá dost dobrá sranda, stačí pár dobře zvolených otázek, on začne zmatkovat a tlachat blbosti... =)
  • kafka napsal(a):
    @kjetel
    A já sem zrovna až do večera v Plzni. Škoda! S Pešoutem bývá dost dobrá sranda, stačí pár dobře zvolených otázek, on začne zmatkovat a tlachat blbosti... =)
    kafko, nevymlouvej se. Za HCEFORUM tam pujdes oficielne ty a do 21:00 h ve ctvrtek tady bude obsahlej report o rozsahu minimalne 1 kulasec!  =)
  • @Viking67_

    No Mensi si tohle opravdu nezaslouží :-( přestože už to není herně, co to bývalo, to je prostě fakt. Nejde ani o to, že ho tady nakonec nepodepsali, jde o to jednání tvl.... Poprvé ho Vaněk použil, aby donutil Závorku podepsat o dost nižší kontrakt. Bylo to tak, že buď podepíše Závi nebo podepíšou Mensiho, to bylo v době, kdy si tady ještě všichni mysleli, že se to v pohodě udrží. Když se spadlo a bylo jasný, že už tady bude jenom jeden z dvojice Honzík Závorka, tak ho znovu oslovili, byli už domluvení, Mensi tady chtěl být hlavně kvůli klukům s tím, že začne pomalu trénovat, už teďka chodí s dětma na led a pořádá kempy. Ale Vaněk to na poslední chvíli shodil ze stolu.......... Kluk kterej nám tady vychytal titul a vytírá si s ním prdel kdejakej ředitel zeměkoule tvl to mě poser!!!!!

  • Jinak to setkání s fanouškama bude zase úplně vo hovně to je jasný. Tam přijdou pouze žokejovo "věrní", ty ostatní co by se rádi na něco věcně zeptali už totiž dávno pochopili, že je to zbytečné plýtvání časem a ENERGIÍ
  • upraveno 23. květen 2017
    @Screepy
    Nikdy jsem nebyl pro to aby se brali hokejisti kamkoli jen za zásluhy a navíc nevím s jakou formou se Mensi teď potkává, ale když chce rodák a srdcař makat za nás a byl by ochotný přijmout třeba i roli trojky nebo mentora současných brankářů (třeba i vypomáhat s tréninkama mladších kluků, vždyť pro ně musí být zrovna on obrovským vzorem), tak bych neváhal ani vteřinu. Zrovna u něj věřím že by byl v jakékoli pozici pro klub přínosem. Neznáme sice jeho požadavky ale zasloužil by si vzít minimálně na zkoušku. :/

    EDIT: Po té co jsem po odeslání přečetl xmanův příspěvěk jsem akorát nasranej. Můžeme se stokrát ptát proč to tu nefunguje a opověď je pořád stejná. Protože Vaněk!!!
    Post edited by Vossy on
  • No a to je to, proc to tady bude stat vecne leda tak za velky hovno .... jeden ze stripku mozaiky.
  • @pOne

    Ne, fakt ne. Ve čtvrtk tuto nedám. V neděli dopolende se přijedu podívat na Hufiho akcičku v TaťkaSyner Arýně, ale čvtrtek nedám. Musíš vybrat jiného zástupce... :)
  • Balán ofiko.
  • @kjetel

    Jakpa dlouho tomu je, copa povídal Pešán, že v podstatě žádný nový hráče nepotřebuje? A teď pomalu každý den někdo přijde... :)
    Akorát bude zajímavý, až na městě řeknou, že dají MVGM na příští sezonu méně korun, kdepa pak bude brát MVGM na výplaty.
  • @kafka

    O posilách to povídal Kverka st.  ;) Tak jak obvykle funguje MVGM víme. Pořád očekávám dva-tři odchody z útoku. 
  • Videl jsem na fotkach z pripravy Vojtu Tomecka nebo blbe vidim? Bylo receno, ze de do rite....
  • Tak snad se Standovi bude dařit a naváže na výkony, co tu předváděl.
  • @kjetel Čtyřicet korun skončí v kapse a dopis v koši. Každá koruna na antidepresiva dobrá. Na čtvrtek si jich musí nakoupit pořádnou zásobu aby to na té recepci vydržel...
  • Vossy: Spis by malymu klukovi poslal smsku, ze je blbinek.  :)
  • Kajinek v zelenym natelniku udelal za par minut lepsi "product placement" pro Adidas nez sebelepsi olympionik za celej zivot ....jestli ma rad zelenou mohl mu Mira poslat naky zeleny triko s "e-ckem" ....
  • Nejakej koment že sletu čarodějnic?
  • Viking67_ napsal(a):
    Nejakej koment že sletu čarodějnic?
    Ten je až ve čtvrtek, ne? Pokud tedy nemyslíš nějaký úplně jiný slet...  =)
  • A jó,hlava deravá :s
  • Malé okénko statistiky.

    Fórum běží přesně týden (na ofiko stránkách už chlíveček Diskusní fórum zmizel úplně). Za těch sedm dní je přesně 5.988 shlédnutí stránek, 174 komentářů a 34 registrovaných uživatelů fóra.
  • Čekám že na zkoušce neuspěje a Míra ho přivede jako obrovskou posilu s titulkem ,,Mistr světa se vrací do Energie"  =)
    http://ceskokrumlovsky.denik.cz/hokej_region/mistr-sveta-petr-gregorek-se-v-motoru-pokousi-restartovat-svou-karieru-20170515.html
  • kjetel napsal(a):
    Malé okénko statistiky.

    Fórum běží přesně týden (na ofiko stránkách už chlíveček Diskusní fórum zmizel úplně). Za těch sedm dní je přesně 5.988 shlédnutí stránek, 174 komentářů a 34 registrovaných uživatelů fóra.
    Nepotrebujou hrace, nepotrebujou fanousky, nepotrebujou nic.  :)
  • @kjetel
    A MVGM už se zaregistroval?
  • kafka: No jsou tady nicky, ktery potencialne muzou budit podezreni :) Nevim, pod jakym nickem psal mvgm na forum.  =) zizu?  =) =)
  • tak tvoje prihozy mu rano lezely vytisteny na stole a cetl je jako prvni   @kafka
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters