HCE Fórum

1406407409411412590

Komentáře

  • Jinak Kubovo gól na 1:1 byla dobrá zajímavost, z toho chudák ani neměl radost :D
  • Screepy: Posilat bus do Pustin nebudu, co bys tam s tema busama delal.  =) Zalozil autodopravu? ....ale spis jsem premyslel nad tim, ze jdes na bus, ujede ti....a ty jenom vidis vzadu na busu vysmatej ksicht Vondracka v dresu HCE....je to dobra reklama? Nevim, spis budu nasranej a na hokej ani nepachnu.  =) A jeste budu nadavat na Vondracka ze sel za prachama do koruPCE!  =) =)
  • Je tady tech spekulaci tolik, ze mam pocit, ze postavíme uplne novy tym, uz aby se to ofiko odkomunikovalo…

    Jinak ke Komete - prijdou urcite o Koblizka a Horkého. Flicek by chtel do Skandinávie taky a nejaka nabidka tam i snad byla, ale pokud se nedomluvi, bude pristi rok v Komete…
  • @HCE_Majkl ja jen doufám, že se ofiko potvrdí nějaká posila k nám :D Frodl vypadá jako téměř hotová věc, tak uvidíme co útok a jestli teda obrana stejná, nebo někdo nový i tam
  • Kdybychom měli dát na spekulace, tak je příští sezonu sestava:

    M. Frk - J. Černoch - J. Flek
    S. Ericsson - H. Ukolen - P. Pivson

    A v bráně se střídá Furch, Machovský a Mazanec :-)

    Nakonec budem rádi za 3 útočníky.
  • Tak Stepan Lukes udajne do Komety.viz clanek na isportu
  • @LukasCZ do komety? tak to jsem necekal uprimne :D 
  • Předpokládám, že jako dvojka :) ne jako náhrada za  Furcha
  • Co Jakub Flek? V rámci Česka jinam rozhodně nepůjde. Brno uplatnilo opci, která platí pro extraligu. Reprezentant je nicméně za výstupní klauzuli k dispozici pro zahraničí, aktuálně ale žádná lukrativní nabídka na stole neleží. Co není, může být…
  • kylekatarn93 - Nezapomínat na mého příbuzného, elitního obránce - Stigova hokejového bratrance :D 
  • Upřímně se Lukešovi nedivím. Zahraničí by si musel fakt vychytat, takže podle toho by vypadalo i jeho smlouva. V Česku není prakticky nikde místo a pochybuju, že Liberec by ho chtěl jako jedničku. Takže to, co mu nabídne Zabránský za roli dvojky, nikde jinde nedostane. Chlapec jen musí vědět, jestli fakt chce leštit prkno za Furchem a občas si zachytat (kde bude muset ale jednoznačně podržet, což zase nebude tak jednoduchý) a dostat za to zaplaceno nadstandardně. Nebo jestli chce jít někam, kde si znovu vychytá nějaký jméno, ale nedostane tolik peněz...

    Co se týče Kuby Fleka, tak já bych si tipnul, že nakonec půjde ven. Zahraje ještě MS, někdo ho vezme a on si to odmaká, přeju mu, aby to klaplo. Pokud ne, může se stát lídrem Komety, fanoušci ho milujou, ale pokud nevypadne letos, tak už to bude mít jen těžší a těžší...
  • No tech spekulaci muze byt tolik,ze ani clovek nevi kolik.
    Nicmene to finale Chance ligy bude hodne zajimavy.
  • Baráž nebude. Zlín s Vsetínem se vyvraždí navzájem. Jak na ledě, tak zejména v hledišti. Nakonec nebude nikdo, kdo by to proti Kladnu odehrál.
  • Sparta mi dělá radost
  • No když se tu řeší ten Flíček jak je to s tím kdyby odešel do zahraničí, tam mu to neslo a dohodl se na ukončení a vrátil se do ČR tak musí do kotlety když na nej uplatnila opci nebo muže volně kamkoliv?
  • Pokud za nej Kometa zaplatila tabulku, tak pri navratu ze zahranici by "patril" Komete a pripadny jiny zajemce by musel Komete zaplatit tabulku. Pokud by to bylo jeste v ramci smlouvy/opce (=behem nasledujici sezony), tak tam by zalezelo, jak to ma ve smlouve (s Kometou) osetreny. Kazdopadne minimalne tabulka urcite.
  • Pone nebo zaplatit hostovačka 300.000
  • @Hokejkv vůbec mi to nevadí, nedává mi smysl sem tahat trojku Brna, když máme Habyho a Hamalčíka
  • Super, nevidím důvod proč ho brát, když máme Habyho a Hamalčíka
  • Kobli o odchodu - 

    O SVÉM ODCHODU Z ENERGIE. Důvodů, proč jsem se takhle rozhodl, bylo víc. Nebylo to rozhodnutí ze dne na den a bylo to pro mě poměrně těžké. Ve Varech jsem byl spoustu let, a i když jsem už angažmá v extralize měnil, tohle bylo určitě zatím nejtěžší rozhodnutí. Zkrátka i vzhledem k mému hokejovému věku se plusy a mínusy sešly a rozhodl jsem se pro změnu.

    zdroj - https://www.hokej.cz/koblasa-o-odchodu-z-varu-nejtezsi-rozhodnuti-v-co-doufa-u-noveho-tymu/5072670
  • Zajimavy je v tom clanku veci vic,nicmene to jak mluvil o D.Brukovi je fajn. Neco to napovida,jak rikal,ze si to jen neodtrenoval a nesel domu,a ze chodil za hracema do kabiny i pokecat.
    Tohle asi Pesout nedelal
  • Jelinek končí v Liberci,co po něm skočit?
    Jako určitě jak říká,do starého železa ještě nepatří,a myslím,že tady by byl platnej hodně.
  • Tohle čekání na oznámení příchodů je horší jak okurková sezóna...
  • Jinak Šenkypl je teď dočasně CEO amerického Grouponu tzn. bude se věnovat každodennímu chodu společnosti. Škoda, že někoho ze svého týmu neposlal do Energie to "transformovat". My halt máme Tobolku... takže jsem skepticky zvědav co přijde s novou sezónou 

  • No mame asi v tomhle pech no. Novy majitele kteri to jeden delaji na nulu,a druhy tomu rozumi,jak koza petrzeli.
    V tomhle budoucnost nevidim.
  • Já se nemůžu zbavit dojmu, že ti rozhodčí jsou slabší jak karlovarská obrana s Lukešem
  • Podle iSportu jsme měli zájem o Zámorskýho, ale zůstal v Plzni, tak jde vidět, že se asi kouká i po obráncích
  • upraveno 3. duben 2023
    Z fb

    Klubový rekordman a jedna z novodobých tváří Energie Martin Rohan se po 13 sezonách loučí s naším klubem 🥺 Za všechny skvělé momenty, tvou bojovnost a oddanost, která ti nikdy nechyběla, moc děkujeme! 👏 Ať se daří a věříme, že se v našem dresu ještě někdy objevíš! 🍀
    🗞 TZ: bit.ly/rohan-odchod
    Post edited by FeryBo on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters