HCE Fórum

1401402404406407591

Komentáře

  • Si taky říkám
  • Třebíč - Zlín: Zápas se přerušuje na dvacet minut kvůli nezpůsobilosti ledové plochy.

    Letos to nějak nejde ten led 😂
  • upraveno 18. březen 2023
    Musím říct, že se mi ten koncept Slepic líbí.
    Mají vlastní rozhodčí, vlastní internetový trolly a dokonce i vlastní recept na sabotáž ledu. Takhle se to dělá pánové :#
    (ne nemohl jsem si to odpustit)
    Post edited by three7 on
  • tak trochu pozitivity - Sharks se pošesté stali mistry ČR
  • @12Stig12 pecka, jsou to frajeři :)
  • Dneska jsem ten hokej poměrně důkladně sledoval a můžu mít tisíc argumentů proti Olomouci ale my bychom při vší úctě v Pardubicích takhle vyrovnaný utkání nesehráli. Až mi jich na konci bylo líto. Ale zrali led a hráli velmi účelně a takticky.
  • TO: Screepy
    No taky jsem to sledoval celkem hodne.Byl jsem zvedavej,jak bude Olomouc hrat proti nim.Jestli stejnej prasopes hokej,nebo jinak.
    Pce hraci jsou celkkove vyšší a tězsi nez nasi borci,tam se to snazili taky ze zacatku kapanek Olomoucky rezat,akorat to svoje ovoce neprinaselo.
    Jako fakt to zvladli celkem obstojne,lito mi jich nebylo,ale alespon do toho prodlouzeni by si to zaslouzili no.
    Jinak Mě Olomouc nikdy nejak nevadila. To, ze hraje styl hokeje jakej hraje zalozenym na obranne,budiz,kazdej ma nejakej styl. Nicmene v tom predkole cim me ale vytaceli kdyz hrali s nami,bylo to neustaly fnukaní,stejny moresy jak PCE,tim u me osobne klesli.

    Nepreju to ani jednomu z techto dvou tymu,ale kdyz bych si mel jakoze vybrat,tak stejne i tak asi ta Olomouc.

     Ted v tom pokracujicim Play off preju uspech Flickovi, ne Komete jako takove.....
  • Já bych ten postup přál asi Olomouci…nemám rád ani jeden tým, ale Pardubice bytostně nesnáším, navíc by bylo vtipný sledovat ty jejich protažený ksichty po konci ve čtvrtfinále
  • Jj,tak jsem to i myslel
  • My jsme v PCE takhle těsně nehráli, už kvůli brankáři. Myslím, že i my OLO bychom přehráli pokud by byl brankář a aspoň průměrně fungovali přesilovky. V druhé sérii jsem koukal jak Brno díky brankáři v podstatě ukradlo zápas ve VIT. 
    Upřímně,  všechny 3 týmy jsou někde trochu jinde. Sílou, sebevědomím, individualitama, taktikou... Máme na čem pracovat...
  • Srovnani body sezony 21/22 a 22/23 bez ohledu na odehrane zapasy

    Cernoch     23 --- 31
    Rachna      33-----30
    Koblasa     24----29
    Beranek     18----27
    Griger        21---26****
    Kohout      35----23
    Redlich     8-----20
    Havlin       11---20
    Hladonik    22---19
    Jiskra       0----17 (sezona 21/22 v ELH 1 zapas, v Sokolove 32Z a 22B)
    Plutnar     29----10
    Pulpan     14---9
    Kruzik       0----7 (sezona 21/22 45Z v 1 lize, 33B)
    Stritesky   17---11****
    Bartejs     12---5****
    Kofron     5----4****
    Dlapa      10---4
    Koffer      4---6****
    Rohan     6---2

    ****hrali v predchozim rocniku v jinem klubu

  • upraveno 19. březen 2023
    VnZ: Zajimavy cisla. Vypichl bych neprogres Hladonika a hodne bidny cisla Kofrone a Koffera. Kohy mel spatnej zacatek sezony, coz ho stalo misto v lajne. Ke konci se ale rozjel. Doufejme, ze Bery a CeCe budou pokracovat v tomto duchu... :-) Redlich to samy....

    EDIT: ...no a abych nezapomnel: Skvelej start kariery Viti Jiskry. Ja jen doufam, ze uz se pripravuje (nebo je pripravena) nova smlouva pro nej. Aby se to neresilo, az projevi zajem SPA nebo PCE....
    Post edited by pOne on
  • pOne
    Ono by se ale sluselo zase rict, ze napr Cernoch odehral o 13Z vic nel loni, naopak Hladonik zas odehral o 12Z mene...
    Kazdopadne od Hladonika jsem uz taky cekal vetsi herni progres...
  • upraveno 19. březen 2023
    Vsak at si Cece progesuje dal a odehraje pristi sezonu zase o 13z vic, nic proti.... :-) :-) :-)
    Post edited by pOne on
  • No on je dulezity je nezapomenout na body, ktere chybi tzn. Vondracek a Flek. Kazdopadne zajimave.
  • To je dobrá poznámka + příští sezónu Kohout a Koblasa a zatím není jediná náhrada. To už je pořádná porce bodů
  • kinkis
    Ony mozna ty nahrady uz jsou. Jen to nikdo nevykecal jeste ven
  • upraveno 19. březen 2023
    Dobré porovnání...u Honzi Hladonika jsem taky čekal víc! Řekl bych, že ho Víta teď o dost přeskočil! Hodně za to může to ,že pro něj nebyla stála lajna nebo aspoň jeden parťák.. buď hrál 4 lajnu ,ale to byl slepenec zbytku a nebo s Rachnou a Gigim na křídle, ale to byla nouze k těm se nehodí! + samozřejmě marodil ...
    Máme bojovníky, techniky ,ale chybí po Flekovi a Vondrcovi góly (oba) a důraz +kg (Vondrc vše)...Vondrc možná schází ještě víc než Kuba....
    Jsem zvědav na ty posily nepotřebujem totiž jen střelce, ale i něco mezi místo Kohyho a nejlépe ještě I něco podobného za Vondrce aby to mužstvo bylo víc komplexní + samozřejmě gólman number one...

    Bery a Čeče + střelec gólovej hráč (Frk ) 😀
    Rachna -Gigi - ideál Kuba ale to je sen - jináč střelce taky ,ale to nevím koho..
    Redlich, Víta + kopie Kohyho
    Kofron, Hlado, Koffer / tam bych dodal kg a důraz za mě Dočekal z Třebíče ....
    Brána Frodl ...

    Pardon to jsem si zahrál na manažera a trochu se zasnil 😀
    Post edited by maverick on
  • Vim, ze je to temer az nerealny, ale Frk s tou jeho bombou na presilovky… to by byla pecka :D ale cas se probudit :D
  • Frk se prej vrací ze zámoří. Otázkou ale kam.
  • JPP říká, že Frk by tak nereálný být úplně nemusel...ale necháme se překvapit
  • Jde o to, co by to prineslo.
  • Kinkis : jj 😀, ale tak při těch všech divočinách (nebo jak to nazvat) co tu s hokejem máme od dob kvareny tak aspoň ty náký sny 😀 probudíme až oznámej posily 😉
  • upraveno 19. březen 2023
    Lákat by ho mohlo ,že bude doma jednu sezónu ( i kdyby tak nevěřím, že víc ) dostane se do reprezentace a zviditelni se a pak zpátky za louži...ale jestli bude mít nabídku třeba ze Švajcu tak asi těžko konkurovat...tam by se jeho paní asi líbilo taky víc ( tím, že je Američanka tak si myslím, že to bude i o ní)
    Post edited by maverick on
  • Tak taky slusnej mrazak od Liberce v Hradci.
  • Zatim všechny čtvrtfinálové zápasy hooodně vyrovnané
  • David Bruk bude trenérem A-týmu Energie i v dalších dvou sezonách ✅

    Komentář Daniela Tobolky: „Trenér a celý realizační tým mohou s mužstvem koncepčně dále pracovat, pokračovat na jeho vhodném doplnění a prosadit se se svou herní filozofií. Očekávání od příští sezony však jsou pochopitelně výrazně vyšší než byly v té pro nás právě skončené.“
  • No.. já jen doufám, že nemá na starosti přesilovku, jestli jo, tak se bude muset hodně učit před novou sezónou
  • upraveno 20. březen 2023
    Na druhou stranu, když nad tím přemýšlím, byla to jeho první sezóna, kterou musel odehrát prakticky s Pešoutovo týmem. Udělalo se 9. (skoro 8.) místo, předkolo sice opět hned konec, ale vyhrál se jeden, skoro dva zápasy... když na to koukám takhle, tak si šanci rozhodně zaslouží
    Post edited by kinkis on
  • Vzpomeňte si s jakou marodkou jsme to odehráli. Bez gólmana a s půlkou obrany. Jsem rád že mu prodloužili smlouvu. Jen by to chtělo ještě zkušeného asistenta. Tím nemyslím nikoho z mládeže
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters