HCE Fórum

1367368370372373590

Komentáře

  • Nedávno jsem četl někde ( nevím teď už kde ), rozhovor s Kacetlem.
    Ten chytá teď na Slovensku,myslím N.Zamky.
    Říkal tam,že tam je sice spokojenej,i oni s ním,akorát by prej rád zpátky.
    V tom článku tam psali i jeho procenta úspěšnosti, myslím,že to bylo nejde k 94.%.
    Asi za by za polívku s chlebem nehrál, nicméně,ta možnost si myslím,že by tu byla.
    Páč on zpět chce,a třeba by dal zavděk i adrese KV Aréna.
    Špatnej není.
  • Kacetl chytá třetí sezónu za Třinec
  • 1140bxl: Mame druhej nejvyssi pocet inkasovanych golu v Extralize.
  • Kinkis: Nesrovnávej prosím Mensiho s Novotným 🤦‍♂️🤦‍♂️Mensi tady vychytal titul, Novotný si tady svoje odehral, nicméně mam pocit, ze pro nej jsou na prvnim místě prachy, aspoň teda v poslední době to tak vypadá. Ani v ty Bolce nechytá pravidelně, dostal co chtěl (smlouvu) a dál nic. Jinak dost týmů sází na low cost golmana. Vím, ze v lete pred sezónou chteli trenéři jako třetího golmana do party Dolejše z Poruby, kdyby se něco vysralo, nicméně k tomu nedošlo. Čísla má slušný letos. Dolejš se řešil jako ve vztahu k Habymu. Průser je Lukeš letos no, úplně se to obratilo.

    Tam kde jsme v tabulce je dáno stejně tak tím, ze nedavame goly z presilovek jako i tim, ze proste inkasujeme mraky gólů. To me nikdo nevymluví. Podívejte se na statistiky plus minus hráčů z loňska a letoška. U některých tam jsou propastný rozdíly. Čečeho lajna dostává treba mraky gólů ve hře 5 na 5. Neřekl bych, ze je to daný obrancema, spíš jak píše Pone defenzivni hrou celého týmu. Nám to z nějakýho důvodu prostě letos nefunguje🤷‍♂️
  • Flaksa: když ono je to težký, Mensi měl v sezónách 2007/2008 a 2008/2009 životní formu a tak 1/2 titulu byla jeho zásluha, jenže já pak viděl i roky po titulu :) na jeho obhajobu po titulu ztratilo formu 90% mančaftu :D jinak vím, že nebýt Závorky, možná bychom ani nepostoupili zpět do ELH a že v PO byl Novotňák jalovej .. ale uznej, že v základní části po postupu z pralesa a i v tom pralesu nám Novotný dokázal vychytat dost bodů navíc, což teď Lukeš ani Haby moc nedokážou ..
  • Tak to není Kacetl, ale Kantor.
  • ja bych rekl, ze na defenzivni hre zapracovali. od prosince uz tolik golu nedostavame aspon to tak nejak citim, ale co je ti platny, ze dostanes je jeden gol v PLZ nebo dva v LIB, kdyz proste nedas gol...  To stejny doma s VIT - na 1 gol doma vyhrajes jen vyjimecne. dostat 2 goly (3. byl do prazdny) od vedouciho tymu ligy a nemit doma bod je proste otazka utoku...

    samozrejme se to da vzdy zlepsit, ale pokud vis, ze si nepomuzes v presilovce, na kazdej gol se nadres a pak ti tam spadne haluz (coz se stat muze), tak neveris ani v tu obranu... 

  • ach jo, zapnu 3. třetinu a co nevidím, další úplně zbytečný faul Dlapy,,,
  • Ale 3 body naštěstí máme.
  • Dneska se na to docela dalo koukat...kdybychom využili to množství šancí, tak by to mohlo být bez nervů, ale to bychom zase nebyli my
  • Důležitý tři body! Haby dnes podržel ( kéž by mu to vydrželo pár zápasů!)... byl tam dobrej pohyb vsech 4 lajn aj trochu štesti ,ale bez toho to nejde a mi už sme ty smůly měly letos dost! nákej bodík ještě z Liberce a byla by spokojenost! Ta liga bude letos až do konce asi sakra hustá a o nervy :D
  • Zbytečně si to zase komplikovali,mohli to mít víc v klidu.
    Body fajn,mohlo být hotovo dříve.
    Jen je kapanek Pech,že zrovna zase Ti okolo všichni krom Litvínova bodovali.Kladno dokonce ve Vitkach za 3 body,to nechceš no🤷
  • Pěkně hoši, tohle bylo doslova za 6 bodů, jen tak dál!
  • Trochu od jinud...na ten Winter clasic je nějaká vyjimka v pravidlech výstroje?? Že měl Furch během hry kulicha :D jako vím ,že je scifi aby to zabránilo gólu, ale když ještě nedávno řešili u golmanu kazdej milimetr...jen že zvědavosti by mě to zajímalo jestli se to muze nebo ne?
  • No nevim,Pardubice taky zadnej krasnej hokej nehrajou,tak nevim,proc se zrovna jejich sef,takhle vyjadruje o praci nekoho druhyho. Kor o cloveku,kterej Ceskymu hokeji zase dodal alespon trochu radosti,a uspechu.
  • protože Dědek je další egomaniak, který si myslí, že jen on to dělá dobře. Navíc asi nechápe, že repre není P2W jako extraliga
  • Hezky řečeno
  • Jako zajímavej hráč v první lize se mi jeví Martin Dočekal! Řekl bych úplně stejnej hráč jako Vondrc - skoro jak jeho dvojče...se divím, že už ho někdo nevytáhl !?Spolu s Kverou nejproduktivnějši hráč 1 ligy jen má proti němu výhodu v postavě! Vondrc byl po konci v Brně a pak neúspěchu v Pardubkách taky zralej na 1 ligu,ale dostal tady šanci a čas na ledě a vida teď jakej je to player,že mu to nevyšlo na Spartě a Plzni ...škoda ho podle mě v 1 lize!!! 32 ještě není tolik ...takovej typ hráče hlavně kvůli postavě nám po Vondrcovi schází!
  • Ondra Beránek nemá smlouvu na novou sezónu, že? Slyšel jsem zvěsti, že o něj stojí velký klub
  • A já včera slyšel, že zůstává
  • Kéž by zůstal, ten by se těžko nahrazoval
  • Tady se nenahradí nikdo.
  • hele, nebylo to hriste pro nas v LIB trochu do kopce? jinak uz tradicni vykon - bojovnost, sance, habal OK, presilovka jak z krajskeho preboru, ale na jeden gol se body z venku nevozi...

    jinak to vypadalo, ze Bartejs trenoval piruety a prihravky na slepo. tymu to moc neprospelo... 
  • Nemůže se přeci pořád vyhrávat 😂😂😂
  • Vono mezi námi, když vidim v TV dneska to jalový Brno se jmény, se kterými má potenciál na TOP4..tak i přesto že srovnávat se nemá, si říkám, že na tom vlastně tak blbě nejsme (i když ve skutečnosti jsme) :)
  • Růžový brejle, hlava v oblacích, pořád spokojenost s výsledky.... Jo, je to fajn :'(
  • Spokojený přeci nemůže být nikdo… letos bych byl reálně mega rád i za to 13. místo.. hlavně ne baráž :(
  • Kdo je spokojenej,tak v tom klubu nemá co dělat.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters