HCE Fórum

1369370372374375590

Komentáře

  • To je podle mě u nás hodně sci-fi, že by něco takovýho prošlo
  • Hlavně dneska vymaznout Kladno,a v neděli Flicka a spol.
  • kdyz platovej strop, tak by muselo byt i platove dno...
    kazdopadne PCE delaji vse proto aby jim slo play-off a cim sirsi (v potrebne kvalite) kadr mas, tim vetsi sance na postup. 
    no, jasne,ze hracum nasypou, ale spousta tam pujde i kvuli sanci na titul. vondrc je nejlepsi priklad. jasne, ze by mel ve Varech vetsi roli, vic casu atd., ale pravdepodonost titulu je velmi mala a o to vyhrat se do repre (zahranici) mu uz taky nejde. takze jde od PCE pro titul a byt jednim dilem ze skladacky..  
  • Na zápase jsem kvůli nemoci být nemohl, takže výkon hodnotit nemůžu, ale zlatý body! Hoši děkujem!
  • Novej GM bude žena, a má fakt působivý profesní životopis.
  • To ano,dnes důležitý body, hodně důležitý.
    Škoda,že ten Litvínov vyhrál v Olomouci.
    Mohlo to být i ještě víc veselejší
  • Pánové, orgasmus je fajn pocit, ale vidět čečeho dát v oslabení rozhodujícího góla z nájezdu taky neni k zahození. =) Dneska proti všem, ty klauni pruhovaný kdyby mohli, tak toho Jágra snad dotlačí s pukem do brány. O to víc ta výhra chutná.
  • co si budem, 3 třetina nevypadala z naší strany většinu času dobře, ale jsem strašně rád, že to kluci urvali i přes snahu 3. týmu na ledě. Havlín si tu 5tku zasloužil, ale většina těch trestů ve 2 třetině...
  • A před tak krásnou návštěvou,5083 lidí.
    To kdyby chodilo tak nějak + - pořád,tak se To kluci budou krájet asi i vic
  • Zitra by to mohol být s lidma taky takovej lepsi prumer. Prijede Flicek, tak se na nej mozna lidi prijdou podivat.
  • Nejsem Slovak,takze mohl :)
  • Sakra důležitý 3 body včera! Návštěva taky super!...hodně bylo Kladenaku ,takže to v neděli nebude! Myslím si že za 4000 by jsme byly hodně rádi a bylo by to super...co se mi nezdá je 5 pro Havlina ať na to koukám ze zeznamu znova to není ani faul na koleno ani na hlavu ani krosček!!! Za nedovolené brání jsem viděl trest dokonce zápasu poprvé v životě snad ...a dávat tresty dokonce za to ,že měl vyrazenej dech či co to je kravina podle toho se to posuzovat nemá!
  • Opakovačku jsem neviděl, ale myslím že Havlin atakoval Klikorku zcela bez puku
  • Včera rozhodčí byli chvilkama zase na pěst…hlavně ta druhá třetina, to bylo něco šíleného…ta pětka pro Havlína mi v ten okamžik připadala nesmyslná, pak jsem viděl záznam a stejně mi připadá, že ten zákrok na hlavu nevedl
  • Havlín ale dostal trest za nedovolené bránění. A ne za zásah do oblasti hlavy a krku
  • Jj nedovolené bránění dostal ,že byl bez puku beru ale trefil ho tělem ..2 ok ale 5 ? Pokud z toho Ujcik nevyvodi nákej nesmysl už je to asi jedno hlavně zítra v podobném duchu porazit Kometu!
  • V tom případě se omlouvám, nějak mi uniklo, že to bylo nedovolené bránění. Každopádně jsem nezažil, že by se za nedovolený bránění dávala pětka
     
  • Doufám že zas nebudeme pro Kometu odrazovým můstkem k sérii výher :) ale pokud by kluci umlátili jakýkoliv počet bodů, bylo by to super!
  • Jasně je to 1 liga ,ale kdykoliv kouknu na výsledky Sokolova a hraje Kofroň s Kverou spolu tak mají oba minimálně 1+1 a teď snad oba 2+2 nebo tak nějak a tady ten Kofron ne a ne ...von teda bruslí to jo ,ale jestli je to tim ,že nemá ice time-přesilovka ,oslabení nebo spoluhráčema (s Hladem a finakem nevypadají zle ,ale golove to ne a ne zlomit aby měly víc casu) nebo je ta liga fakt tak jinde?Když si vybavím Hlada tak má podobnou postavu ,ale ice timu dostal mnohem víc proto se chytil myslím i on sám to říká, že tu dostal velkej prostor....hrál loni hodně přesilovky a v lajně s Flickem a Rachnou...
    Je ho škoda nebo na to nemá?
  • Uz aby tam byl =)
  • Tak ted jsem videl poprve ten Havlinovo zakrok na Klikorku. No nevim,byl to takovej divnej najezd,mozna to bylo i loktem nekam do hrudi ze strany,nicmene na hlavu to nebylo,za me urcite faul na dve,ale na 5 ne,navic by si na nej musel naskocit, aby mu dali 5 minut.
    Neuvazene ze strany rozhodciho.
  • 😂😂😂😂😂😂😂
  • Sotva se to tady dopsalo, už zase něco 😂😂😂😂
  • Fakt mi začíná být extrémně nesympatickej .. a s kvůli němu celý Pardubice
  • Otázka pro znalejší - co se stalo s Rohanem? Furt zraněnej/nemocnej? Dřív byl dost vytěžován, pak jsem ho párkrát viděl jako 7. beka a teď už zas nějakou dobu nehraje vůbec
  • Já myslím že byl jen protezovan Pešoutem
  • Doprdele co ten Havlín kurva dělá tvl.
    Takhle hezky rozehraný,a jim dá takhle možnost se nadechnout.
    Pako je to.
  • Druha petka ve 2 zapasech.. pristi automaticky mimo
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters