HCE Fórum

1391392394396397591

Komentáře

  • Joo, to je PLAYOFF jaksviňa.. .Takhle se to hraje. Bez obrany, bez golmana.... PECKA!
  • Olomoučáci do toho jdou. Vypadají že by žrali led, zatímco naší pokračují v profesorském výkonu jako na Kladně. Jestli se tohle nezmění tak tam můžou rovnou hodit ručník.
  • Držíme s Pilsklauny basu.Že by lacinější letenky na Hurghádu???
  • S tímhle se potvrdí akorát moje nedávná slova o tom, že v sobotu si můžeme balit kufry... TVL, to je síla
  • To se pak člověk musí jen smát těm rozhovorům, jak jsou připravený na play-off a na Olomouc .. no ještě zbývá 40 minut, bojovat!
  • Mě by zajímalo,jak se vždycky ty Olomoucký,tak zázračně všichni uzdraví.
  • kinkis napsal(a):
    To se pak člověk musí jen smát těm rozhovorům, jak jsou připravený na play-off a na Olomouc .. no ještě zbývá 40 minut, bojovat!
    To není k zasmání, ale spíš k nasrání.. Takhle si veřejně vymejšlet a lakovat fanoušky... Velké zklamání z jejich přístupu.

  • Kliiiiiiid,co jste jako cekali,ze je smazneme jak 15 dkg vlasaku z papiru?
    Neblaznete.
  • To ne, ale doufal jsem, že bude nějaká změna když už prej hrajem “play-off hokej” :D a zatím je to to stejný co jsem viděl s Libercem, hoříme v rozehrávce, z toho průsery, Lukeš nepodrží a přesilovky bída s nouzí ..
  • Ta naše obrana to je k pláči…takhle to nepůjde, no co si budem ani ten útok není bůh ví co, když jsem to prepl na plzen tak i ta hrála lip proti tygrům a to má nějakou tu “deku”
  • kanis napsal(a):
    Kliiiiiiid,co jste jako cekali,ze je smazneme jak 15 dkg vlasaku z papiru?
    Neblaznete.
    Pochybuju, že zrovna tohle někdo čekal, ale spíš to vypadá, že smáznou oni nás, jako bychom tam ani nebyli. navíc pořád vylhaný články o boji o cokoliv... Hnus

  • že by se jim vrátilo pruzení z Varů? :-D jedem domů, kluci ... ;-)
  • Zrovna jsem si to říkal taky 😂😂😂
  • Karma,je zdarma.
  • vy jste ale hystericky damicky. hrajou tuzku a tkahle to nepujde. ale PO se hodnoti az po poslednim zapase.  i tohle utakni jeste neni ztraceny...
  • Já to celé nezahazuju, proti Liberci padali 1:3 a nakonec z toho bylo prodloužení :) jen jsem psal, že takhle to nepůjde :D
  • Bych jim udělal to samý,co oni u nás.
    Bych řekl,že na tom kvůli zdraví hráčů hrát nebudu.
    Teď jde o to,jaký by to mělo následky.
    Co by se pak dělo.
  • 0:5 kontumace nebo hrát normálně zítra a pak dva u nás
  • Jojo, my budeme hysterky...

    Hokejisté Olomouce po první periodě nad Karlovými Vary vedou 2:0. Měli výtečný úvod, poněvadž už v 1. minutě se trefil Silvester Kusko. Mora měla územní převahu a nakonec využila i zkrácenou přesilovku, při které si hrací předmět na brankovišti našel Pavel Musil. Velké šance zatím Energie neměla, v dalším průběhu se tedy bude muset zlepšit.   



  • Tak to už je brutální pauza
  • upraveno 8. březen 2023
    TO budou čekat do zítra tvl nebo jaký to má rámec.
    Post edited by Screepy on
  • to je už fakt na konec. chápu, že je rozpis play off, ale pokud to doteď nedali do pořádku, tak pochybuju, že dají
  • Tohle už není ale okej, okamžitě konec. Vždyť to není normální.
  • Těžko říct. Konzumace nebude určitě, ale muselo by se to všechno o den posunout no. Já bych na tom nehrál, to nezmrzne ani hovno.
  • Tak jdeme spát ne?😂
    Tvl, jak dlouho se čekalo u nás?
    Myslím nějak hoďku a půl,což by tak nějak odpovídalo i tady,tak to už bude v těch půl 9 pokud se v tu dobu nezačne,asi konečná.
    Sám jsem zvědavej,jak to bude pokračovat v tom případě dál,když se to dnes nedohraje.
  • Jako představa že budou do 10 dohrávat zápas a zítra další … no potěš teda
  • Jj taky bych neplasil po 1 třetině ...ono je těžký když se dostane skoro z 1 střely gól ( tam jasná chyba Striteskeho bohužel to byl jeho hráč, kterýho nepokryl ani při první střele ani při dorážce)
    Určitě to chce od obránců víc důraz především před bránou !!!
    2 gól lekce no ...naši v presilovkách vymýšlejí přitom je to jenom o střelách a dorazit tak jednoduchý!
    Jinak ten projev úplně traga nebyla zase !
    Kontaktní gól a ještě by to šlo! Ani tenhle zapas není ztracenej ještě...teda pokud to zmrzne ....jedinej volnej den je pátek ne ?By mě zajímalo jak to je jestli by dostali nařízeno pátek a nebo zda by Vary musely souhlasit?
  • maverick: Nebyla traga!? =)
  • Z myho pohledu posledni zapasy krom matche s budejkama stoji za velky hovno. A dnesni zapas zatim zcela v duchu tech nasich slabych vykonu z posledni doby....
  • "Další informace je taková, že o půl deváté budeme vědět více." - čekám tu napjatej jak kšandy :D 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters