HCE Fórum

1394395397399400591

Komentáře

  • Sestava se měnit na dnešek nemůže, protože platí zápis o utkání ze včera, lidi co jsou v zápise můžou nastoupit, zbytek ne. Šance jsou podle mě pořád stejný. Navíc dneska by mohli hrát borci uvolněně, chčijeme 2:0 nemáme co ztratit. Malou výhodu vidím v tom, že jsme jakoby ušetřili jeden zápas z té série, ve vztahu k našim zraněním by to mohla malá výhoda být. Pluty jde dneska na kontrolu, když ho pustí může o víkendu nastoupit.
  • Tak drzime palce aby byl ok, Pulpan a Bartejs asi zadny novy info?
  • Tak jestli to dobře chápu,tak se tedy bude hrát jen na dva vítězný?
  • @kanis nene, normálně na 3, po dnešku někdo bude vést 1:0, ve Varech se odehraje 2. a 3. zápas, pokud nebude rozhodnuto tak v úterý v Olomouci 4. a pokud to bude 2:2 tak ve středu 5. zápas taky v Olomouci
  • Jj,už jsem taky koukal,ale děkuju za info.
  • s OLO uz to nechme, kdybychom byli v jejich pozici, tak mozna rikame to stejny. co je trochu pres caru je ten rozhovor s jejich kapitanem (ale tady je vina na novinarich, protoze chteji konfilkt za kazdou cenu). jedinej tvrdi, ze se hrat dal a jedinej duvod proc se nehralo jsou KV spekulace. rozhovor s Cecem ukazal vic vyvazeny pristup z jeho strany a hlavne respekt k OLO. to ten buran OLO kapitan nema (pokud novinari neupravili co rekl). Protoze ten kdo rozhodl byl rozhodci a ne Vary...

    dneska je dame v prodlouzeni :)  
  • Tak držme všichni, všechny, palečky 🍀🍀🍀
  • A už se to rube 🙄
  • wow, slepice dosáhly s tím skandováním Černoch je buzerant nového dna
  • HAHA, zlatá kontumace, kterou jsme tak děsně nechtěli...
  • Zarazte tu ostudu. To je urazka pojmu play off extraligy, co tam kluci predvadeji. Tam neni VUBEC NIC! Hanba, zmar....muzou pak zase do rozhovoru mluvit o tom, ze to az tak spatny nebylo a ze nas tak moc nemleli. :#
  • Tvl vždyť jsou furt vyloučení 🤦
    Takhle se fakt hrát nedá.
    No nic,to je jedno už.
  • @12Stig12 jsou to dobrý ubožáci, ale na ledě jsme bohužel zatím naprosto bez šance
  • Tak aspoň 2 zápasy doma než skončíme.Na víc bohužel zřejmě nemáme :o
  • 4 střely Slepic a 1 gól z toho? Je to marný....
    Snad ta díra v bráně po sezóně skončí
  • s timhle nasazenim to samozrejme nepujde. uvidime co s tim udela Bruk dneska, ale je to jedna bitva ve valce na 3 vitezna utkani.

    jinak s OLO mely problem i jina muzstva, prave kvuli jejich neprijemnemu (defenzivnimu) hokeji... spis me desi ta nula a jen 5 strel na branku.    
  • Play-off rozhodují přesilovky/oslabení, oboje z naší strany bída
  • Wow, už je to 4-1, to je perfektní přístup...
  • Já nevím, me to přijde strašný. Nasazení je jedna věc. Ale co oni chtějí vůbec hrát? Na tom týmu není vidět žádný rukopis, jak by v tom play off chtěli hrát🙈ze zajištěný obrany na brejky? Aktivně napadat? Nic tam není vůbec. Ta Olomouc je urputná, hraje to takhle vždycky, ale umí udělat chyby vzadu, ale tímhle stylem je fakt nedonutíme. Ty přesilovky jsou šílený, oni 2 využitý i když tedka ten Havlínovo faul nebyl ani náhodou!!! Stříteský to je mimozemšťan normální 🙈🙈🙈🙈🙈ten mi přijde úplně mimo, zesranej až na půdu. Jinak bez klíčových hráčů to nepůjde🤷‍♂️Bery od ty doby, co podepsal novou smlouvu šel strašně dolů. Koblasa se rychlostně taky nechytá, Čeče nulovej. Rachnu s Gigim neřeším vůbec. Gríger ani nevím, ze hraje 😗
  • Hele, jasně.Vykon děsnej,to nic neříkám.
    Je to ale přeci jen první zápas.Olomouc je těžkej soupeř.
    Nikde ale není napsáno,a jasně dáno,že je hotovo.
    No dnes už ano, nicméně série bude pokračovat,a může být vše úplně jinak.
    Pokud doma dvakrát vyhrajeme,a já věřím,že to prostě umlatime,tak šance bude.
    Nehazet flintu do žita,může se to klidně úplně otočit,musí ale změnit kompletně přístup.
    Hlavy vzhůru,a v sobotu a v neděli všichni na značkách,a pořádne kluky povzbudit.
    Tohle tady,je moc nepovzbudi.
  • Já zkusím být trochu optimista teď - Plzeň v prvním zápase nezahrála proti Liberci nic a teď tam 1:0 vede :) takže veřím, že v sobotu budu se staďáku odcházet spokojený za stavu 1:1 :D
  • Nemám asi ambici hodnotit výkon, i když jmenovitě bych se dokázal dost vyřádit. Spiš trošku nechápu ten "údiv" a možná i "motivaci" našich borců. Už pár týdnů tu říkají do rozhovorů, jak se těší na předkolo, jak chtějí do 8ky a bůhví co. Přitom 3 třetiny předkola vypadaly tak, že nejsme zocelení, nejsme odolní, nejsme ready se rvát, nejsme ready přijmout opravdu bitvu, nejsme vůbec ready udělat tu, co je potřeba pro vítězství. A vůbec to nepůsobí tak, že všichni ví, jaká fáze sezóny aktuálně nastala a co je třeba do toho dát...

    Doufám, že v sobotu přijde zdravé nasrání, protože jinak to vážně bude max na 4 zápasy. Hodně štěstí Brukovi, že bude sám vědět, jak ten tým mentálně přenastavit, tohle není dobře...
  • kluci budou 100% potřebovat veškerou pomoc z tribun, takže teď si zanadávejme a o víkendu musíme jet na 120% a ukázat jim, jak se v play off maká :)
  • Nasazení snaha bych řek podle mě tam bylo , ale co je traga a velký špatný jsou a byly přesilovky!!! Samozřejmě, že rozhodujou a rozhodli i tenhle první mač!!!
    Včera udělal Stritesky jasnou chybu u prvního gola, ale za to ,že mu napali puk do brusle to bych mu nevycital...hodit to za hlavu poučit se z toho zápasu a jde se dál furt to byl první zápas!!!! Doma věřím otočíme !!
  • Tady vidim velký špatný.
  • Staci prepnout na jakoukoli jinou prave hranou serii predkola a je to jak hokej jak z jiny galaxie od kteryhokoli tymu.....

    Z my strany velky zklamani, jak k tomu kluci pristoupili.
  • Naši se možná na ledě rvali ale spíš s hráčema Olomouce. Jinak hokejově jsme nestihali vůbec v ničem. Ráno jsem na nějaký diskuzi četl že jsme včera k tomu utkání přistoupili jak k pouťáku na začátku přípravy ale nejhorší na tom je to, že jsme v dnešním zbytku v tom pokračovali. Po přesně takovém jalovém výkonu jsme už letos jednou v sezóně prohráli právě s Olomoucí doma 0:3.😡
  • Tak a mam to,uz jsem to prokoukl. Je to jen z nasi strany jen taktika, jak Olomoucaky uspat,aby si mysleli, ze to pujde samo,oni zvolni,a pak je prejedeme. Jinak si to neumim vysvetlit.
  • Liberec doma 0:6, masakr
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters