HCE Fórum

1415416418420421591

Komentáře

  • jo Pasta, Krejčí, Zacha, Nosek, případně Lauko a Zbořil, to už je solidní počet jmen. Navíc je venku i Colorado, takže by mohl přijet Francouz
  • Já konkrétně jsem typoval Boston jako celkového vítěze.
    Prostě neměli konkurenci,jak je vidět, zdání klame,a ne vždy to tak bývá.
  • Hodně velkej trapas, že neumí pustit alespoň toho Frodla ven!
  • Je svátek, dneska se nemaká :D
  • Frodl, Finak, Swedak, Bernovský, Procházka a toť vše?
  • upraveno 1. květen 2023
    Five hockey sticks. Less than half of what I'd hoped for.
    (Pět hokejek. Méně než polovina v co jsem doufal.)
    Když už se rozhodli inspirovat LOTRem, tak se toho budu držet.
    Post edited by 12Stig12 on
  • No cekal jsem vetsi pecky.Nebo teda furt cekat budu 😀 Frodl zatim TOP posila,cizince neznam,Prochazka pro me taky velka neznama
  • Frodl a ten fin asi nejvetsi pecky, zbytek doplneni
  • Vše co tu zaznělo ! Bohužel zatím žádný překvápko!
    Počkám si s čím přijdou...jestli řeknou, že dál hledají nebo jednají tak beru ,protože čas ještě je...bude MS spousta hráčů čeká co se jim ještě naskytne...
    Ale pokud řeknou, že kádr je hotov tak já vidím v útoku díry!
  • Bernovský první ofiko, mlaďas, bylo by supr kdyby se do pár let chytl jako třeba Hladonik :)
  • LukasCZ napsal(a):
    No cekal jsem vetsi pecky.Nebo teda furt cekat budu 😀 Frodl zatim TOP posila,cizince neznam,Prochazka pro me taky velka neznama

    Čekat něco lepšího mohl jen ten, kdo nečetl rozhovor na jejich webu s Brukem...
  • No nevim,jestli je dobry hledat ted hrace,ktery by se meli do par let chytit. Ono jak se rika,penize jsou,a prave byt uz treba taky za chvili nemusi. Proto ted delat hrace ktery by se meli do par let chytit,no nevim.
    Tohle proste neni adekvatni,co se tyce Bernovskeho. Tim nemyslim nic spatne,vsechna cest vuci nemu.
    Holan konkretne rekl,ze ho mrzi Bernovskeho odchod z organizace Vitek,uvidi se.
  • Chlapci, já nevím jestli to tady ještě někdo nepochopil, je tady nějaká dlouhodobější vize, Senkypl není Dědek, kterej nasype jedny lajne gáži kterou má u nás celý A tým na měsíc.to jako bacha. Tihle chlapi taky přemýšlí kam s penězi i když jich mají relativně nekonečno cílem je jít nějakou postupnou cestou tenhle rok tihle hráči, pak zase někdo další ,doufám že sportovní management už nebude chrápat na vavřínech:) takže nečekejte že by se příští rok mělo hrát o 1.-.4. flek
    .asi pravděpodobně nebude. Ale když to vezmu z pragmatického pohledu, mít letos gólmana tak jsme.klidne mohli být třeba šestí..i s tím kádrem co máme.
  • On totiž ten Frodl není levnej, to je třeba si uvědomit. Zahraniční hráče taky musíš zaplatit no a jestli si někdo myslel, že se do toho tady budou lejt těžký miliony, tak to zase ne. S tím Kašem to je pravda bohužel, to byl obr faile 34, což taky přispělo k jeho konci tady. On sem totiž ten Kašička chtěl jít! V tomhle souhlasím s bxl .... jakmile dostane prostor na ledě, a bude zdravej, tak bude TOP. Pro nás by to byl první centr jako víno, strašná škoda. Jinak taky vím, že Bruk chtěl Zámorskýho, už před loňskou sezonou ještě než podepsal Plzni se jeho jméno tady skloňovalo. Ale letos na něj jednoduše nezbyly prachy. Jeden hráč prý ještě možná v srpnu, plus myslím /bylo to tak i letos, akorát, že SM toho nedokázal využít/ pustí majitelé pak prachy na posily v rámci lednového posílení před play off. 
    Jinak co se týče té Plzně, taky jsem slyšel jinou verzi toho proč prodej, Straka má řekl bych dost problémů sám se sebou, natož aby dokázal řídit hokej.....
  • Screepy & Flaksa

    S tím Stračenou je to fakt veřejný tajemství 😁
  • upraveno 2. květen 2023
    Je to jak píše Flaksa, Frodl není z levnýho kraje, Fin taky ne :) a nemůžeme tady takových hráčů živit 20, nejsme ožralí milionáři. Někde přitlačíš, někde ubereš, aby ti z toho vyšel nějaký normální průměr. Pár borců se tu halt prokaučovalo, ale to je pryč a nad tím se zalila voda. Věřím , že pokud Frodl naváže na svý loňský výkony (btw tu ruku si zlomil v zápase s KV) :) tak by nám to samo o sobě mohlo fest pomoct. Uvidíme jak se adaptuje fin, předpoklady k tomu jsou víc než slušný. Nám tu chybí halt náhrada za Fleka, to jsme letos všichni viděli, jeden hráč co by tu udělal navíc 30- 40 KB a bylo by všechno jinak děti. A s tím Strakou to je taky tak :) 
    Post edited by Screepy on
  • Tak jako co si budem, sezóny zpátky teď bylo období, kdy jsme se klepali komu se bude prodávat licence tentokrát. Proti tomu teď máme úplně jiný starosti, takže za mě dobrý! :D
  • Já jsem spokojenej s tím co přijde,  nadávat budu až v sezóně :)

    nejdriv jsem myslel, ze i pres ty 4 utocniky bude ten kadr uzkej (3 utocnici pryc a 4 prichazi), ale pokud bude nejaka vypomoc se Sokolovem (+nejakej mladas), tak by to snad mohlo i stacit.
  • No v Sokolově prej skončilo nějakých 12,13 hráčů a zatím přišel jen 1 tak jsem zvedavej koho tam doplní, nebo jestli počítají s tím ze ta jedna 5 by měla být od nás tak pak nevím kde vezmeme hrace mi když jak už tu zaznělo 3 odešli a 4 přišli…
  • iDnes:
    Ještě jednu sezonu by měl v Brně přidat kapitán Martin Zaťovič, nebude však mít ryze individuální přípravu, ale budoucí kondiční trenér Komety (ten dosavadní Martin Iterský zakotví v Karlových Varech) mu ji po dohodě s Martincem namíchá s týmovou.

    Co jsem tak četl brněnský fórum tak právě s kondičkou hráčů nebyli ani trochu spokojený. To se ví už dlouho, že jde Iterský k nám?
  • Realizační tým zůstává stejný?
    Nastane jen jedna změna a to ta, že u nás nadále nebude působit kondiční trenér Martin Iterský. Martina přivedl Jirka Kalous a udělal dobře, protože se jedná o profíka. Když mně řekl, že končí, tak mě to hodně mrzelo, ale jeho důvody chápu. Na místo Martina nastupuje Jaroslav Kratina, který má v tomto oboru taky dost zkušeností.

    Zábranského slova
  • No právě o tom Iterskym se říká, že to je jeden z nej kondičních trenérů v ČR..a v HCE jsou celkem hrdí na to že ho ulovili.
  • Procházka potvrzen.
  • Jsem jedinej, komu ten styl oznamování posil přijde až zbytečně přehnanej? Jako, je super, že jsme originální a máme asi nejlepší prezentaci na všech sociálních sítích v rámci extraligy, a smekám před našim PR týmem, ale prostě mně tenhle styl přijde přehnanej
  • Měli oznamit všechny najednou a pak kazdymu udělat takovouhle prezentaci. Kord když se ty jména vi
  • Tak budeme doufat, že Procházka bude rozdílovej. Bodově je na tom “líp” jak celej tým v prvoligový sezoně. 😅
  • Když teď zpětně za ty roky " po " čtu tu soupisku co jsme měli v té první lize,tak to byli opravdu jména na první ligu nadstandardní.
  • Xaxxz napsal(a):
    Jsem jedinej, komu ten styl oznamování posil přijde až zbytečně přehnanej? Jako, je super, že jsme originální a máme asi nejlepší prezentaci na všech sociálních sítích v rámci extraligy, a smekám před našim PR týmem, ale prostě mně tenhle styl přijde přehnanej

    Za mě naprosto zbytečná šaškárna. Spousty týmů to vysypala hned bez keců a nesmyslů okolo. Tohle není školka ani estráda a rozhodně ne show plná velkých hvězd.
  • Tak nějak i můj názor na to vše.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters