HCE Fórum

1376377379381382590

Komentáře

  • No to úplně nevím
  • Chyta za bidnou obranou posledniho tymu a i tak ma solidni cisla, proto si myslim, ze by si rozhodne zaslouzil sanci, nerikam ze zrovna dneska, ale rad bych ho videl chytat celych 60 min
  • Kinkis
    👍👍👍
  • Doneslo se ke mně, že prý management velmi stojí o bratry Kašovi…tuhle informaci ale berte spíš s rezervou
  • No u Davida bych tomu i veril, tam bych nerekl, ze je to nerealne, ale o oba? :D
  • A hosi dekujem, super 3 body!!! Havlin paradni solo :)
  • Xaxxz
    Taky jsem slyšel. Kdo je tvůj zdroj? Jen jestli máme stejný 😁
  • Jj,paradni 3 body,Litvajz tece,jen skoda,ze ta Kometa zase nejspis za 3 body taky.
  • Já zase slyšel, že jednáme s Machovským. JPP, ale obvykle má pravdu.
  • Já slyšel Mazanec 😁

    Jinak Koblih už podepsal u ropaku
  • Takze Koblasa a Kohout 100% pryc? No doufam, ze to nove vedeni s tim posilenim mysli vazne, tohle nepujde doplnit juniory :)
  • VnZ
    Můj zdroj je člověk, kterej sedí pode mnou v sektoru 110…většinou přijde s informací, která se později potvrdí, někdy taky přijde s něčím, co se nepotvrdí, takže jak říkám, bral bych to s rezervou
    Jinak o tom Machovským jsem taky něco zaslechl
  • škoda, jestli jsou K+K pryč. Co se týče Kašiček - u D bych tomu byl ochoten věřit, ale u O mi to zní nepravděpodobně, i když letos má jen 1 zápas za Hurikány, protože si myslím, že stále je hráčem pro NHL a že někde zabojuje na kempu
  • Důležitý, sakra důležitý tři body dneska. I když jsem po tom snížení zase viděl scénář z prvního domácího derby...

    Koblasu mám jen taky jako JPP, ale taky se většinou nemýlí. Je jen škoda, že ten Kohi mohl v tomhle ohledu klidně vzít jeho místo. No, nechme se překvapit, co nás čeká za kádr v příští sezóně. Nechci to zakřiknout, dneska už to vypadá velmi nadějně s klidným koncem sezóny (směrem k baráži).

    Neví někdo, jak je to s Plutem?
  • no a dnes super výkon kluků, i přes činnost zeber, to urvali. jen zamrzí 0/4 v přesilovkách 
  • Tak to vlastne pojede Koblih v nedeli domu =)
  • Pluty jestli nastoupí letos, tak nejdřív v předkole, v základní části to nevypadá. A věřím, ze on podepíše teďka tady. Kobliho je škoda.
  • Já si budu přát aby to bylo jako s Berym ,kterej už tu taky nebyl a jak to dopadlo =) kdyby aspoň jeden z nich ještě (Kobli,Kohy)

    Co se posil týká rozhodně super a jestli se chcem posunout je něco potřeba, ale budu se modlit aby to mělo hlavu a patu a ne jen žoldaci co to rozeserou jako pár let po titulu když ještě peníze byly...hráče kteří nic extra nepomůžou jen sežerou peníze! Těch tu totiž sakra bylo ...Bartek,Pletka,Duda mohl bych pokračovat ten seznam by byl hodně dlouhej!

    Gólmana jednoho ok !

    Obranu za mě když se udrží Pluto bych já nechal v tomhle složení + bych ji doplnil Turečkem kterej už se v Třebíči vyhrál..
    Bo na 7 beka nakyho junka-jsou tam adepti !!!
    + bude spolupráce že Sokolovem, takže když 2-3 beci můžou bejt zase tam jako letos (Mikyska,Rohy,Rulik)

    Útok-Kašové by byly super ,ale taky je u nich otazník zdraví! Oba dva poslední 2 sezóny víc marodi než hrajou!
    Určitě bych nehledal jen hvězdy ,ale když odejde Kohy taky nakej typ tohohle hráče nebo jako byl Vondrc...
    Líbil by se mi zpátky Gorča ! A nebo ten Třebíčskej Dočekal ...
    A Sik určitě aby měl možnost se ukázat...

    Ale to je jenom moje manažerská fantazie 😉
  • A já bych tu obranu rozprasil téměř celou
    Je špatná, není konstruktivní, hodně inkasujeme, nemáme beka do přesilovky (Stritesky se bohužel toho neujal) Pulpan na marodce vůbec neschází, Pluto bohužel i přes bodový přínos strašné hrubky
  • upraveno 4. únor 2023
    @VANEKnaZDI

    Naprostej souhlas v tomhle. Nejsem úplně zastánce toho, že všichni pryč, ale obměnu v tomhle ohledu bych čekal a už bych to stavěl možná i směrem do budoucna. Z mého pohledu bych na seznamu nechal Plutnara, Huttulu, Bartejse a Turečka / Mikysku (oba střídávé starty pořád do Sokolova, kde snad budou hrát první obranu + přesilovku + oslabení), ale klidně bych to na 3-4 nový jména viděl. Tím nechci říct, že u Dlapy, Havlína, Pulpána nebo Stříteského nevidím něco, co je OK. Vůbec tím neříkám, že na to nemaj nebo že bych je chtěl degradovat, ani nevidím do smluv (poměr cena / výkon), ale každej z nich měl možnost a čas se tu etablovat a získat fakt důležitou pozici a ani jednomu se to nepovedlo. Střídá se něco velmi dobrého s pravidelnými chybami.

    Ale nechám se překvapit, co nás čeká. A než mě někdo chytne za slovo - pokud tu zůstane tahle obrana, nebude to úplná tragedie z mého pohledu. Ale jak píše VnZ, dostáváme jednoduché góly, nemáme na přesilovku žádného beka se skvělým "one timerem".
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Muj pohled na obranu, samozrejme nemusite souhlasit

    Bartejs 22/23 + 2opce
    -14 je strasnych. Mozna dojizdi na to, ze chce vymyslet, rozehravat, podrzet puk. Obcas se tim dostava sam pod tlak. Trochu se i divim, ze na to jak chce vymyslet, nema vice bodu. Urcite bych ho podrzel

    Plutnar 22/23 (v prosinci jsem slysel o zajmu ze Sparty JPP)
    Psal jsem vyse. Kdyby zustal, nevadio by mi. Zmenu by ale potreboval

    Pulpan 22/23 (nekdo tady psal, ze ma jiz podepsano)
    Psal jsem vyse, neschazel by. Radsi Rohan(a to mozna vite, jak moc velky muj oblibenec to je) misto nej

    Havlin 23/24
    Pacient. Minulou sezonu jsem z nej byl nadsen. Letos mu to zadrhava. Vcera odehral dobry zapas. A tim nemyslim jen to, ze dal gol

    Huttula 24/25
    Takoveho beka ktery fakt umi podrzet puk a ma prehled jsme tu dlouho nemeli

    Mikyska 22/23
    Pryc, dat sanci nasim. I kdyz si sve odehraje

    Dlapa 23/24
    Sve si v klidu odehraje. Urcite zustat, potrebujeme tahoveho hrace

    Rohan 22/23
    Muj "oblibenec" . Stridave starty ze Sokolova k nam a bude to ok

    Stritesky dlouhodobejsi smlouva
    Zklamani. Mrzel me jeho odchod kdysi z Varu. Ac to neni (nebyl) skvely bek dozadu, tak tezil z produktivity. Letos mu chybi snad uplne vse
  • Každej máme svůj názor je to tak a v pořádku...máte pravdu ,že co teď nemáme je přesilokovej bek ( jako kdysi Ondra Němec s Řízkem,Nosek nebo Martin Hlavačka bo Loginov)
    Bek co střílí!!!

    Taky jsem čekal Střiteského ! Ale doufám, že v tomhle ještě zabere ( není zpátky tak dlouho) taky otázka jak to mají domluvený co po něm trenéři nebo v lajně na přesilovce chtějí!
  • Pulpan za me ok, ale ne do prvni obrany dvojice a presilovka/oslabeni.
  • Nevíte na jak dlouho podepal ten Stříteský?

  • upraveno 5. únor 2023


    Post edited by tomaskupka9 on
  • nevite nekdo nahodou,jestli se vypravuje dnes bus do Litvinova?
    Dekuju
  • Vypravujou, ve 14:30 odjezd od arény
  • Jj,dekuju za info.
  • V oslabení se blbě vyhrává.......
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters