HCE Fórum

1388389391393394591

Komentáře

  • Tohle mě docela překvapilo, pamatuju si Šenkeříka jako jednoho z top ofenzivních obránců co jsme měli, takhle špatný čísla mě docela překvapila, ale zas s ohledem na postavení Budějovic to asi dává smysl 

  • pravdu o odchodu pani se asi bohuzel nedozvime. mohla to polozit sama protoze s nejakymi vecmi neslo hnout (divny po par tydnech), mohla to polozit sama, protoze ji nedali (kompetence) co slibili (to je taky divny vzheldem k travni celeho vyberka), mohli ji rict, ze s ni nechteji pokracovat, protoze videli jake jsou vztahy k lidem, sponzorum atd. enbo to chteli skoncit, protoze zacala prekracovat svoje pravomoce resp vznikla neduvera mezi ni a jednatelem (oboji taky divny po par tydnech)... samozrejme jsou tam jeste nejake externi moznosti mimo klub, ktere mohli byt duvod rozchodu.

    at uz je to jakkoliv, proc o tom zase NIKDO AKTIVNE NEKOMUNIKUJE. hezky, ze privezli studenty z Prahy a budou treba mit jinou dramaturgii zapasu, ale bud maji v hlave uplne vakuum (nepredpokladam) nebo jim je to (fanousci, klub) proste jedno. Vary jsou maly mesto, klub je v podstate rodinny a Tobolka/Senkypl komunikujou jako kdybychom byli OSN. Tvl uz se zase tesim na rozhovor jak jim jde o klub, fanousky, ambice do budoucna atd... proste dalsi bla, bla bla a cekani zda pristi GM uz vydrzi dyl nez par tydnu (a to uz vubec nemluvim o tom, ze by rekli jak to bude s tim hlavnim skautem a obecne sportovnim smerovanim/ambicema klubu). 

    uzijme se tedy zbytek sezony. pristi rok bez dvou hracu zakladni sestavy a golmana nashledanou :) 
  • Mě zajímá jediný - proč o tom klub teda mlčí?
  • @three7 mě už to přijde jako taková klasika, až to bude všude po internetu, tak možná vydaj krátkou tiskovou zprávu..
  • upraveno 3. březen 2023
    Ale trvalo to ...
    Post edited by kafka_jr on
  • Rodinné důvody.... No kdyby to byla pravda, tak okej no.
  • Prý má údajně nemocnou matku, to by se dalo pochopit. Co ale nechápu, proč klub povede Tobolka!?Spousta věcí v letošní sezóně jde totiž za ním🙈
  • Tak jako z článku ten konec chápu, bohužel tohle k životu patří, za mě každopádně díky, práce za ní vidět byla!
  • A novej GM teda Tobolka ..
  • Flaksa34 napsal(a):
    Prý má údajně nemocnou matku, to by se dalo pochopit. Co ale nechápu, proč klub povede Tobolka!?Spousta věcí v letošní sezóně jde totiž za ním🙈
    A právě to tomu přidává pachuť podivnosti....

  • no, ona spousta veci zrejme sla za Tobolkou, protoze tady nebyl. takze predpokladam, ze tady bude a ne to delat distancne (kdyz uz chteli aby se GM prestehoval)...

    kazdopadne dukaz, ze uplne zbytecne nechaji sirit spekulace nez toto celkem logicke vysvetleni... (naivne verim, ze by nekdo nelhal o nemoci vlastni matky) 
  • Stejně mi z toho smrdí Vańkovina ...
  • "paní z pošty" je naprosto ultimátní přezdívka pro GM. Žokej je mrtev, ať žije paní z pošty. Skvělý 😂
  • Jasně pravdu neřeknou stejně jako z Vencou( skoro všichni to víme,že chlastal) ,protože napsat ,že odchází z důvodů co tu zaznělo by z nás udělalo totální šašky !!! Tak se napíše něco co se v uvozovkách pochopí na oko !
    Maminka by ji musela onemocnět teď v úterý jelikož je blbost kdyby to věděla, že s nima ještě letí do ty Ameriky...tím nechci říct ,že je to nemožný, ale kazdej ať si udělá obrázek sám...mimochodem dneska jsem ji zdravil na Puppu byla tam s ředitelem ( nevím co tam dělala jestli kvůli práci nebo jestli jsou kamaradi, ale jak říkáte vy smrdí to zase nakou levarnou....
    V nejhorší možnej moment! Když se jedná s hráčema a ukecavaji se aby sem šli tak jsme zase za cirkus!!!! Na ho.no !!!!!!!
    Tobolkovi já osobně taky moc nevěřím! Jestli bude jednat teď Bruk s hráčema třeba to ještě dopadne ,ale nevím nevím....fakt jedno velký špatný tohleto ! A to už to vypadalo na lepší zítřky...
  • Jináč Sika taky nechápu...myslím si ,že rozhodně není horší než Kofer,Kruzik, Jusola nebo kofron....ale je možný, že máme jen práva ale smlouvu tu nemá pak je to na něm...taky otázka jestli s ním někdo odsud mluvil ? Je to teď docela chaos...
  • No Kruzikovo smlouvu s jeho agentem řeší za klub Píša🤷‍♂️. Jinak podle mě Šik odsud přestoupil, takže už to hráč Varů není. A to co udělal se dá pochopit myslím. Má tam svůj prostor na ledě, sezónu se tam ještě vyhraje a půjde do ELH jako hotovy hráč. Tedka by to bylo na 4. útok, max. na 3.
  • hele, ja myslim, ze prave ona rekla co jsou ty osobni duvody aby to nebylo chpano jako tradicni floskule jako u #34. chci ji verit a pece o stareho rodice se zhorsujicim se zdravotnim stavem neni jednoducha. Kdo zazil vi, ze to stoji spousty casu a hlavne nejsi panem sveho casu...

    tobolka - pokud bude tady, tak mu necham cas. pokud to bude delat soubezne s manzreskou praci v Praze, tak je to na prd..
  • Tak nakonec dobrej bodik dneska. No,co tam v tom prodlouzeni predvedli pruhovani panovbe,to fakt,klobouk na ruce dolu.
    Kazdopadne bod dobrej,,Kometa rrupla bez bodu,stracime na ni jeden.
    Kladno ruplo,takze baraz jista.
    V nedeli opravdu bude na Kladne o co hrat,coz je super,jim o nic uz nepujde,snad jen si kapanek asi udobrit jejich fans,za tu baraz.
  • Kurva já mám dneska vztek. Šašci pruhovaný. Celou třetí třetinu je posranej do tý píšťalky fouknout a pak z toho udělaj takovou estrádu.....

    Olomouc už nedoženem. Na body to s nima máme 6:6, ale oni mají lepší skóre. S Brnem jsme na tom naopak líp my. Takže pokud uděláme na Kladně alespoň o bod víc, než Brno doma se Spartou, tak ještě můžeme skončit na osmym místě. Posledni varianta je, že na Kladně neuděláme ani bod a Plzeň doma udělá za tři body Budějovice. V takovym případě nás přeskočí, protože s nima máme horší vzájemnou bilanci. Pak bychom byli desátý.

    Takže v neděli hurá na Kladno, hnát je za třema bodama.
  • Čeho se v play-off bojim je Lukeš a obrana.. občas ta rozehrávka dneska, to by žáček nevymyslel … a Lukeš tam dá 4 zákroky jak blázen a pak pustí čudlu na lapačku.. ve 3. třetině tam měl chvilku kdy byl naprosto nejistej, pak zas několikrát podržel .. fakt jak na houpačce
  • ještě, že tu je Kladno a jeho fanoušci, tak snad si toho házení kelímků a flašek, nikdo nevšimne, protože je to taky ostuda. - https://www.sport.cz/clanek/hokej-extraliga-kladensti-fanousci-nedodrzeli-minutu-ticha-strasna-neucta-a-dno-zuri-vondrka-4019823

    jinak kluci dnes suprově bojovali a smazali ztrátu 2 branek, ale prodloužení jsme viděli... Snad si vezmou příklad z Havlína a začnou víc střílet.
  • upraveno 3. březen 2023
    Sice to sem nepatří, ale co jsem sledoval Kladno, plus ty jejich "fans"... Nezasloužej si ELH :s Sorry jako

    2 kinkis-  K Lukešovi, obraně a PPO = to je naše největší slabina a bojím se, že na to dojedeme :s

    Post edited by three7 on
  • Jojo,kdyby tak byl sirsi kadr,to by jsme tady pak nemuseli uplne az tak žehrat nad slozením obrany.
    Ale to je jak hazet hrach na zed, a uz radsi mlcim.
  • Já bych jenom rád připomněl, že ještě v červenci se nahlas mluvilo o prodeji licence Zlínu. Ještě v srpnu se vůbec nevědělo, jestli se tu nějaká extraliga vůbec bude hrát a za jaký peníze. Že máme reálnou šanci začínat předkolo doma se v těhle podmínkách rovná skoro zázraku. A logicky se přes léto do klubu v týhle situaci moc hráčů nehnalo. Navíc by na jednu další lajnu skoro jistě nebyly peníze. Objektivně ten kádr o moc širší nebo silnější být nemohl. Můžem diskutovat o tom, jestli se nemělo posílit v lednu, ale pak je otázka kdo byl k dispozici.
  • Kylekatarn: Mohl byt sirsi i silnejsi. Ale to by musel delat SM nekdo schopnejsi. Pokud vim, tak v penezich problem nebyl. Existovaly i urcity konkretni varianty. Bohuzel SM nefungoval, nebyl schopnej delat svoji praci....
  • pOne - souhlas se šíří kádru. I když v obraně jsme široký až dost. 3 dlouhodobě zranění stěžejní beci je masakr a přesto dáme dohromady 6, která to nějak odehraje. Útok je jiná kapitola, tam pořád na něco čekali a v podstatě máme 3 lajny a tu 4. lepime. Chybí jeden utok. Jinak na soupisce je stejně obránců jako útočníků. Mimochodem ten úzký kádr bude problém i v play off. Utkání rychle za sebou, malá bolístka  a nemáš kam sáhnout. 
  • Homolka se ptá Pešouta, zda Vary dále hrají stylem, který tu Pešout praktikoval
    Pešout : bohužel ne
    Homolka: v čem ne?
    Pešout : Já to tady nechci nějak rozebírat, protože, samozřejmě bych se tam rád vrátil, ale je to na můj vkus příliš defenzivní (...) já jsem tam byl pět let, takže to mužstvo nějaké návyky mělo a těžko nový trenér může prosadit nějaké své myšlenky po někom kdo tam byl pět let
    ....mrzi ho že se to mužstvo začíná rozpodat, hráči kteří byli nositeli tohoto stylu odchází (tak nevím proč nám pretahl Fleka) a že vedeni se zřejmě chce dát zřejmě jinou cestou. Jo a Pesoutovo styl lidi bavil a hlavně na něj lidi chodili....
  • Příliš defenzivní, proto jsme druzí nejhorší v počtu obdržených branek  =)
  • Nebudu hodnotit výroky ke hre, protoze to co předváděla treba Kometa pod Pesoutem, to taky ke koukani nebylo. Jen se mi libi, ze resi odchody hracu - Fleka tam pretahl hlavne on (a nevim, jestli jeho tahle sezona posunula vys), Cernocha lanaril taky a mel prsty v ukecavackach min 2 hracu jeste…

    Patri mu velky dik za praci tady, protoze ta byla opravdu dulezita po sestupu a vzdycky by tu mel byt vítán. To ale neznamena, ze nemuze dostat reakci za nektery výroky, ktery po odchodu pousti z pusy. Pritom odchod bylo jen jeho rozhodnuti…
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters