HCE Fórum

1420421423425426604

Komentáře

  • Smejkal, Špaček i Tomášek hrůza.. 
  • Ani ten Kaut s Chlapíkem nehrajou dobře. Švýcaři tam mají prostě olympijskej výběr, nemám je rád, takže bych jim přál konec ve čtvrtfinále. A nám se ve čtvrtfinále rozstřílí naši kluci a hned všechno bude veselejší  B)
  • Půlka pruhovanejch by si už nikdy neměla zapískat na mezinárodní scéně
  • Jo, ale klasická poznámka, rozhodčí nám ten mač neprohráli. Tolik debilních přihrávek, nedůrazu a laxnosti, to jsem nečekal.
  • Nechtělo se jim na Finy.
    To je vše.
  • Bylo až do očí bijící
  • @plasa tak to vůbec netvrdím, nemůžem chtít vyhrát, když hrajeme sotva 20 minut. Ale letos mi přijde, že na MS vzali místo rozhodčích amatéry, aby měli zážitek si fouknout MS. To člověk fakt nepochopí
  • Starej Kvéra začal dělat pro Sokolov manažera?
  • Něco pro zasmání :D nebo teda aspoň mě to pobavilo, dobrej kňour :D
  • @VANEKnaZDI ;„Na konci sezony mě kontaktoval pan Kverka starší a nastínil mi, jak to v Baníku chodí," vypráví Tomeček v rozhovoru pro hcsokolov.cz. 

    Vypadá to tak
  • Ty vole tak tohle v životě nepochopim, tragéda Tomáška dát do 2. lajny a posadit Beryho, to chce opravdu hodně hokejového IQ.
  • Letos to bylo asi nejdivnější mistrovství, který jsem kdy viděl…žádný mě nenudilo tolik jako tohle, naši kluci sice bez gólů, nicméně vidět byli…těším se na září
  • Me jt o obrzek 6 lidem a textu

    ale, ale, kromě Zetterberga bude oznámen ještě někdo
  • Zrovna jsem to sem chtěl hodit...zajímavý, nemá někdo info?
  • Ten obrys vypadá trochu jak Červenka, ale to si asi můžeme nechat zdát.
  • @Gandalf
    Na facebooku o tom někdo reálně spekuluje...utopie, ale posila by to byla jako kráva
  • Me jt o obrzek text kde se pe PROTOE BITVA DLOUHA EK NS SPOLEENSTV ROZHODLO o DALHO BOJOVNKA BOHAT ZKUENOSTI ZMENCH STRETNUT PROVZ JEJ PROEL BITVAMI MOCNEJSMI PROTIVNKY POCHZT TAKT ZKOUT ZEME POSLEDNI OBDO OB STRVIL NA JEJM OPANM KONCI VAE SPOL EENSTVO POSLJIZ ZA SVITU PRTHO DNE

    na FB lidi v komentech jmenují Flíčka, ale ten má v Brně platnou smlouvu ještě na další sezonu...
  • Je videt, ze hlad maji fanousci HCE velky, ale aby to zklamani pak nebylo az moc velke. Nemyslim si, ze pujde o velke jmeno. Vsak vetsina z Vas psala, ze potrebujeme kadr rozšířit 😎
  • Podle toho popisu někdo, kdo má bohaté zkušenosti z 1. ligy a občas hrál i extraligu. Někdo ze západu, těžko říct, každopádně Flek 100% ne
  • No hodil by se někdo do obrany s dobrou střelou od modrý 😉
  • Vážně netušíte kdo to je? No kdo čeká nějakou bombu bude zklamán, ale šanci určitě zaslouží, možná by mohl překvapit
  • @FeryBo já upřímně netuším :D
  • Honza Kovář,to je uplne jasný.
  • Podle me Vachovec
  • Zajímavá jména tady i na facebooku lítají 😀jako podle fotky kdyby dole nebyl ten popis a nebyly jsme Vary tak si myslím Červenka, ale to je úplně mimo realitu...nechám se překvapit...Vachy má smlouvu ,ale to měl i Frolík,takže možný to je..
    Musí se nechat ,že tohle se redakci docela povedlo ...naznačit ať hádáme...
  • Nemějte přehnaně vysoký očekávání... Pořád jsme Vary... ne někdo jinej...
    Dědek je kokot, ale tohle MS jsme nezvládli teda jako vůbec...
    Ale nezvládly ho ani další týmy.
  • Tipuji Šika
  • Tvrdíte, že polovina hráčů neměla na MS co dělat. Kdo vám v nominaci chyběl?

    Třeba Jakub Lauko z Bostonu, jehož nikdo z vedení reprezentace ani neoslovil. Vždyť to je strašná ostuda, že mu nikdo nezavolá a ani nevysvětlí, proč nejede. A radši si tam trenéři dají Ondřeje Beránka, který se s Karlovými Vary ani nedostal do play off. Je to odpovědnost trenérského štábu.
  • Je to buzerant, k tomuhle člověku mám fakt averzi
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters