HCE Fórum

1389390392394395601

Komentáře

  • To jo ten Paži docela machruje !
    Ano zvedl to tu ,ale hlavně díky hráčům kteří tu byly a ty rozhodně ne všechny přivedl on ! Taky je tu pekelně dlouhej seznam hráčů, který on přivedl jako sportovní manažer a rozhodně se mu nepovedli! Nebo pár hráčů, který nepodepsal a utekli mu pak toho litoval...

    I ty žvásty jak mluvil o Sapouskovi (souhlasím s ním že na NHL nemá to ano ) ale jak mele o tom ,že je zkušenej trenér apod ... jeho jedinej úspěch je druhý asistent u titulu v Komete ! S náma ,že to trochu pozvednul to ano, ale že by to byl borec trenér to ani náhodou!
    Za mě jsem rád, že už tu není! Byl solidni rozhodně ne dokonalej,ale některý ty jeho názory jsou mimo měl by trochu přistát na zem!
  • Detailně do toho vůbec nevidím, ale takhle na oko fanouška zvenčí na Pešouta vzpomínám v dobrém, hlavně ten bleskový návrat po sestupu, protože to kdyby nevyšlo, plácáme se dost možná ještě furt o patro níž
  • Tvl co furt propírají toho Pesouta🤦

    Prej (Protitrumf) Varadi v Táboře 😂😂😂

    Já se poseru 😂😂😂
  • Nejlepší je, že říká jak by se rád vrátil. Každopádně jsou to typický namachrovany kecy. Přes všechnu hrůzu se zraněními v obraně,  jsme teď o 3 místa víš než s jeho stylem. Jo a nemám pocit, že ten tým se rozpadá. Odchází dva důležití hráči. To je už bohužel náš standard. Takto odešli Flek, Rachna, Griger a další... pokud se navýší rozpočet, měly by být prachy na doplnění a rozšíření... je to na brukovi
  • Postup po sestupu se povedl hlavně proto, ze se tady zachoval extraligový kádr, který byl na tehdejší poměry ve WSM lize nadstandardní. K jeho trenérským kvalitám si dovolím jen připomenout, ze je to jediný trenér v historii našeho hokeje, kterému se povedlo jako hlavnímu trenerovi sestoupit s U18 o skupinu níže☝️😂Jinak s těma kecama mě jako baví. Pamatuje si někdo, ze by on jako hlavní trenér udělal někde úspěch? I tady mluvil jeden čas o tom, ze to mužstvo má potenciál na semifinále a bylo velký hovno leda……
  • Hele, zase... Já jsem nikdy nebyl Pešoutovým fanouškem. A je vidět, že ten člověk nemá moc nadhled, podle toho, co z něj padá. Na druhou stranu jeho systém hry, kterej tu občas i fungoval, byl zábavnej, atraktivní a pro mnoho hráčů cestou pro progres. Chci říct, že nějaký klady bych mu přiznal ;)
    Jeho nápady o návratu jsou teda směšný... Když mohl, vykmitnul do Komety a ještě tam s sebou tahal hráče (a Flekovi to angažmá teda fakt nepomohlo v kariéře). A jen co se klub začal vzpamatovávat, tak by se jako vrátil? Kam a proč? Jen ať si piplá Chomutov :)
  • Jj,presne tak,nejdnou by jsme mu byli dobří.
    Jen at si je tam,kde je.
  • Zase na druhou stranu,  asi nemůžeš být trenér a nebýt nepresvedceny o své jedinečnosti. Jen bych si myslel, že mohl říct to stejné s větším respektem k Brukovi. Sice nemusí mít stejný názor na hru, ale nakonec ten Bruk s tim tymem uhral to stejné co on a teoreticky může to předkolo začínat doma. Prostě takováto vyjádření z něho dělají trochu burana.
  • Tak on ale je buran🙈strašnej! Máš pravdu v tom, ze každý trenér by mel mít něco “svoje”, jedinečnost. Jenže on to nemá. Šel jako hlavní trenér do Komety, kde mu Zábranský řekl, ze chce hrát herní systém jako Jalonen v narodáku, takže ten Pesout si tam ani to “svoje” neprosadil a tedka jebe do Bruka, ze je to skoda a kdesi cosi🙈Za me to špičkový trenér teda není ani náhodou, a v poslední době když čtu, jak všude rozdává rozumy, tak si tak rikam, ze mluví jako kdyby hrál kazdej druhej rok se svým týmem semifinále 🙈🙈🙈
  • Tak dneska se ze mě stane asi na chvíli Sparťan 😂
  • KOMENTÁŘ Michala Mikesky: Naši repre hráči nejsou produkty systému


  • Tohle je pravda
  • Tak ja pujdu jeste vic proti proudu a budu tvrdit, ze zabavnej zivelnej a utocnej hokej jsme zacli hrat uz pod Tlacilem v sezone, ktera skoncila sestupem. Ale byl to hokej, kterej bavil a rozhodne to nebyl zadnej zandour co se hral leta predtim.  Pesout na to jenom plynule navazal.
  • Líbí se  mi, jak bojujeme o tu osmičku... :s Takový nasazení co má Kladno by se nám taky hodilo
  • Zatim 2:2, ale Sparta pada s Brnem
  • 10. gol ve vlastni presilovce, jestli pujdem na Brno tak to predkolo bude hodne rychle vyreseny
  • @kinkis

    Nerad hodnotím před koncem zápasu, ale jestli s tímhle přístupem půjdeme na kohokoliv, tak to bude hodně rychle vyřešený...
  • Brno už vede 4:1 takže osmička je asi tak jako tak pryč, ale i tak je nesmysl se nesnažit vyhrát a hrát na půl plynu, už jen kvůli psychice
  • Můžeme jen překvapit,nikdo od Nás nemůže čekat zázraky,a že půjdeme v PO daleko.
    Nicméně věřím,že Flicka a spol.potrapime,i kdyby čert na koze jel.
    Myslím si,že i kvůli tomu Flickovi,se kluci vyhecujou.
  • upraveno 5. březen 2023
    Za současný situace bychom šli na Olomouc, což je vzhledem k jejich ohromný marodce mnohem lepší varianta, než jít na Brno
    Post edited by Xaxxz on
  • upraveno 5. březen 2023
    Jj Flicka nepotkame! To by se Olomouc musela jo vzchopit...a náš zápas? To rozhodně nebyl boj o 8 místo...zase mi to přišlo jak ve Vítkach ,že si hoši jeli na výlet...Olomouc bude hnusnej soupeř, ale může to být vyrovnaný pokud otočíme k výkonům, který umíme a ne jako dneska !
    Post edited by maverick on
  • Takže nemá smysl nadávat, byla to jasná taktika z naší strany...
  • Olomouc... no já jsem asi radši, než kdyby to bylo to Brno, ale proti tomu betonu to bude taky boj, ale tak je to play-off, nemá smysl si vybírat, doufám, že to aspoň bude boj a ne 0:3 a dovolená :) 
  • No taky si teď myslím,že nechtěli Brno.
  • otázka zní, on by někdo jel dobrovolně do Brna? (a nemyslím jen hokej) :) 
  • A uz se vi , na koho by jsme popripade vyrazeni Olomouce narazili?
  • To záleží na výsledcích dalších dvojic. Platí jako vždy že nejlépe umístěný po základní části jde na nejhůře umístěného a tímhle způsobem se postupně skládají čtvrtfinálové duely.
  • moc proměnných. Ve čtvrtfinále čekají Pardubice na nejhůř umístěného v ZČ, který postoupí, zatímco Hradec na nejlépe umístěného. Takže záleží, kolik lépe umístěných týmů v ZČ postoupí, protože můžeme dostat kohokoliv.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters