HCE Fórum

12467591

Komentáře

  • Screepy napsal(a):
    @pOne to je prales prosim =)
    Fiona měla prales? :#
  • Screepy napsal(a):
    @pOneto je prales prosim =)
    No esi nasi plejeri ten prales uvidi takto, tak myslim, ze sestoupime, presto ze se letos nesestupuje.....  =)
  • @kafka_jr ; to netusim, ale Vanek ho ma zcela urcite! =)

    @pOne myslim ze to je jeste optimisticka vidina
  • dík, @Hufnagl :) uvidíme, jak se s tím poperou balkánští klauni
  • @kafka_jr

    Si nedával ve škole pozor! Bolševik není Číňan. A jinak se jedná o nový projekt. My náhodně vylosujeme z pilskotle několik jedinců, kteří pojedou do Pekingu učit Číňany hokej. Za každýho, kdopa tam vydrží měsíc, pak pošlou Číňani pilsklubu milion českých.
  • tuhle ligu jsem na jare sledoval  pres www.onhockey.tv a slo to pekne ,  tak si to ulozte nevim jestli tipsport vubec tuhle ligu nabizi
  • treba ted mrknu pres pocitac cesko rusko a muzes si vybrat i jinej jazyk kdyz nechces Zarubu...pomalu najed myskou na ty nabizeny linky a vyckej 2-3 vteriny a ukaze se ti kterej kanal to prebira , treba slovaci to nedelaj spatne , u toho Zaruby poznas po 5 minutach s kym se bratrickuje .
  • los s Tvym jmenem prej bude vycuhovat primo z toho losovaciho pytle ....Kafko , je to sice pomalu uz 20 let co jsem tam byl a dost casto , ale ty devcata se tam nezmenila , usmev na rtech cely den , shaved pussy a chtivy po cely den ...nemuzes tam soupnout i moje jmeno , budu te prekladat tvoje odborny prednasky o celoplosnem utocnym hokeji evropskeho formatu ala Plzen anno 2013
  • @Hufnagl

    Dobrá. Když budeš hodnej, vezmu Tě do Pekingu s sebou jako asistenta.
  • pukud budes prumernej hrac EHL a umis anglicky tak tam mas JOB kde hrajes do 45 a trenujes je do duchodu za nadstandartni prachy s "all in " , to samy ve Francii , ale hodne lidi chce nejlepe zustat doma ...ale mlady lidi dneska nikam nechtej @kafka
  • Hm, tak se zázrak nekonal. Byla to pěkná bída.
  • Ta letošní sezóna je vyloženě skvělá :/ :'(
  • přemyslim co letošní hokejova sezona přinesla dobreho...at je to nhl...detroit v perdeli...EHL...sestup i s nejlepšimnasvete....repre...tezsiho soupeře v podstatě neporazili...hnus letos fakt :s
  • Zkouška spojení.☺
  • Proč je zavřený forum na hokejkv? :-)
  • @Syky1 moc kritiky na jednom místě, určití lidé z HCE už to neunesli :)
  • Syky1 napsal(a):
    Proč je zavřený forum na hokejkv? :-)
    Protoze si to flakal, malo si tam psal, tak si zokej rekl, ze to nema cenu, ze zavre kram, kdyz na to Syky takle prdi.  =)
  • upraveno 19. květen 2017
    @Hufnagl Mas nejakej trineckej fichtl. Se nedivim, ze nevozis body. Hod to do zeleny farby.  B)

    EDIT: Az se to dozvi zokej, tak budes hlavni pachatel padu Energie do WSM misto Rihy!  =)
    Post edited by pOne on
  • Nazdááááááár blbínci, jsem zde:-)
  • Tady je zase nablito, kdyby Vás viděl Míra, hned by Vám utnul tipěc vy bando nevděčná :-)
  • xman98 napsal(a):
    Nazdááááááár blbínci, jsem zde:-)
    Cus hlavni blbinku. To jsem rad, ze se dilo podarilo!  B)
  • Esli někdo vytroubí PzCh tenhle web, tak dostane zelenym kokosem z pralesa po hlavě!
  • @Screepy nenaváděj, ještě se toho někdo chytne :'(
  • @Screepy Tak páky na postavení plotu kolem Lipové máme  :).
  • kafka napsal(a):
    @kafka_jr

    Si nedával ve škole pozor! Bolševik není Číňan. A jinak se jedná o nový projekt. My náhodně vylosujeme z pilskotle několik jedinců, kteří pojedou do Pekingu učit Číňany hokej. Za každýho, kdopa tam vydrží měsíc, pak pošlou Číňani pilsklubu milion českých.
    není, ale číňan je bolševik. čili při matice jsi nedával pozor ty, fotr. i když, možná dával, ale nepochopil ... :p ale čím víc klaunů vyexpedujete, tím líp. hlavně nezapomeňte na pobratima ajznboňáka, za toho bych vám toho melouna i přál, ale obávám se, že tak dlouho s pilsklaunem ani číňan nevydrží ...
  • Zdarec. Jsem moc rád, že výjezd do Vsetína se má kde domluvit, MVGM pomluvit a kafka vyprudit :D
  • Poslušně hlásím příchod. Doufám že tady jsme v bezpečí před "tím jehož jméno nesmíme vyslovit"
  • @kafka_jr

    Ale prd. Bolševik nerovná se komunista! A už vůbec ne komunista z Číny... nedával si pozor při dějepisu, furt si čuměl soudružce učitelce do výstřihu a vůbec si neposlouchal, copa říká. Mimochodem, Bolševik je i ostrov, ale tuto už tuplem nemůžeš vědět, pač ze zeměpisu si nepřines domů lepčí známku než čtyřku...  B)
  • kafka napsal(a):
    @kafka_jr

    Ale prd. Bolševik nerovná se komunista! A už vůbec ne komunista z Číny... nedával si pozor při dějepisu, furt si čuměl soudružce učitelce do výstřihu a vůbec si neposlouchal, copa říká. Mimochodem, Bolševik je i ostrov, ale tuto už tuplem nemůžeš vědět, pač ze zeměpisu si nepřines domů lepčí známku než čtyřku...  B)
    halt geny, no ... :3
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters