HCE Fórum

1393394396398399590

Komentáře

  • Je blbost hrát st-čt-pá-so kvůli jejich problému
    Ať si na případný KO nadávaj jak chtěj, za 3 měsíce to nikdo řešit nebude
  • Někdo v komentářích psal, že v nějaké sérii Vítkovic v hledišti zemřel fanoušek, zápas se nedohrál a následně se celá série se o den posunula a zápas se dohrál. Očekávám podobný scénář. 
  • Ja taky cekam to,ze se mezi sebou domluvi,ze to odehrajou,misto kontumace. No,nicmene bych v tom pripade chtel odehrat znovu,cely zapas,od nuly.
  • Je jasny,ze nekdo asi pokracovat chtel,ze jo. Tady to maj,nechteli tenkrat pokracovat oni,karta se obratila,proc by jsme ted meli nejak ustoupit,nechapu.Oni by to taky neudelali,o jejich charakteru,jsme se uz presvedcili minule.
  • Ale nadruhou stranu, bych to mozna udelal. Udelal bych to proto,aby jsme ukazali,ze ten charakter mame,a kdyby se nahodou pres ne postoupilo,aby se nenesli reci,ze nepravem.
    Dal bych novej zapas,vlitnul bych na ne uplne jinak,smaznul je z ledu,a bylo by vse v cajku,a nikdo by nemohl rict ani slovo,spis naopak.
  • Ten článek o tý kontumaci je jen a) ale, v tomhle případě úplně doslova, protože v b) se píše, že ředitel soutěže může sérii zkrátit, tzn. by se mohlo hrát pouze na dva vítězný zápasy případně. Osobně jsem zvědavej, co bude. Kdyby se fakt pak někomu něco stalo, tak to mohl být prostě obrovský průšvih. Jinak jak nemám rád Šindela, tak tady si získal u mě malé bezvýznamné plus, protože jasně řekl, že i po tý hodině a půl led nebyl OK. Olomouc no comment, na podzim tady udělali to samé, hrát nechtěli. Z pojistky Arény se jim pak hradili veškeré výdaje, tzn. cesta, nocleh atp. Každopádně teďka to bude mít teprve tu pravou šťávu a snad teda to i naše kluky probudí. Takhle se totiž play off nehraje, viděl jsem včera půl zápasu Komety i Třince a všichni hráli nadoraz, vyrovnaný zápasy. My jsme nastoupili jako nazdárci někde 8. září na nějakým pouťáku tvl :-/
  • Za mě doufám, že se rozhodne na ledě a ne v zákulisí. Chápu včerejší důvod nedohrání a naprosto s ním souhlasím a stojím za rozhodnutím našich nepokračovat, ale je důležité najít shodu, dohrát ty zbylé dvě třetiny a i komplet celou sérii.
    Pokud nepostoupime protože budeme hrát na hovno, tak si za to můžeme sami díky výkonům na ledě a stejně taky ať si můžeme říct že můžeme sami i za to že jsme případně postoupili. Je to sport a ne bitva právníků a jejich názorů. Hledejme cesty jak vyhrávat na ledě.
  • Naprosto souhlasím, rozhodnout na ledě.
  • nejsem pro kontumaci utkani, ma se rozhodnout na lede. tzn. stav serie je 0:0, dalsi utkani v OLO a pak 2 u nas... dirou v lede prisli v OLO "jen" o vyhodu domaciho prostredi pro pripadny rozhodujici 5. zapas... 
    nebo proste hrat ten pripadny 5. zapas v OLO - tzn. 4. a 5. zapas v OLO
  • Tak to vypadá, že rychlá domluva mezi kluby nenastala, zbývá ani ne hodina do rozhodnutí co s tím. Doufám, že to fakt nebude kontumace .. upřímně bych řekl, že to by nahecovalo mnohem víc Olomouc, než nás
  • No právě
  • Hlavně by jsme byli za blby, opět.
  • Za mě ideální řešení
  • Myslím, že líp to dopadnout nemohlo
  • A svým způsobem nám to zvedá šance na postup
  • Nikde se nepíše jak je to se soupiskou, musí dneska nastoupit ve stejném složení, jako včera? Když je to ve své podstatě furt jeden zápas?
  • vubec nehodnotim zmenu sanci na postup. podle meho minimalni vliv. co je trochu neprijemne pro nas, je ndesni "kratkozapas", ktery zaciname za stavu 0:2... pokud by mel byt faktor, ze jejich hraci po zraneni budou utaveni, tak dneska je v te 3. tretine neubruslime...
    zase z pohledu fair-play, ty goly dali... takze asi je to OK reseni 
  • Hlavně jestli dneska naši budou mít stejný nástup do zápasu jako včera, tak je po zápasu :) nezbývá než doufat, že si opravdu uvědomí o co hrají :D 
  • Určo dobré řešení !!! Ale i tak to zhusti atmosféru a dneska si myslím tam bude pěkný horko
  • Nechci být zbytečně pesimista, ale myslím, že v sobotu budeme dohánět stav 1:0 pro Olomouc. Moc rád bych se pletl :)
  • Říkal jsem si, že se nenechám ztrhnout plačícíma Olomoučákama, ale teda …. Brečí všude, kde se dá :D
  • A copak povídají,vzdyt nemají ani proč,plakat.
  • Dnes to tam ale bude hustý,to ať se chlapci připraví, bohužel no.
  • Pláčou, že se v klidu mohlo hrát včera (stejně tak se mohlo hrát v září ve Varech ..) a největší pláč je ohledně toho, že jsme dneska chtěli hrát od začátky a za stavu 0:0..
  • A nebo jsme taky mohli chtít kontumaci,to by bylo asi nejlepší,aby mohli brečet,ještě víc,a měli proč.
  • Kéž by to dneska chtěli otočit, to by teprve byla řeka slz :)
  • Netušil jsem, že jsou to takový plačky. Za ty sračky, co všude píšou by si tu kontumaci zasloužili.. Ale tohle je "férovější".
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters