HCE Fórum

1398399401403404591

Komentáře

  • Já pořád nemůžu strávit ten včerejší výkon rozhodčích, hlavně v ty 3 třetině.
    To se prostě nedělá tohleto.
  • Zase taky nemůžeme celou prohru házet pouze na rozhodčí (ovšem neříkám, že ten závěr výrazně neovlivnili, to bylo na pěst)...v tý třetí třetině to od nás bylo totálně prokaučovaný, stačilo, aby Jiskra dal ten svůj nájezd a všechno by asi bylo jinak
  • To stoprocentně,by jinak bylo. Stal jsem hned za bránou,a to bylo 2 cm od tyčky,já už letěl nahoru,v tom úhlu už jsem ho tam viděl.
    Škoda no
  • Včerejšek furt hodně bolí, jak už někdo psal, to byl možná rozhodující okamžik celý série. Sobota - vyloučení, půl minuty, 2 góly v naší kase. Neděle - vyloučení, půl minuty, 2 góly v naší kase. Tohle je tristní a to se nemůže stát 2 dny po sobě jak přes kopírak...
  • Já jsem hodně zvědavej jestli po sezóně přijde nějaké posilnění kádru. O 2 velmi citelných odchodech víme, navíc se stále nezalepila díra po Flekovi, stoprocentně potřebujeme gólmana jedičku.. když si vezmu, že tenhle kádr dokázal udělat 9. Flek, pere se o čtvrfinále.. s trochou štěstí při výběru posil by z toho příští rok nemusel být boj o přežití
  • Mně přijde, že hokej se rychlostně někam posunul a rozhodčí nějak nestíhají. Jsou tam čtyři a často je i z hlediště vidět, jak nemaj vůbec pokrytý hřiště. Včera to bylo dost vidět, když se přesunula hra, všichni rozhodčí sledovali jen ten prostor, kde byl puk. Často tam byly dohry na jasný vyloučení .....a oni ne že to pustili. Oni to ani neviděli. 
  • @pOne a pak je smutný, když ten faul je přímo před tim pruhovanym, on na to přímo čumí, nic neudělá a faul pískne druhej rozhodní od modrý... to mám vždycky nervy :D 
  • Pone: No třeba faul na Černocha ten zmrd viděl!!!! Stalo se to přímo před ním a on na to koukal. vylučovat nechtěl, přitom to bylo z boku ramenem na hlavu a nebyl tam vůbec kotouč. 3 minuty před koncem. Nemyslím si, že je to tím, že by nestíhali. Podle mě to prostě neumí, neumí nasadit nějaký metr a držet ho v celým zápase, plus s přidáním nějaký konstanty toho, že je to play off. Jasně, Bery udělal faul, jenže předtím pustili faul na něj, OK poslední minuta play off zápas, nebudeš vylučovat a necháš, aby se rozhodlo na hřišti, jenže pak neměl pískat ani ten faul od Beryho teda. Já jsem pořád strašně nasranej. Psal jsem to tady několikrát už, i v době, kdy byl ten tým úplně v prdeli. Já jsem prostě přesvědčenej, že i v tý dojebaný sezoně, kde se dosralo úplně všechno ten tým na to čtvrtfinále měl. A byl by to úspěch jako kráva i právě proto, že pro kluky to prostě nebyla jednoduchá sezona. Strašně bych si přál, aby to ještě otočili, ale jsem realista. Na to má ta Olomouc moc zkušenej tým. Tady jsme je 5 třetin přehrávali v těch dvou zápasech, ale doma zase budou hrát jinak. Myslím, že už si to pohlídají bohužel. 

    Na příští sezonu moc nekoukám, když jsem viděl Kobliha a Kohyho v těch dvou zápasech, tak jsem si tak řekl hmmmm za 720 tisíc ročně tady oba mohli být dál. Chce to golmana a jeden konkurenceschopný útok, tzn. 2 beky a 3 útočníky. Někde jsem četl, že se někdo podivoval nad tím, že jsme podepsali celou obranu v podstatě. To neznamená ale, že tady všichni budou příští sezonu hrát, konkurence nebude na škodu myslím. 
  • Pokud nestíhají,nemají tam co dělat.
    Vím,mohli jsme rozhodnout už dřív během hry na to šance byli ,a ne málo.
    Nicméně kór tu poslední třetinu to bylo hrubě ovlivněný.
  • F34: K tem obrancum, i jsem ti to uz rikal, myslim, ze to byl dost dulezitej bod, kterej prispel k herni zmene ve vikendovych zapasech oproti vyletu do Olomouce.....ze se vratili do sestavy Pulpan s Bartem. Byt teda za me Bart v sezone jedno velky "nicmoc" ...a klidne bysme se bez nej pristi sezonu, myslim, obesli (mysleno: jeho plat vyuzili jinym zpusobem). Ale v tech vikendovych zapasech proste bylo videt, ze misto Kociho a Rohana jsou na lede Pulpan s Bartem, zkuseny hraci. Pulpan to celkem brousil, podporoval utok, ostatne prihral Stristeskymu na gol na 2-3. Takovou prihru asi od Kociho proste cekat nemuzeme chtit. A Bart zase rozvaha, herni nadhled....

    Ta neschopnost rozhodcich nasadit latku a udrzet ji, to je takovej uz evergreen, kterej jsem chtel zminit taky.
  • Flaksa
    Tak Kohoutuv odchod nebyl úplně o penězích. U Kobliha je to už o trochu něco jiného. Ty podmínky ze strany Litvínova byly sakra o dost lepší.
  • Hlavní jsou adekvátní náhrady, ne nějací......
    A ten gólman je zatraceně důležitej, ne že ne.
  • sance jeste je, i kdyz teda spise teoreticka. ale je to spravedlive. serii vyhraje ten kdo vyhraje dvakrat po sobe (nebo posledni utkani). aby byl konec uz zitra, museli byt OLO vyhrat dvakrat za sebou. pokud to nezvladnou, tak si to potom rozdame. nemyslim, ze dame zase 5 nebo 7 golu, takze to bude o tom jak zachyta brankar. obranci pomohli (zejmena Pulpan). ani nevim, zda je tady Bartejs jeste pristi sezonu, ale beka do presilovky by to chtelo...

    k pristi sezone - ten tym potrebuje as trochu upgrade (predkolo ted udelali po nekolij. skoda Koblasy/Kohouta, ale hraci odchazeji, hraci prichazeji. muj problem je, ze proste nevidim zadnyho machra co ma v hlave 15 hracu co by sem pasovali a 5 z nich udela... u Venery jsem tu jistotu mel, u Pesouta jsem vedel, ze prijde nekdo z Brna :), ale ted fakt nevim, protoze pres sezonu nedotahli nic i kdyz priznali ze byly prachy. ale treba se to zmenilo a veci jsou uz domluvene Brukem...      
  • Otázka taky je, jestli se s Brukem počítá i dál?
  • Něco jsem slyšel teď má hokeji o Machovskym.
    Jestli to ale není jen, jedna bába povídala.
    A úplně si nejsem jistej,jestli by zrovna Machovský byl ten pravej.
    Jsme sice hezký,ale na mě nikdy moc dojem neudělal.
  • @kinkis Obávám se, že na tomhle postu žádná náhrada není možná....
  • three7: Proč si to myslíš? Celý realizační tým měl smlouvu jen na jednu sezonu, tzn. i Bruk a smlouva ještě prodloužená nebyla. Ani nevíš jestli on bude mít zájem, myslím si, že sezona byla dost náročná i pro něj. 
    VnZ: Myslím si, že v určitém okamžiku to bylo jen a pouze o penězích, že se to pak změnilo je věc jiná. To samý u Kobliha, kdyby mu ty peníze, který chtěl dali, tak to tady podepsal. Navíc teda u něj, kterej hrál celou sezonu konstantně podle mě neměl být žádný problém. Jediným problémem bylo Skuhravýho ego.

    Jinak souhlas, hráči přicházejí a odcházejí, můžeme si říkat, že zrovna těch dvou je škoda, ale to je tak všechno. A ve finále je to o tom, jak je nahradit. Nechám se překvapit, ale moc velký optimista nejsem. Kdo sem bude chtít jít tvl, po velotočích, co tady letos byly?
  • @Flaksa34 kdo sem bude chit jit? tomu komu se daji penize. ja proste neberu vymluvu, ze neni na trhu hrac. je to dle meho o skautingu a spravnem vytipovani hracu. no a ty spravne trefy jsou ty o ktere nesouperis s pulkou ligy. vezmi Vitkovice, kdo znal Raskoba/Kriegera? ale ve VIT se to proste sedlo. ja myslim, ze nas pristup, ze do tymu chceme maximalne Slovaky (ted se to zmenilo FIN) byl trochu kratkozraky. Nechci mit tym plny zahranicnich hracu, ale prave par takovych hracu ty muze dodat co ti chybi...

    jinak pokud nebude pokracovat Bruk, tak by me zajimalo kdo sestavuje ten tym na pristi sezonu. 

    konkretni jmeno - koukam ze Vojta Tomecek skoncil v CEB. Co byste rikali kdybychom ho vzali na try-out... Do prvnich 3 lajn to neni, cislaale me se tady vzdy libil, ale odchodem odsud se trochu zahrabal...   
  • @1140bxl

    Vojtu Tomečka fakt ne. Ten kluk měl hodně talentu, technicky velmi dobrej hráč, ale neměl to úplně dobře srovnaný, a proto jeho kariéra vypadá, jak vypadá. A brát hráče do 3-4. lajny jen za cenu toho, že to jsou typy jako Redlich, který nám pomůžou přitvrdit hru a zrychlit. Navíc mu už je 28, ten profil bych u tohohle věku viděl jinak. Try-outem nic nezkazíš, s tím souhlasím, ale jinak nevím. Nechci to hned zkritizovat, ale přestupy typu Miškář nebo Kružík nejsou za mě ta cesta...

    Pořád bych nerad zapomínal na to, že děláme nějakou mládež a potřebujeme ty kluky začít dostávat nahoru. Nepůjde asi hned z junků do áčka, ale ten systém se musí nastavit. Víťa Jiskra je toho zářným příkladem.

    Odchody - souhlasím s názorem, že Kohout i Koblasa tu mohli být, kdyby to jednání vypadalo jinak. Ano, hráči přicházejí a odcházejí, ale za ty peníze, který by tu oba měli, budeme těžko hledat hráče, kteří už mají něco za sebou, dokázali výkonnost a mají nějaký vztah ke klubu... Za mě 2 totálně vlastní góly a chyby na naší straně!
  • Pamatuju když jsem Tomečka oplakával s jeho odchodem. Pamatuju i že jsem trochu škodolibě sledoval jeho čísla u konkurence. Nevím jestli by s jeho bodovym přídělem, kterej jako ofenzivní útočník byl u nás platnej. Je pravák, má dobrou střelu, snaží se jezdit.. Nevím. Přemýšlel bych spíš o Šenkeříkovi. Ti kluci se rádi vracejí do míst, kde jim to fungovalo. Viz. Hlavačka, Nosek, Stříteský..
    Kohout do třicatýho kola spíš průměrnej, ale stejně jako minulej rok jde jeho výkon nahoru a patří mezi top3 útočníky co máme. V předkole ho teda dost vidím…
    Koblasu taky opláču. 5na5 díky tomu že není žádnej rychlík, musí trošku dohnat technikou a tim že si sedl ať loni, nebo letos s někým tak se obávám že těch gólu tolik v Litvajzu neudělá jestli nebude v lajně s někým kdo to za něj odmaká.
  • Tomeček hlavně při sestupu využil klauzule a utekl 🙂 Kdo během sezóny pročítal ČB fórum tak asi zjistíte, že to není hráč pro náš tým. Za mě měl obrovský talent, ale hrál si svůj naivní hokej a nikam se neposouval.
  • Tak kolik dneska tipujete výsledek.
  • tipuje se mi to strašně těžko.. hrozně bych chtěl, aby dneska vyhráli a ještě to protáhli.. 3:1 pro nás, ale myslim si, že se netrefim :D 
  • Já to vidím na 3:4 pp.
  • Doufám, že to urveme, už jen kvůli tomu, že jejich fans (čest výjimkám) jsou největší ostuda v PPO...
  • upraveno 14. březen 2023
    Tomeček můj názor taky ne ! Na první 3 lajny nemá ani náhodou a do 4 už máme Koffera,Kofrone.. a taky bych tam raději viděl nakyho Varskyho kluka( doufal jsem v Sika ) ,vyhrál se v 1 lize, ale asi ho chápu, že 4 lajna ve Varech nebo 1ci 2 lajna v Jihlavě s přesilovkama jsou pro něj víc...toho za mě škoda!
    Ve 4 lajně nám po Vondrcovi schází důraz!!! Koffer,kofron, Kruzik (Jussola) teď jsou dost často stahování ...nedivím se ! Jsou to všechno podobné tipy !
    To za mě už raději Vachyho -to je aspoň Varak ,a kolem něj to nabalit! Přinesl by tam důraz!
    Tomeček je z Písku nebo tam někde a v jeho věku už by jen zabíral místo!
    Dneska věřím ve 2-2 !!! Do nich kluci! Haby doufám zavře bránu a pak na ně máme!
    Post edited by maverick on
  • Ty naše přesilovky, to je taky tragédie tvl...
  • Uz jsem si toho vsimal v tech domácích zapasech. Ale to jsk branime po prohranem buly, to je taky material ke studovani na dlouho…

    Ted uz neni kde taktizovat, casu dost, ale po hlave do toho, na nic se nesetrit a hlavne promenovat sance. To Griger nebo Rachna musi davat, proste musi..
  • Sorry, ale tohle není boj o otočení série... :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters