HCE Fórum

1414415417419420590

Komentáře

  • To jo v hlavě mi teď taky šrotuje kterej Plzeňák je za louží krom Kubalika kterej je mnohem větší scifi než Kovář 😀

    Jjnak gratulace do Třince a klobouk dolů před nima...před play Off jsem je po téhle sezóně rozhodně netipoval! Novodobej Vsetín ...
  • Je tam ještě Jiříček, ale to asi taky bude scifi
  • Neblázněte.Koukejte max na zámořské juniorky.
  • Rousek? Ten by měl jít zpět do Evropy, ale ten by šel nejspíš do Sparty
  • Jiricek me taky napadl,no nic.

    Rousek je preci Spartan ne? Pokud myslel VNZ  Plzen, tak tam uz nikdo snad ani neni
    leda,ze by myslel jinej klub.

    Napada me mekdo severneji od nas cca 80km, ale koho ty tam maj?
    Jestli vubec nekoho v dnesni dobe.

    A nebo Kladno, ty nas taky v lasce nemaj.

  • To bude spis Kristian Reichel.
  • upraveno 29. duben 2023
    @VANEKnaZDI Ty DRBNO! 😅
    Post edited by Hokejkv on
  • No a nebo druhej Kaše, ne?
  • Jinak David Kaše oficiálně představen jako posila Litvínova
  • Obě Kašičky víc nehrajou než hrajou...jakž takž ještě David kterej tu byl,ale poslední 2 sezóny taky promarodil skoro pul sezóny a Litvajz ho vyfouk ,takže není o čem! Myslim si, že Litvajz jde do velkého rizika!Ondru bych nebral ani náhodou ten už je bohužel 1,5 nohou v hokejovém invalidním důchodu
  • Jako za mě už ani jeden Kaše není takový superstar, jakou z nich dělají média, ale to ukáže až sezóna

  • uz to ani neni vtipny :D 
  • Už by na to někdo mohl vypsat kurz na Tipsportu...docela by mě zajímaly příčiny, jestli za to můžou nový mantinely nebo jestli kluby prostě na tom ledu šetří
  • Co ten Pribyl tedy
  • David Kaše je jeden z nejlepších hráčů co kdy za Vary hrál. V LIT dostane čas a uvidíte, že bude na repre úrovni. Vůbec nechápu tyhle mladý hráče co se z Ameriky vrátí do klubu jako SPA kde dostanou minimum času... ale každý svého štěstí strůjcem 
  • 1140bxl:určitě co byl tady tak patřil k nejlepším a rád na něj vzpomínám !Myslel jsem si ,že to je pořád hráč s potenciálem po roce se vrátit do NHL , ale ve Spartě se stejně jako 3/4 hráčů neprosadil tolik zapadl do průměru do toho maroděni a ejhle...jako pořád se může vrátit na úroveň co před tím rozhodně není starej ,ale už to podle mě není to samé jako když byl tady...Hodně záleží jak mu vydrží zdraví!
    Ale hezky se mi na ně koukat s Koblim nebude to asi jooo-trošku mě v tom dresu štvát budou !!
  • Ondřej Procházka?
  • Taky jsem dneska zaslechl
  • upraveno 30. duben 2023
    Nějakou logiku by to asi dávalo ...dostupnej hráč v dobrým věku..Bruk ho měl v Litoměřicích...na 1 ligu dobrej bodovej hráč..asi jako proč ho nezkusit ...je to původem Sparťan...třeba se chytne jako Čeče....Pořád mi ale schází trošku topovější ještě jedno křídlo do prvních 2.lajn krom Finaka to jsou všechno hráči do šířky kádru 😀
    Post edited by maverick on
  • Jako my asi upřímně nemůžem jít moc jinou cestou než pokus omyl z první ligy, zatím to teda byl hlavně omyl, ale třeba jednou ta šťastná ruka padne
  • Kinkis: No to je právě otázka? Když si můžeme dovolit vykoupit Frodla z Pardubek..naťuknout jednání s Kovářem nebo Frkýnem...I Martin Straka říkal v jednom rozhovoru, že Vary teď budou finančně v top 6 (proto jedná taky o prodeji ,protože nechce být v pozadí) ,takže oni tu asi i finance navíc budou....samozřejmě ne jako Pardubice nebo Sparta ,ale že by jsme měli jen na hráče z 1 ligy si nemyslim...tyhle hráče Bernovský ,Procházka pokud přijdou chápu pro širší kádr ...
  • Zase jak už tu bylo několikrát řečeno, počkáme na 2.5. a uvidíme :)
  • Kinkis
    Co mám info já, tak vážně není problém ve financích. Problém byl bohužel Venca, který tady jednání s hráči prokaučoval. Bohužel viz Kašička.
    Co jsem se dozvěděl od našeho bývalého hráče který je s KV dost spjatý, tak Venca měl v mailu 2 týdny (!!!) nabídku od agenta. A za celou dobu nebyl schopný reagovat /otevřít mail.
  • Tady trochu jak Procházka hraje =)
  • Bernovsky i Prochazka muze byt OK a muzeme se s nima rozloucit celkem brzo. Tohle bych hned neodsoudil, ani nehodnotil…

    Kazdopadne Litvajs uz to ted nastartoval a jmena jako Estephan nebo Straka mi uplne mimo neprijdou. Sice nejsou nejlevnější, ale je velka sance, ze jeste v kariere vzestup zazijou. Ale beru, ze tohle je takovy placani do větru, nechme se dal prekvapit :-)
  • maverick: no já tu písničku o Strakovi a prodeji znám trochu jinak, ale to tady ventilovat nebudu:) každopádně jak píše VnZ, prachy problém nejsou, jenže než jsme začali jednat (víme kvůli komu) tak prostě hráči nebyli, vyprodáno, buďme rádi za to co se povedlo. Ten tým má nějakou vizi do budoucna, asi to příští rok nebude na finále ale nikdo se tam netají že ambice nejsou a nebudou (jaké až, to ukáže čas a taky schopnosti managementu).
  • Screepy: já čerpám z nákého článku měsíc starého, ale beru, že ve finále to může bejt jinak a jen zase mediální tlak na někoho jiného ,ale to je věc Plzně...Tu sem cpát nebudeme 😀 Já chtěl jen zmínit, že po nějaké době by tu fakt neměl být problém s kačákama ....
    Je to o tom managementu souhlas!
    Tam by mě hodně zajímalo kdo to všechno co se výběru hráčů a jednání vede ? Máte někdo info ?
    Jestli Bruk nebo Tobolka?
  • Ty bláho,tak ten Boston vypadl s Floridou 😳
    Tak to jsem nečekal.
    No pokud by český kluci z Bostonu chtěli priject na MS s jejich formou,bylo by to super.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters