HCE Fórum

1404405407409410590

Komentáře

  • Pech mel  stale smlouvu na pristi sezonu v CB. Akorat si ji jeste prodlouzil az na sezonu 24/25. Takze mu letos koncilo co..... letos mu koncilo hovno.   
  • Navíc sám říkal, že k Varům už prakticky nemá žádný vztah a pochybuju, že by se ve 39 chtěl zase stěhovat jinam, když o něj Budějky stály. Navíc s novým sponzorem mají Budějky určitě i vyšší cíle než my
  • Bernad: “Odchod zpátky jsem pak řešil hlavně s trenérem Davidem Brukem, který má kromě profesionálního pohledu i velmi lidský přístup, čehož si na něm spousta lidí musí vážit. V tom byl výborný, vše jsme řešili úplně na rovinu.”

    Tohle se čte hezky
  • Presne si ten moment vybavuju. Tuhle zmrdovinu Vankovi nikdy neodpustim.
    Perchyno je skvelej clovek,a za tohle by nekdo potreboval pres oko.
  • Káňa na odchodu z Olomouce.
  • V Třinci se nehraje kvůli ledu …. :D :D
  • Yosef: Aha, já myslel, ze mu končila letos.
    Kinkis: Tak nemá vztah, má tady kluka.

    Jinak včera podepsal Frodl!
  • Flaksa
    Pokud vážně podepsal, tak už se nedivím, že naše obrana bude příští rok ve stejném složení 😁
  • @Flaksa34 jen opakuji to co on přímo řekl v tom rozhovoru :) doslova se ho zeptali, jestli má ještě nějaký vztah k Varům a on sám řekl, že ne
  • Frodl opravdu potvrzenej. Začal sledovat i IG Varskej
  • Golmán je základ, prej ale stejně ještě 2 beky chtějí, pokud by to teda dávalo smysl a jednalo by se o posily. Já jsem spíš zvědavej na to, co přivedou do útoku. Extraliga je vybrakovaná už totiž, sem se nepodepsal nikdo :-(
  • Kovář a Frk 😉
  • Flaksa - to by bylo super, pokud by to byly posily do obrany. Spolu s gólmanem a posilami v útoku by ta sezona mohla vypadat pěkně
  • Tak uvidíme jak se Frodlík ukáže :) Štěpán nenastavil laťku vysoko, takže horší to snad nebude :D 
  • @Flaksa34 a chteli vubec nekoho z extraligy? ja si myslel, ze je to spis o zahranici. at uz Cesi nebo zahranicni hraci (se zkusenosti i bez v extralize). 

    Frodl - je zase trochu vis nez Lukes, ale u golmanu proste nevis (je to trochu psycho). ale kdyz si vse sedne, mohl by nam dost pomoc... + si myslim, ze je to zprava, ze nezlevnujeme tym

    jinak kdyz koukam na ty p-o serie (TRI/SPA super zabava), nam chybi v tymu centimentry jak prase (utok a v podstate i obrana)... uvidime jak to dopadne...  
  • Frodl je dle mého super zpráva. V Plzni chytal výborně, navíc je to typická jednička, v ZČ 19/20 nechytal snad jenom v jednom zápase.
  • jeste jeden dotaz ke kadru. Jak je to s Bartejsem? myslim, ze tam byla opce, ale konci mu smlouva uz letos nebo pristi rok? nejak mi uniklo pripadne pouziti te opce...
  • Ten měl smlouvu na letos plus dva roky opce
  • bxl: Těžko říct jestli někoho z extraligy chtěli..... a taky kdo, že jo. Dělal to 34 v sezoně, těžko říct jaký měl představy on. Každopádně jeden z důvodů proč ho ukončili byl údajně i ten, že dostal za úkol udělat oba Kašičky sem, peníze na to dostal. On s nimi ani nejednal prej vůbec a to byla poslední tečka. Po jeho odchodu už v lize nic nebylo, všichni ty lepší hráči podepisují už kolem vánoc atp. Nechci, aby to vypadalo jakože pořád nasazuju na 34, ale já fakt vůbec nevím jakou on měl představu o tom kádru. Za něj tady nechtěli podepsat, plus on z ligy a vlastně i z venku nepodepsal nikoho. Každopádně tým se nezlevňuje určitě, dostal Bruk prachy na hráče i na realizační tým. Měl by tady být celej rok kondiční trenér, plus se teda bude řešit skauting napříč celým klubem ale. Nejenom áčko totiž mělo poměrně úzký kádr, juniorka to samý a o dorostu se vůbec nebavím. Nevím jak to kdo sleduje, ale vyhráli teďka na nájezdy 4. zápas v Bolce /dneska je rozhodující zápas doma/ a hráli ve 13 lidech :-( Frodl se uvidí, já bych mu věřil. V lize moc golmanů volných není, kteří mají takovou kvalitu. S centimetry souhlas, já když vidím třeba obranu Vítkovic, to je masakr až. Velký silný, přitom umí hrát i s pukem. 
  • Flaksa: jo tohle mě mega sere … kdyby se situace kolem Venci nestala/vyresila vcas, mohl ten kadr na pristi rok mozna vypadat uplne jinak
  • Tvl ve 12 lidech hrát zápas o postup v playoff dorostu,to se může fakt stát jenom tady.
    Chudáci kluci tvl 🙄🙄🙄🤦🤦🤦
  • Se nedivím,že ruply. Je to škoda, skoro celou sezonu vedou tabulku,a pak vypadnou v prvním kole díky tomu,že vypadne pár hráčů,a není s kým hrát.
    Na zamyšlení se nad tím, to určitě je.
  • Juniorka taky out ..
  • NJN, celou sezonu taky temer porad prvni misto, a ted Sparta ktera nijak behem zč neoslnovala,a ejhle,cela sezona v damskym prirozeni.

  • Ona taky SPA hrála v plným složení resp. přišlo pár hráčů co velkou část sezóny hráli už seniorskej hokej ... každopádně oba mládežnické týmy výborná základní část. 
  • Největší radost má Vaněk, že může rozpustit led už teď.
  • JUN i DOR určo škoda!! Měli marodku oba ...junci měli snad víc obránců jak útočníků...Spartu tahl hodně Vitouch kterej už hrál i za Áčko a taky za Litoměřice...v lize junků nehrál skoro vůbec...takové posily jsou pak znát...

    Trochu odbočím do 1 ligy ...myslel jsem si ,že Kladno nebude mít soupeře, ale když vidím jakej Zlín chytil lauf ( myslím si ,že to vyhrajou) ...ve Zlíně by to neměli vůbec případně jednoduchý tam bude vyprodáno a kdyby je překvapili jeden zápas na Kladně...
    Bude zajímavá ta baráž si myslím! Jasně kádr má lepší Kladno ale to teď úplně vypadlo z tempa...
  • Tak prohrali pripravu v Koline,sice jen priprava,ale na to,ze hrali kompletni i s Jagrem,nic moc tedy.
    Jinak myslim,ze je jedno,jestli Zlin,nebo Vsetin. I ten Vsetin by je potrapil,kdyby postoupili do baraze.
  • Prý má přijít i Jekel. Co bude s Habalem/Hamalcikem?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters