HCE Fórum

1370371373375376591

Komentáře

  • To je umění, dostat dvě pětky ve dvou zápasech po sobě
  • Jouda je to
  • Ale co se týče výkonu, tak bych řekl, že první třetina byla asi nejlepší, co jsem tady letos viděl
  • Každopádně Beránka podepsat za každou cenu…letos náš nejlepší hráč
  • Konecne taky dostal poradny prostor, prvni lajna, parada
  • No,během 2 minut dostat 2 fíky je zase majstrštyk.A teď se hodně bát o výsledek :/
  • Uf super !! Zlatý 3 body ,ale kurva mi nešlo by to někdy bez těch nervů 😀 Pulpiče bych za ten nesmyslnej faul bejcal zabil-mel hrát puk a ne sekat!
    K Berymu ...řekl bych ,ze je pro nás důležitější než byl i Kuba Flek ...měl by mít suverénně nabídnutou jednu z nej smluv -jestli má Čeče nejvíc což bych chápal tak von musí mít stejně a pak už je to na něm samo!!!
  • Hosi dekujem!! Snovy vikend, dneska nervy, ale pocitaj se body :)
  • Kluci se bodově hezky nadechli, jen to udržet! Konečně to vypadá, že se složila velice solidní 1. lajna
  • Blázni tvl 😂🙄
  • Kluci tomu zase ve třetí dali, ale jsem rád že to urvali. 

    Jinak většině týmů zbývá 12 zápasů (nám 13). Teď máme 9 bodů náskok na Kladno. Což už vypadá opticky lépe, ale ještě to bude o nervy, ale začínám být lehce optimistický, že by jsme se měli vyhnout baráži. Bylo by super potvrdit formu vyloupením Hradce a pak prodloužením krize Třince (momentálně 3 prohry v řadě) a tím si udělat velmi slušný polštář
  • Myslíte že se vrátí Šenkeřík?
  • Na Elite je napsáno, že má Flek v Kometě smlouvu jen na tuto sezónu. Moc se mi nezdá, že by si ho Zábranský pojistil jen na rok
  • @VANEKnaZDI za me jeden z top ofenzivnich beku co jsme za posledni dobu meli, ale proc by to delal?
  • @VANEKnaZDI na foru Komety nekdo psal, ze po sezone tam konci, ale tezko rict, co je na tom pravdy
  • Type your comment@VANEKnaZDI

    Šenkeřík - příští rok v Motoru na 90 % nebude
    Flek - Je to myslím 1+1 opce, ale už jsem taky slyšel, že se poohlíží po možnostech jinde...
  • Co vím od člověka z klubu je, že Flek v Kometě spokojen není. Tak uvidíme jestli na něj neuplatní opci
  • @VnZ

    Ne, to rozhodne neni. Uplne si to nesedlo, jak si myslel a hlavne ma ted i jiny vyuziti nez s Pesoutem. LZ mu udajne chce na pristi rok privest noveho centra, ale jestli to bude o tomhle, kdo vi..
  • Hlavně jak může a je čas, tak je ve Varech
  • No, včera jsem si všiml, že se chvílema s ostatníma komeťákama docela dohadoval. Jinak byl teda dost nevýraznej
  • Jo, vono spadnout z piedestalu do šedi průměru je strašně jednoduchý, pár hráčů ze současného mančaftu by o tom mohlo vyprávě. Jenže prachy nesmrdí.  z hráýče, který byl štikou posledního MS se stane průměrný hráč ELH, kterému už 500 do smlouvy nedáš, protože čísla hovoří jasně. Ale co, prachy jsou na účtu, tak žádný stres :)
  • Tak nova GM potvrzena.Co na ni rikate?
  • Jeji profil zni velice dobre, snad to dokaze pretavit i v nejake realne ciny :) za me dobry!
  • Profil je jedna vec, to prostredi a jeho specifika zase druha. Rozhodne ma cas hájení, ale uplne do vzduchu z toho neskacu…

    K Flickovi - myslim si, ze ta Sparta mu mohla sednout vic. Ale po bitve kazdej general, spokojenej tam rozhodne neni a ted je otazka, kam jeho kroky pujdou dal. Pral bych mu jit ven…
  • Flekovi jsem samozřejmě taky přál jít ven, jenže ven můžeš jít, když stojíš na tom piedestalu, v aktuální neformě Brna je to spíš utopie, nehledě na čísla, který taky nejsou dechberoucí. A tím neříkám, že měl zůstat tady, asi ani on sám nemohl tušit, že Brno bude hrát takovou tužku. Krom toho všichni víme, že nejvíc po něm toužil Pešout, ten mu nasliboval první poslední, Pešout fuč a MArtinec mu asi tenhle med po hubě nemaže. Joo, jak rychlý to může mít spád, když se nedaří. Samozřejmě mu v kariéře přeju to nejlepší.
  • Myslím si, že nejen Pešout mu sliboval hory doly, ale i Zábranský z pozice trenéra repre, který určitě měl čas Fleka zpracovat
  • Těžko rict,proc tam neni spokojenej. Vysledky muzstva? jiny cile nez,se zase klepat defacto o zachranu?
    Nebo je v tom politika Komety? V tomhle smeru to bylo urcite tady snazsi,si myslim.

    Je to tezky,ja bych mu taky samozrejme pral,aby byl vejš. Je to fajn kluk,a timhle,i kdyz to nemohl vedet,slapnul kapanek do trusu. To samý Paži. Rad bych videl Flicka samozrejme zase co nejdriv tady,pac si myslim,ze ted by tu nejradeji byl zpet. Nicmene nejsem blazen,a at uz skonci preci jen nekde jinde,tak mu taky preju,jen to nejlepsi.
  • upraveno 23. leden 2023
    Ať to trochu rozproudíme zase, může někdo potvrdit / vyvrátit:

    Koblasa -> Litvínov
    Beránek -> Pardubice / Sparta
    Kohout > Plzeň / Bolka

    (ne, není to žádné inside info, jen JPP, sem tam teda 3-4 JPP)  :#
    Post edited by HCE_Majkl on
  • Koblasa a Bery by byly velice citelne odchody.. ale co se da delat, takovy hrace tu tezko udrzime
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters