HCE Fórum

1416417419421422590

Komentáře

  • Jako je fakt, že oznamujou kluky z první ligy a druhý švédský jako by to byli plejeři z NHL :D 
  • vypadá to pěkně, ale zase se jede oznámení jednoho hráče za den... LOTR styl je pěkný, vzhledem k tomu, že přichází Frodo, ale to je tak vše.
  • Ten kondičák z Brna je absolutní špička. Jestli někdo spekuluje o tom, že Kometa neměla fízu kvůli němu, tak je to blázen :-) Jen oni sami v Brně totiž ví, jak trénovali pak hlavně na ledě!!!! Z velký části to jde za tím pánem, co všude vypráví, jak ve Varech dělal vše nejlíp.
    Představování posil mě přijde taky krapet přehnaný, ale aspoň je na tom vidět snaha mediálně celou tu organizaci někam posunout. Zrovna nedávno tohle někdo zmiňoval v TV, že ve Varech na tý mediální stránce dost pracujou. Za mě lepší něco než nic!
  • pokud prijde ten kondicni trener - tak super posila realizacniho tymu...

    k predstavovani - neni to uplne muj salek caje, ale docela bych se klubu zastal. je to celkem vkusne a s napadem, kazdy hrac dostane prostor s kratkym rozhovorem a lepsi nez kdyby potvrdili vsechny posily najednou a pak obden s nima zverejnovali rozhovory. takto je to pekne postupne... 

    jako nevim proc se tady ohrnuje nos nad hraci z prvni ligy nebo druhe svedske. je dulezite jak zapadnou zpusobem sve hry do tymu a do toho co chce Bruk hrat. zrovna Prochazku on zna velmi dobre. myslim, ze je vetsi umeni (a pro nas spravna cesta) dostat hrace, ktery muze udelat progres prestoze nema zatim status hvezdy (ty pak muzes dokoupit)... 
  • Za mě rozhodně neohrnuju nos, uvědomuju si naší pozici a tohle není špatná cesta. Mě se upřímně nelíbí ten styl Pardubic, Brna, Sparty atd ala počkám si až mi vychovaj top hráče a přeplatim ho k sobě. Možná bych mluvil jinak, kdyby u nás ty chechtáky na tohle byly, ale s tím jak na tom jsme je tohle za mě správná cesta
  • Tak dneska nepotvrdí žádný jméno, kdo musí čekat až do července, Švéd nebo Fin?
  • kinkis
    Rekl bych ze Fin. Jeste pet dni zpatky hral finale. Takze asi nikam nespechaji
  • Ad představování - můj šálek kávy to není, ale odezvu to má slušnou. Takže proč ne.

    Já bych ocenil info, jestli posily mají rády k párku hořčici plnotučnou nebo kremžskou.
  • Dle všeho by měl od příští sezóny trénovat Pardubice Varaďa
  • Nic to nezmění na tom, že od tý doby co to má Dědek, je mi ten klub silně nesympatický
  • Já je nikdy nemusel…a s Varaďovo herním stylem to bude v extralize o jeden betonovací klub navíc
  • Když chces titul,tak to jinak skoro ani nejde.
  • Tyhlety řeči o betonu mě fakt baví :-/ Každý play off vyhrává OBRANA!!!! Pamatujete si nějaký tým za poslední dobu, který by vyhrál titul nějakou ofenzivní smrští? Já teda ne. Ostatně i Vary v těch dvou sezonách, kdy se hrálo finále a udělal titul vycházeli pěkně z obrany. Tak to prostě je. Navíc teda Třinec úplný beton nehrál, útočníků kreativních mají dost, i v play off dali dost hezkých gólů. Za mě jsou tohle výkřiky do tmy.....
  • Na titulu podle mě má největší zásluhu životní forma gólmana.
  • Bude Vondrc zapadat Varaďovi do koncepce? 😁
    Spíš sranda. Dědek je vocas
  • Cirkus Pardubice…by mě zajímalo, co nastane, jestli ani příští rok titul neudělají…a ten neudělají, protože vyletí s námi ve čtvrtfinále 0:4 =)
  • Se Švéďákem si dneska dávají nějak na čas :D 
  • Myslím, že posily pravidelně oznamují v sedm večer…aspoň u Bernovskýho s Procházkou to tak bylo
  • Máš pravdu, moje chyba :)
  • Dle tohohle by dneska měli představit nejspíš Kangasniemiho
  • Jj, Ikka potvrzen
  • Jinak za me trochu skoda, ze Kangasniemi je podepsan jen na rok bez opce. Jasny, nemusi to vyjit a budem radi, ze tu uz nebude, ale bojim se, pokud to vyjde a opravdu bude bodovej, tak po roce to bude papa smer Trinec, Brno, Sparta atd...
  • Tak uz to byva no.
    Me docela mrzi ten Chmielewski.
    Ten by se mi tady libil taky.
  • Dědek zase vysypal měšec tvl :) 
  • Dneska Frodl? :)
  • Ne, dnes to bude Šmajdalf 😀
  • Frodl na 3 sezony!? Tak to jsem necekal, dobra prace!
  • chtěl jsem dát do komentu citaci z Páru Pařmenů, ale jelikož začíná Fritolovo pokřikem: "Dědoooo!", tak jsem se rozhodl od toho upustit, vzhledem k jménu bosse Dynama :D 
  • jinak pod FB příspěvkem o Frodově přestupu od tipsoport Extraliga ze zajímavé info, že o něj stál Liberec, ale Dědek to nepovolil a souhlasil až s námi
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters