HCE Fórum

1392393395397398600

Komentáře

  • Ale musim říct, že to olomoucký publikum je taky parta plný velmi inteligentních jedinců  B)
  • Já už spím
  • upraveno 8. březen 2023
    20:30 pryč a info nikde... Dobře to vedou drůbežáři...
    Post edited by three7 on
  • Já fakt doufám, že teď už se jako pokračovat nebude, však to je kravina
  • no, fanoušci slepic se rozjeli, co?
  • Banda dementů...v září to byli oni, kteří nechtěli hrát

  • Ale musím říct, že Olomouckej fanoušek to je hlava když to svádí na nás a nadávají...to že přesto přejede někdo 5 X a drží to neznamená, že to vydrží dalších 100 pohybu možná víc, protože je to u stříkačky a že se pak někdo neroseka a třeba nezrani! Bohužel led musí být na 100 % a zdraví je přesnější
  • Podle twitteru konec
  • Jsou to dementi
  • Za debilní slepicefans to měla být kontumace v náš prospěch....
  • Tady hrát nechtěli,a tam se budou rozčilovat,když je to jejich chyba.
    Stejně tak to byla chyba,i tady naše.
  • Drůbež právě poznala, že karma je zdarma. Dobře jim tak.
  • Tak jak dál teď?
  • Nic, vyhodit slepice z PPO a je vyřešeno...
  • To si nepamatuju, že by se nedohrál zápas v PO.. 
  • Pro utkání série hrané mezi dvěma soupeři v rámci předkola
    play-off, play-off nebo baráže (dále společně také jako „Vyřazovací
    část“) platí, že nebude-li:
    a) utkání odehráno z důvodu spočívajícího na straně družstva
    jednoho ze zúčastněných klubů, rozhodne STK ČSLH o
    výsledku utkání dle čl. 410 písm. b) SDŘ kontumací utkání ve
    prospěch družstva klubu, které bylo připraveno k utkání
    nastoupit,
  • upraveno 8. březen 2023
    @FeryBo Není co řešit, KO v náš prospěch a čus
    Post edited by three7 on
  • Ježiš to si zase vyslechneme, pokud dostaneme výhru zadarmo....
  • No bude to jeste zajimavy. To zas bude reci,uz to uplne vidim.
  • @kinkis Moc tomu nevěřím, že bude kontumace, byť zasloužená...
  • Taky tomu nevěřim upřímně :D 
  • upraveno 8. březen 2023
    Tak tam měl ten jarda v rolbě najet až budou všichni z ledu, jako kdyby nevěděli, co ta rolba asi tak udělá, když jí necháš stát chvíli na ledu, ne nezkoroduje vy tupci, ale udělá tam rýhu jak prase :) Olomouckej fail, pravidla hovoří jasně, KO pro HCE..fertig. 
    Post edited by Screepy on
  • Pone: tak každej to vidíme jinak ten hokej to je jasný! Trága to byla ve Vítkovich třeba...tady neříkám ,že dobrý to vůbec ne !!Jen mě osobně to nepřišlo úplně tragický krom jedny totál chybí u prvního gólů!
    S podobným stylem obrany to nepůjde, ale dopředu to úplně špatný nebylo viděl jsem horší, ale to je fuk teď už....jsem zvědavej co bude, ale ať cokoliv přileje to sakra velkou dávku oleje do ohně!!!! Jak na stadion zítra tak herně od nich si myslím!
  • Jestli je neco takoveho v radech,tak proc by ne.Mozna proto se to tak dlouho protahovalo,pac tomuhle samozrejme chteli predejit. Urcite to pro Olomouc neni nic prijemnyho.
    Pokud to bude kontumacne,tak se asi pekne naserou,a budou hodne neprijemni v dalsich zapasech.
  • upraveno 8. březen 2023
    @Screepy Ale vysvětli to těm vyzobanejm fans tam...
    Post edited by three7 on
  • Tvl těm něco tak vysvětlovat :)) v Olomouci pracuju, já tam radši nic vysvětlovat nebudu :D 
  • Tvl to je zase tendenční, takže za to může Černoch, jasný, sice rozhodnutí udělali rozhodčí, ale může za to kapitán HCE :D vole to zase jdu z těch mrdek mediálních blejt..ale čemju se divim na blesku.
  • Informace @apklh2022 k utkání Generali Česká play off Tipsport ELH mezi kluby @hcolomouc a @hokejkv, které bylo po první třetině za stavu 2:0 předčasně ukončeno. Rozhodnutí o nedohraném utkání bude učiněno @apklh2022 nejpozději do čtvrtka 09.03.2023, 11:00 hod.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters