HCE Fórum

1411412414416417604

Komentáře

  • upraveno 16. duben 2023
    Hoši návrat Fleka je asi tak pravděpodobný jako že u nás bude hrát Connor Mc David:) takže prosím vás už o tom tady nediskutujme
    Post edited by Screepy on
  • návrat Fleka? Když odcházel, tak říkal, že by se jednou rád vrátil (jasně slibem nezarmoutíš), ale myslím si, že jeho případný návrat je cca 5 let daleko.

    pojďme na něco pozitivnějšího a to super obhajobu bronzu od holek na MS
  • Holky skvěle! :)
  • upraveno 17. duben 2023
    Kdo vzal v potaz tu závorku, asi pochopil, jak jsem to myslel  😬🥸

    Jasně že sem nepůjde, jen jsem chtěl vnést do okurkovky další trochu fake. Tady se toho někdo chytí a na jiných kanálech se z toho udělá, že se Flek vrací a bere sebou ještě Zaťoviče s Kundrátkem. Kazdopadne to vypada, ze vypadne ven, jeste by mu mohlo dost pomoct MS. Takze Flicku, drzime ✊🏻✊🏻
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Právě, ještě nějakou dobu potrvá, než se něco začne dít, tak si tady aspoň trochu zasníme a zapolemizujeme :D jinak Pardubice už dohrály, tak by se mohl odšpuntovat ten Frodlík ne? :D ale asi se bude čekat na 1.5. co?
  • Na isportu zajímavá uvaha, co s Rickou, Ciencalou, Musilem i přes platné smlouvy. Protože PCE budou určitě posilovat
  • Stejně je to šílený, co udělaj prachy. Pár let zpět Pardubice byly poslední :) nalejou se miliony a jsou první :D a ani tak to nestačí na titul :)
  • VnZ: Ciencala měl jít sem za Vondrce. Jenže má klauzuli ve smlouvě, že nemůže být proti svý vůli vyměněn. Musila si zase né každej může s jeho gáží dovolit, no (vzhledem k roli, kterou by měl plnit).
  • Tak tady máte místo Ciencialy Koffera,a držte huby 😂😂😂
  • @kinkis ;
    Přesně, jako by to bylo včera, jak málo stačilo (1 bod), aby před pár lety místo nás sestoupily do první ligy Pardubice. A podívejme se, dnes se to zdá jako něco neuvěřitelného  =) 
  • “Frk loni v červenci podepsal jako nechráněný volný hráč roční dvoucestnou smlouvu se St. Louis. … Podle švýcarského deníku Blick by měl od nové sezony posílit Bern.”

    Už se blíží, pár sezón ve Švajcu a pak domu! :D
  • upraveno 19. duben 2023
    Podle elite........k nám jde z Vítkovic/Poruby
    Jan Bernovský....jasně to ještě neznamená, že opravdu přijde může to být je spekulace, ale tvl to se tu nikdo z Průžka, Zabloudila, atd ten seznam by byl dlouhej neponaučil? Zatím švéd z 2 ligy ,Bernovský více méně naše 1 liga a statistiky horší než Kružík kterej je dobrej na záskok a aby tu byl v rámci šíře kádru ,ale stabilně určitě ne pokud tu někdo vyhlašuje,že příští rok musí být mančaft vejš ...ve vší účtě k Bernovskemu ale to zlatej Šik to by mělo hlavu a patu ,ale tohle?? Teda panečku to jsou mi zatím jména 😀 Nebo mě někdo vivedte z omylu, že je to talent jak hovado a naděje ? Ale já jméno znám že soupisek ,ale jinak jsem si ho nevšiml
    Post edited by maverick on
  • upraveno 19. duben 2023
    Jména až na Frodla zatím obrovská bída, jestli nový majitelé pojedou stylem Frodl a několik hráčů z nižších lig, aby nás nebylo málo, tak to zase bude těžkej boj o předkolo, kde bude s největší pravděpodobností naše stopka a konec
    Post edited by kinkis on
  • To budou ryby jak kráva tvl 😂😂😂
  • To se asi ještě budeme divit,kdo opět ADEKVÁTNÍ přijde.
  • Nevím co čekáte, chtějí VHODNĚ DOPLNIT KÁDR, NE ho posílit kvalitními hráči... Už to bylo dávno v článku.
  • Vy jste fakt Lojzové. Počkejte až posily představí oficiálně.
  • Myslim ze Znojmo v prvni lize bude silnym hracem.
  • VnZ: Je těžký udržet emoce (nervy) když se k nám dostávají jen tyhle jmena 😀z drbů se doslechnem zajímavé posily od vedeni vyhlášený útok na vyšší pozice...I Martin Straka říká v rozhovoru, že Vary budou jinde a chce tam bejt taky. Tak pak když se dočteš jméno Bernovský a nebo Švéd z 2 ligy tak si říkáš no ty vole co to je! Ale uznávám, že hodnit se má až když bude vše černé na bílém! !Takže hold čekat ..
    Ve finále, ikdyz přijde někdo kdo měl super čísla jinde tak to neznamená že je bude mít tady! Jména už tu taky byli a nic z toho... Záleží aby si to sedlo na ledě! To uvidíme stejně až v září
  • VnZ ale notak, nech nás si trochu zapolemizovat v okurce :D :D :D
  • Dle mého to bude hráč pro tu lajnu v Sokolově...a vždycky jsme nadávali na úzkej kádr, takže za mě tenhle hráč pro širší kádr dává smysl
  • Ja porad doufam v toho Rubriciuse. ten by byl bodovej, ale ten normalne prichazi az s nastupem na led... :) 

    ale spis by me zajimalo, jak se hodnoti sezona u mladeze? Junci, dorost i devataci v podstate vypadli hned v prvnich kolech p-o nebo se tam ani nedostali. Rozumim ze junci/dorost hrali celou sezonu spicku svych soutezi, ale v p-o (aspon juniori) prohrali protoze SPA postavila vekem juniory, kteri ale hrali uz cast sezony seniorskej hokej... takze byli nasi v zakladni casti v cele tabulky, protoze proste prvni lajna nehrala Chance ligu nebo tam byla nejak zraneni nebo v akademie trenuji hokej pro zakladni cast a nemaji tech +10% pro p-o (nepripomina to rochu acko?)?

    Rozhovor na webu s pubertakama o tom jakou maji partu je fajn (bez ironie-zaslouzi si to), ale me spis zajimala nejaka souhrna analyza/zhodnoceni. at je o cem diskutovat a s cim nesouhlasit v okurkove sezone.

    ale v klubu (popichnuti nakonec) asi spis pracuji na tech roztleskavackach (btw ja doufam, ze budou i muzsti roztleskavaci, at je to originalni) pro utkani acka nez ze by nejak komunikovali hokejovou stranku veci...
  • Co vím tak dorost hrál snad ve 13 lidech jeden ze zápasů play-off.. junci nevím
  • Dorosty byly dva. Tzv. U17 byl braný jako A, naproti tomu U16 jako B. V B dorostu hráli šikovný kluci( třeba Šilhan(r.2007), bratři Uhlíci, Teuchert), ale z nějakýho důvodu nebyli dost dobrý pro trenéra dorostu A. Ten si radši vzal 2 kluky z 9.třídy Litvínova a Chomutova, kteréžto ale naši deváťáci poráželi  a ti dva, Slavík a Kůrka, ve vzájemných zápasech nevyčnívali. A nakonec brečel (trenér A dorostu) nad šíří kádru. Podle mně začarovaný kruh.
    Jediný team co asi šlapal byli junioři, ti opravdu doplatili na to, že sparta nasadila kluky co hráli dospělou extraligu. 
    O 9.třídě toho moc nevím, něco jsem slyšel, ale nemám to potvrzené, takže nic.
  • Flíček a Bery super gólová forma v repre :) 
  • Pešout už je i trenérem Chomutova
  • Na jednu stranu solidní sešup v kariéře, z dobrého jména ve Varech, super měsíci v Brně, kde Brno vyhrálo snad všechno co mohlo, až po vyhazov a místo ve 2. lize. Ale zase proč ne, jestli k tomu klubu má vztah, postupovat do vyšší ligy umí :) já mu držím palce!
  • No dobré jméno ve Varech 😄jak myslíš. Já jsem slyšel pěkný názor že za poslední rok se podařily v HCE dva největší úspěchy, vyhodit Pesouta a 34 😄 Obrázek nechť si udělá každý sám. Nyní něco k barazi, Zlín byl takový neškodný koťátko, což se dalo mezi námi čekat:) a nemlich stejně by dopadl Vsetín, prostě zatím v první lize není žádný tým co by měl na extraligu aspirovat. Jsem zvědavý jak to do budoucna pojmou ve Znojmě.
  • leelee
    upraveno 21. duben 2023
    :)
    Post edited by lee on
  • @Screepy minimálně u ostatních klubů to dobré jméno měl :D 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters