HCE Fórum

1403404406408409590

Komentáře

  • @kinkis taky mě hned napadlo, že všichni šetří na mrazení 🤣
  • Ja si myslim,ze se ty posily dozvime az 1.dubna driv zverejnovat oficialne posily snad ani nejde kvuli smlouvam.
  • Moc nechápu k čemu nám je dobrý držet si tu další hráče, kteří na to tak úplně nemaji... Ale asi není zbytí...
  • Letos jsme skuhrali, že máme moc úzký kádr. Takže za mně jenom dobře pokud si tu nechávají některé hráče s tím, že třeba budou většinu sezóny hrát v Sokolově a budou připravený naskočit, pokud se někdo zraní. Čtyři lajny áčko, pátá v Sokolově a šestá z lepších juniorů. Tak by se mi to líbilo.
  • Olomouc musí být psychicky na ručník 
  • ale clona od Vondrce byla výborná při tom gólu
  • Téměř všichni vidí jako hlavní adepty na vítěze extraligy Pce, Spartu,nebo Třinec.
    Já když vcera viděl hrát Vitky,tak pro mě,jsou to právě ony.
    Hrajou parádní,ucinej hokej,skvělej golman,a parádní obrana.
  • upraveno 22. březen 2023
    Jako když jsem koukal na ty Vítkovice včera, říkal jsem si... Tam bych poslal náš tým na stáž, něco se naučit. Hlavně tu obranu :#
    Post edited by three7 on
  • Vypadli jim jejich 2 top hráči, jsem zvědav dneska jestli se to nějak projeví, ale tak nějak očekávám, že se do Ostravy pojede za stavu 2:2
  • "Některé věci se ovšem musí změnit hned. Okamžitá změna by měla nastat v ochraně hvězdných hráčů. Není v zájmu českého hokeje, abychom na rozdílové hokejisty se zkušenostmi z NHL pořádali beztrestné hony."

    Co tím chtěl jako básník říct? :D ochrana hvězdných hráčů? :D se jako před sezónou udělá seznam, kdo je "hvězdný hráč" a jeho se nikdo nebude smět ani dotknout? :D 
  • Jj, včera jsem teda viděl poslední třetinu ale Vítek naprosto ovládl led, žádný sttres z toho, že je to o gól, nazdar, Brno nemělo nárok si ani čuchnout. Takhle účelnej hokej jsem dlouho neviděl a když už byla nějaká pološance tak vzadu je golman. Ale tomu se skoro ani pološance říkat nedalo. S takovou organizací hry můžou dojít sakra daleko.
  • Tak ani z toho celýho rozhovoru s Brukem nevim, jestli má přijít 3 nebo 5 útočníků :D
  • myslim, ze OK rozhovor s Brukem. Treba ti hraci nakonec budou 4 jako kompromis. 

    libi se mi, ze konecne trochu rozisir ten tym kolem acka (kondicni trener, video/analytik). v podstate potvrdil co se chystalo uz za pani GM. ted by to jen chtelo vedet, zda se posuneme i ohledne skautingu atd... ale to uz je otazka na nekho jineho.
      
  • By mě zajímalo,jakej ten opravdu jednička gólman.
    Jestli Frodl,tak asi ok,jestli Machovský,tak to úplně nevím. Ten má taky výkyvy jak bejk.
  • Koukam na tu Olomouc dneska,a ty se normalne tech Pardubic boji jak krava. Po nas sli jak psi,a jich se pomalu ani nedotknou.
  • Sokolov: “Už teď víme, že celkem výrazně omezíme spolupráci se Spartou. Tady jde spíše o rozhodnutí vedení Sparty, které půjde trochu jinou cestou. Chtěli bychom si zachovat modifikovanou spolupráci s Litvínovem a taktéž spolupráci s Karlovými Vary, která bude o něco intenzivnější.”

    A to vim, že jsem někde četl (JPP), že v Sokolově se spoluprací s náma nejsou úplně happy, no, nevypadá to tak :)
  • Já bych Olomouci vyčoroval Orsavu ,Bambulu a Navratila 😀 je mi jasný, že asi budem posilovat od jinud ,ale Orsava to je podobnej Kobli ...a Navrátil s Bambulou letos velkej progres ...mladí,tvrdí,rychlí a letos bodovej progres...
  • Tohle mě opravdu děsí...
    A já jsem přesvědčen, že když se nám vhodně podaří doplnit kádr, pro což děláme maximum, tak příští rok už ten další krůček uděláme a do čtvrtfinále se podíváme.
    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Bruk-Verim-ze-pristi-sezonu-dojdeme-dal-13349


    Mezi tím Pilsklauni pořádaj výprodej a my budeme asi doplňovat z 3. ligy, ne?



  • Toho jsem si ani nevšiml, no doufám, že jen použil špatný slovo.. jestli jim odejdou 2 top hráči, s Flekem, za kterýho nikdo nepřišel 3, a chtěj doplňovat …
  • No právě, článek skoro zapadl a tahle věta nezní tak jako když paní GM mluvila o 5. místě... Ano, to byly silný slova, ale tohle zní jako........ no prostě strašně blbě
  • "Karma je zdarma", Polokoně edition 2023 :#
  • Olomouce mi líto není, ale ukázala, že Pardubice rozhodně nejsou neporazitelný. Jsem zvědavej na semifinále
  • Junioři se asi inspirovali u našeho Áčka .. :D
  • https://www.sport.cz/clanek/hokej-extraliga-trinec-a-hnusny-hokej-dva-zapasy-a-ocelari-kritiky-umlceli-ma-jasno-expert-4067685

    Pecháček tam mluví o konci ve Varech, ono to nakonec bylo jinak, než jsem myslel :) Vaňkovina neskutečná :D 
  • @three7 a co má jako říkat? Že chce semifinále? Tzn. mezi nejlepší 4? Fakt nevidím rozpor v tom co říkala paní z pošty a co říká on. Doufám, že na to doplnění půjdou s rozumem. Barazova sezóna s nejdražším kadrem historie je mementem. Jsem zvědav s čím resp. kym přijdou. Aby zase nekoupili nějakého Libora Procházku jako stezejniho hráče jenom kvůli tomu ze byl v Naganu...
  • 1140bxl
    Procházka je out. Ale Míša Mádl by se prý na to ještě cítil 😁
  • @VANEKnaZDI no, já to vidím na Hájka to byl minimálně repre bek... a Čechmanek do brány 
  • Kinkis: A jak si myslel, že to bylo? Vždyť tohle je poměrně známá historka přece..... Akorát Vaněk to pak ve vztahu k fans klasicky trochu upravil, proto taky na něj kotel celkem dost dlouhou dobu pískal..... Na borce, kterej nám vystřelil titul :-( Tohle jsem nikdy nepochopil prostě. Luky byl vždycky suprovej kluk, svoje si tady odehrál...... nebo jinak.... kdyby tady každej hráč odehrál to co on, tak ten klub by byl uplně jinde. Výsledek ale byl ten, že se na něj pískalo, nepochopitelný. Jinak teda já kdybych byl SM, tak bych ho sem chtěl...... i v sezoně. 34 toho mohl v klidu využít, končila mu smlouva v ČB, znají se, Vaněk už tady není.... Navíc tady má Lukáš kluka z prvního manželství, hraje hokej za HCE..... a svoje si pořád kurva uhraje, navíc přesně tenhle typ centra nám tady žalostně schází. Jenže ho nikdo ani neoslovil...
  • @Flaksa34 já věděl, že to byla Vaňkovo chyba, ale že to bylo o den a že ho celej měsíc, kterej na to měli naprosto ignorovali, to jsem už nevěděl. Já byl tenkrát mega nasranej na vedení, protože Lukášovi se nikdo divit nemohl, že chtěl pryč.. a to s Kumstátem, kdy tam nakráčel jako král světa, to jsem taky nevědel, takže mi to jen potvrdilo, jak moc velkej vocas Vaněk byl :) 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters