HCE Fórum

1551552554556557618

Komentáře

  • Prece se nemuze stat ze zase nedame gol…
  • Jako je jasný,že v 5/3 když nejsi úplně tupej,gól dáš.
    V tom měli Budejky výhodu.
    Pak už další naprosto lehkej průjezd přes Bárta od prken,a volnej hráč opět na bráně, jednoduchý.
  • Neumet si v modernim hokeji pomoct ani jednou presilovkou je proste rozhodujici faktor, i proto jsme tam kde jsme
  • Myslím, že nemá smysl se tu rozepisovat. Všichni víme, co je špatně. Po Pardubicích a Třinci jsem trochu věřil, bohužel. Už jen 3x a máme letošní horor za sebou. Na tuhle sezónu budu chtít hodně rychle zapomenout.
  • Je tak měly si nějakou přesilovkou pomoc !!! Když je vyrovnanej zápas rozhodujou a tak to dneska bylo! Teď fandit Pardubkám achjo...
    Není střelec nejsou góly.. problém celé sezóny!
  • Tohle uz musi delat schvalne.
  • Tak nejdůležitější sezóna od 2008/09 skonci jako jedna z nejhorších
  • upraveno 25. únor
    je to tam! další 0 do sbírky! já těm klukům věřím, že ten klubový rekord překonají (10 zápasů bez vstřeleného gólu - sezony 01/02 a 16/17 a jsme na 9 zápasech, kdy jsme neskórovali), i když už zbývají jen 3 zápasy do konce ZČ
    Post edited by 12Stig12 on
  • Jinak 3:0 smrdí to je snad po 8x. Jinak nechápu Varsky kotel, proč fandí tak jak fandí.
  • Hlavně ať to domlátí do předkola...sezóna je to hrozná! Víme všichni co je špatně...ale v tom předkola se může stát cokoliv!!
  • @Uklízečka_kabiny_HCE dlouho jsem na hokeji nebyl, co tim myslis? Fandi malo? Hodne?
  • @kinkis Nemyslím, že by fandili málo. Spíš mi to příjde, že to fandění je takové nestěsnané. 
    Prohravají 0:2 a fandí jako by vyhrávali 2:0. Nesmyslně tak skáčou a skáčou, když dostanem i gola. Já vyrostl na fandění v plechárně. Tohle se mi vůbec nelíbí. Chápu, věková struktura návštěvníku je vysoká, ale opravdu nejsem příznivce fandění našeho klubu. 
  • Tak já myslel ze fandeni je od toho být ten další hráč na ledě a tlačit je do toho, snažit se je nabudit a ne fandit jen když se daří a když vedou. Samozřejmě se nikomu nelíbí když předvádí to co předvádí na tom ledě ale být fanoušek jen když se daří? 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
  • upraveno 25. únor
    @FeryBo Jenom říkám, že v určitých momentech by bylo fajn, kdyby fandili jinak nebo skandovali jinak. A už vůbec jsem neřekl nic, že jsem fanoušek jen když se daří apod. 

    To, že se mi nelíbí něco neznamená, že to hned musím hatovat nebo tak či dokonce k tomu nemít důvod. Kdo si pamatuje staré fandění, tak ví, jak hnali mužstvo, když se prohrávalo. Nemyslím si, že tleskat furt a bubnovat, je klíč k dobré fandění a podporování, když celá hala mlčí. 
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • upraveno 25. únor
    Hmm, když jsem ho viděl obranným kolegou Nedomlelem, a proti nim jel Kanga.  No masivní rozdíl. 

    zdroj: https://www.eliteprospects.com/?league=czechia
    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • Říct o Poláškovi “top defenzivní bek” .. no nevim no
  • upraveno 25. únor
    @kinkis Souhlasím - Tvrzení "top defenzivní bek" bych přirovnal někomu jinému. S tím věkem ho zařadit do 10 nej beků asi ano, ale do top 5 to ne. a navíc velkou roli hraje věk 33 mu bude, když půjde k nám. 

    Ale určitě pokud je to platné ten rumours, tak jako pozitivní příchod. 

    Nicméně je to ten top defenzivní bek, nebo se provalilo něco jiné? Tož otázka. 

    Post edited by Uklízečka_kabiny_HCE on
  • "Zase jsme nevstřelili gól, a jakmile nevstřelíme gól, tak nemůžeme bodovat. Takže teď musíme koukat dopředu".
    Tak to je perla hodnocení zápasu =) =) =)
    To už fakt nejde...
  • Stejně je to určitě nejpromyšlenější strategie. Celosezonní Csaplárova past. Za celou sezonu neukážeme soupeři žádný náš systém, nabudíme dojem že vlastně nevíme co hrát a až to pak v PO rozjedeme tak soupeři nebudou vědět co s tím a kam dřív. Je to vidět, že občas na to hráči zapomenou a hlavně se silnějšími soupeři se těžko drží této taktiky a předvedou se, ale ještě že máme schopné trenéry co je dokáží držet celou sezonu na uzdě a rychle jim vysvětlí, že takhle by to nešlo.
  • upraveno 25. únor
    Polášek mel prijit uz loni, ale dal prednost vetsi perspektivě. Trinec ho uz nechce a v TOPu nejspis nikdo. U nas do prvniho paru rozhodne bude, hrac je to dobrej, ale na 1-2 sezony max. Navic vedle nej musi byt nekdo konstruktivní a ofenzivni. Bodove mu vyšly 2 sezony, pak zmizel ven a na tu uroven uz se nedostal…

    Nevim vic podrobnosti, ale bohuzel by to mel byt ten “TOP defenzivni bek”. Jak rikam, posila to rozhodne bude, ale jedna vlaštovka jaro nedela…

    Jinak na předkolo to vypada na nekoho z dvojice Kometa-Litvinov. Uz jen kvuli návštěvám bych bral
    Litvinov. Prekvapko se asi muze stat, ale vidim to na 0:3 a konec…
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Dneska jsem viděl V.V. v K. V.
  • > @kanis napsal(a):
    > Dneska jsem viděl V.V. v K. V.

    Jj Václav Vydra bejvá často v Kv 😁
  • Já bych tu mile rád viděl zase Petra Šenkeříka. Trochu jsem doufal, když z Budějovic šel na Slovensko. V podstatě u nás měl nejlepší roky své kariery. 
  • @kanis Myslím si, že dost fanoušků s iniciály V.V. bylo dneska na hokeji. Přeci jenom je tam 3200 šancí  B) :D :D :D 
  • @kanis

    Ty s ním nedáš pokoj, viď? :D
  • @HCE_Majkl Brno to ma hodne dobre rozehrany na top 4, mezi Budejkama, Libercem a Litvinovem je to o to 5. misto furt hodne otevreny. Jinak tusi nekdo, kdyby se stal nebesky zazrak a my porazili Kladno a Plzen uz neziskala ani bod a meli bychom oba 58, kdo bude 11. a kdo 12.?
  • Bingo, konečně jste mě někdo prokoukl s tím V.V..
    A já sám sobě prosázel miliony,kdo bude první 😂😂😂👍
  • Z nudy jsem projel statistiky gólů a bodů za posledních deset let. Nejmíň gólů jsme dali v sestupovým roce 16/17, celkem 107. Nejvíc jsme vstřelili v sezoně 19/20, 174, to bylo, jak jsme doma tehdy dali dvakrát devítku, Brnu a Vítkám. Momentálně máme 117 gólů. Nejmíň obdržených gólů zatím máme letos (pokud neuvažujeme prvoligovou sezonu 17/18, tam to bylo 84), 138, jednoznačně Frodova zásluha. Nejvíc v sezonách 20/21 a 21/22, 176. Nejméně bodů bylo v sezoně 15/16, 47 (momentálně máme 55) a nejvíce 73 v sezoně 20/21 (17/18: 109 bodů)
  • Vstřeleno Obdrženo   Body
    2013 114 147 66
    2014 110 146 62
    2015 113 180 47
    2016 107 160 49
    2017 170 84 109
    2018 125 155 53
    2019 174 168 71
    2020 145 176 73
    2021 160 176 72
    2022 129 163 68
    2023* 117 138 55
     
    Celkově ta tabulka vypadá takto. Jako pokud se nějakým zázrakem dostaneme do čtvrtfinále (jakkoliv moc bych si to přál, protože na předkolo jsem na horách a rád bych si zašel na playoff zápas), tak tahle sezona prostě nemůže být považována za úspěšnou, protože získat maximálně o 15 bodů víc jak v sestupový sezoně prostě nemůže být bráno jako úspěch
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters