HCE Fórum

1418419421423424591

Komentáře

  • Lukeše už bych vůbec neřešil. Hlavně on si musí sáhnout do svědomí co tady předvedl,a proč takhle předvedl.
    Žádná sláva to nebyla,spíš tedy žádná,než sláva.
    V Brně to rozhodně nebude mít s Furchem žádnej med,a pokud ho chce prechytat,tak bude muset kurva zabrat,aby se mu to povedlo.Nicmene bych klidně vsadil na to,že bude dvojka jak vyšitá,potom se uvidí,jak bude mluvit.
    A ambice Komety? Už dávno nejsou takové co bývali,už je to jen jméno na trhu,s ne takovou úspěšností, zárukou úspěchu.
  • nereste vtipy ani Frky. kdyby vubec Cesko bylo v teorii moznosti, tak se treba jedna jinak...

    jinak koukam, ze se nam hokej zacina stehovat na O2. na jednu stranu skoda, ale asi se zacina trochu normalizovat situace a vypada to, ze budu vysilat vsechna utkani. ct bude porad nejakej ten zapas + doufam, ze se rozsiri i zpravodajstvi/publicistika (ct?). porad si myslim, ze (vzhledem ke kavlite souteze) se extraliga blbe propaguje i v porovnani s fotbalem.   
  • Kladno pustilo Zikmunda...jasně letos nic moc...ale nemyslím si ,že by po jedný sezóně nepovedený to byl marnej hráč...je pořád v dobrým věku...dokáže bejt bodovej i nepříjemnej a navíc chlap z regionu...finančně dostupnej...
  • Ten sem nepůjde už jenom z principu.
  • Zikmund a KV =sci-fi.
  • Co se týče Zikmunda, nejsem moc v obraze, vím, že za nás hrál v mládeži, ale to je tak všechno. Co se stalo mezi nim a náma, že už z principu sem nepůjde?
  • To jo to by mě taky zajímalo? Bral bych kdyby to bylo kvůli Vaňkovi, ale teď kdo nebo co mu tu vadí ať jsem taky obraze ? Naopak tu má u Áčka i Sokolovskýho Fantomase kterej ho i trénoval ne ?
  • VANEKnaZDI napsal(a):
    Ambice jsme ztratili Lukešovým příchodem

    U tohohle jsem se fakt od srdce zasmál...
    Lukeš by měl hlavně držet pysk, tedy pardon, myslel jsem puk...
  • Three
    Hlavně jsme na něj měli opci. Kdyby byl co k čemu, tak je tu další dva roky.
  • Co vim,cití vůči Varům zášt. Pred cca dvema roky v rozhovoru rekl kdyz prisla rec na Vary,ze by uz sem nikdy nesel.To hovori za vse.Proc to po me nechtejte vedet,rekl.
    Ja taky nevim,asi to vi jen on,a ten,nebo Ti.
  • Tak rozhodčí zatím na MS jedou bomby :)
  • Čeče dohrál, řekl bych, že celkově na MS.. prasata slovenský
  • Už zase hraje,tak to bude dobrý :)
  • Terminátor! :D
  • Spíš bojovník =)
  • No ale ti Finové celkem ( překvapili )
  • dotaz na mistni insidery - pochopil jsem ze mame neoveho clena dozorci rady klubu, ktery ma silne koreny v LIT. MUDr Mysak. Dela(l) tam dokonce doktora a podnika se Slegrovou. Takze vite neco o tehle zmene? a jo nemuze se stat, ze jeho mladej zkusi extraligu ;-)
  • Starej Myšák dělá už nějakou dobu v KV jídelně Kotva ředitele
  • Pardon, změna, tak už nedělá
  • Dle FB stánky Hokej a vše kolem něj se prý ČR uchází o MS žen 2025 a pokud uspějem, tak by se mělo hrát u nás ve Varech!
  • Doufám, že Bery zítra bude hrát, je tam hned několik borců, co rozhodně nehráli líp, než on
  • upraveno 15. květen 2023
    No, po tom hypu okolo Voženílka jsem čekal, že tam hned nasází pět gólů…povedlo se mu jedno play-off a jeden zápas v přípravě (na kterým měli nemalý podíl naši kluci) a hned z něj všichni dělají McDavida…rozhodně si Beránek zaslouží hrát, proti Slovákům byl vidět

    Taky musím pochválit Sedláka, to je radost sledovat…v lize mi leze na nervy, tady si ho nemůžu vynachválit
    Post edited by Xaxxz on
  • myslim, ze hype kolem Vozenilka je proto, ze typologicky je uplne jinej nez ostatni reprezentanti. takovy typ chces v tymu mit, protoze ustoji strasne souboju a s nasima varskejma raketama to byla super lajna... 
  • Prý by se v KV za dva roky mělo hrát ženský MS. Že by se v té hale konečně začalo něco dít?
  • Já bych ho ještě neodepisoval, vrátit mu do lajny Beryho, Kubu posunout dopředu místo zraněných a třeba se zase rozjedou :)
  • Souhlas, pokud budou dneska v původním složení, tak si myslím, že minimálně gól obstarají
  • "Místo Chytila se tak do základní sestavy vrátí Ondřej Beránek, který byl včera pouze na tribuně." 👍

    Ale s ohledem na vytížení Čečeho bych se nedivil, kdyby ho posunuli výš a ve čtvrtý lajně byl jiný centr.
  • Benjamin Sequens - nový videokouč,analytik a taky scout- jsem rád, že ten scouting bude mít někdo na starost! Myslím si ,že je to hrozně důležitá věc ( Kobli,Bery ,Kohy ,Gigi...všechno kluci co jsem přišli v mládežnickém věku mimo Vary a okolo,)
    Vyhlednout si kluky z menších klubů to vždycky fungovalo !!
    Jen škoda ,že našemu webu to trochu trvá a info si člověk musí vyštourat- na druhou stranu pokud to má na starosti jen Kubelka (chlap na svém místě jinak !) tak pak bych chápal jelikož ten toho má ranec a nestíhá, takže toho bych omluvil..
  • Videokouč také důležitá role, posilnění na tomhle postu taky super 
  • ten vidoekouc byl uz avizovanej. ja myslel, ze prijde nekdo ze zahranici, ale asi to bylo jen JPP. kazdopadne je jasne, ze si Bruk formuje potrebnej realizacni tym... tak snad to pristi sezonu pujde. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters