HCE Fórum

1385386388390391600

Komentáře

  • No mohli by dat alespon gol.Uz se to cekani na gol kapanek blbe natahuje.
  • 0:10 za 5 tretin
  • Goooool 🥳🥳🥳🥳🥳🥳😂
  • a v přesilovce, bouchněte šampaňské :D 
  • No zapas s Kladnem ukaze, jak na tom jsme
  • upraveno 24. únor 2023
    No, kdo by čekal šestku od Vítek, že... :#
    Post edited by three7 on
  • Pro mě poslední 2 zápasy vzhledem k tomu, že půlka týmu byla po nemoci/zranění, nejsou překvapení, 11 gólů je hodně, ale co, furt je to prohra.. snad se chytneme ještě v posledních 3 špílech
  • @kinkis Tak jasně, ale nemyslím si, že v téhle situaci se tam jelo pro předkolo. Vypadá to ale docela zajímavě, ten spodek tabulky...
  • Kladno padlo v základní době, tak máme předkolo jisté
  • Předkolo tam je, což je možná víc, než jsme ještě v okolí Vánoc doufali.
  • Já bych řekl že to je takové to maximum, co jsme z toho mohli vymačkat, to předkolo. Teď už se může stát cokoliv :)
  • Jak to vlastne je s tim predkolem. 8 - 10 misto?

  • 5 - 12 místo jde do předkola. Pátej proti dvanáctýmu, šestej proti jedenáctýmu, sedmej proti desátýmu a osmej s devátym. Na tři vítězný. Pro příští sezonu s přemýšlí o návratu ke starému systému, kdy předkolo hrály jenom týmy na 7 - 10 místě.
  • Dekuju za info.

    Aha no tvl,ja to napsal stejne blbe,chtel jsem napsat 7 - 10. To ale neva, to je divnej zpusob ty blaho.
    5 - 12 Flek predkolo,kdo tohle zase vymyslel.
    Takhle skoncis 5 po zakladni casti,za minule doby uplne krasne jasny PO. Ta
    khle se muze stat cokoliv,nejaky zraneni apod,a vyrachne tě dvanactka,a veskery snazeni v pytli.
    No nevim,jen muj nazor.
  • Já bych udělal prvních 8 přímo, 9-12 předkolo, 13 konec, 14 baráž

    Otázka za zlatého bludišťáka
    Víte z jakého důvodu se zavedlo předkolo PO?
  • Jako sorry, ale předkolo od 5. místa je mega blbost...
    Naprosto souhlasím s formátem od VnZ
  • VnZ: Protoze se chtelo udrzet co nejvic tymu ve hre. Jednak kvuli brzkymu konci sezony a vypusteni ledu, ale taky zejmena kvuli tomu, aby bylo porad o co hrat. Aby poslednich 10 zapasu nebylo pro tymy, co uz nedosahnou na PO o hovne. A aby se predeslo prehnanymu trejdovani mezi tymama, co uz jsou mimo hru. Puvodne se to chtelo resit pres plejaut. To se ale neosvedcilo. Casto byly bodovy rozdily uz moc velky.

    Bludistaka prosim poslat doporucene postou. Dik. :-)
  • Pone
    A co zlatý bludišťák v podobě zlataveho moku na hokeji? 😁
  • upraveno 25. únor 2023
    > @VANEKnaZDI napsal(a):
    > Já bych udělal prvních 8 přímo, 9-12 předkolo, 13 konec, 14 baráž
    >
    > Otázka za zlatého bludišťáka
    > Víte z jakého důvodu se zavedlo předkolo PO?


    To asi nejde aby postoupilo 8 přímo a 9-12 předkolo…z toho vzniknou další 2 a v PO mas 10 účastníků…z nich zustane 5 a co pak? Kazdej s kazdym a tabulka? =)

    Normalne jak bylo predtim 6 přímo a 7-10 předkolo a místo Vsetín cupu tak 11-13 konec a 14 baráž
    Post edited by FeryBo on
  • Ferybo taky pravda 👍😁
  • Na sockách vyhlašujeme boj o osmičku, tak jsem zvědav proti Budějkám :D
  • tak nemůžou říc - máme předkolo, takže bude hrát juniorka a Ačko si odpočina na předkolo. To by klesla návštěvnost
  • Tak za mě snažit se udělat 8 je naprosto v pořádku, jen mě zajímá jestli se nějak změní výkon, pokud proti Budějkám zase dostaneme 5+ gólů a nedáme žádnej nebo 1 tak se bojim, že předkolo bude mít velice rychlej průběh pro nás
  • Jako mě to přijde taky trochu přehaný s tím, jak to poslední mače vypadá...
  • A když to nepůjde tak se nějak zase domluvíte s ropákama.
    🤣
  • To spíš oni s náma.
  • Škoda,předkolo máte oba jistý.Mohla z toho bejt zase prča.Tradice se maj dodržovat.
  • Takhle široký předkolo se "oficiálně" zavedlo kvůli covidu, aby měly týmy "jistější" účast. Snad už se to příští rok vrátí zpět.
  • Olomouc, Plzeň nebo Kometa hmmm.... jako derby by bylo zajímavé ,ale na derby je šance nejmenší bohužel. Jsem zvědavej na koho to padne ...jinak nevíte někdo jestli je šance , že by byl na předkolo Pluto nebo Bartejs?
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters