HCE Fórum

1365366368370371603

Komentáře

  • Dneska OPĚT dobrej mač... Takhle to dotáhneme daleko...
  • Co si budem, dneska jsme viděli hokej tak v posledních třech minutách, jinak to bylo zase utrpení
  • Příště budeme hrát jinak bude burcovat zase někdo jinej a tak stále dokola :/
  • Vždyť to pořád furt dokola je.
    Se Vám divím,že se pořád něčemu divíte 😂
  • Ten tým je furt prakticky stejnej, těžko čekat nějaký změny .. dohrát tuhle sezonu, udržet extraligu (o play-off může snít už jen nejskalnější fanoušek) a doufat, že novej majitel uvolní nějaký koruny navíc a přijdou změny .. ale to jsem možná dost naivní :)
  • Přesilovky ! Nemáme mužstvo co bude soupeře přehrávat trvale v 5-5 když si nebudeme pomáhat přesilovkama tak se nikam neposunem a bude to opravdu jen boj o 13 -14 flek !
    Letos ty přesilovky ale to je opravdu něco silenyho!!!
    Golmani hrozně nahoupačce-dneska Haby nic nepo ,ale v Pardubicích jo ...
    Trochu stálejší forma gólmana by taky bodla...
    Hraci na trhu nejsou máme co máme...Černoch, Kohy,Rachna,Gigi, na těch to má stát ti musej sakra přidat!!!! Kofroň tam nevím zda může bejt lepší a Jusola je lepší jak Chalupa ,ale taky není úplně posila
    v pravem slova smyslu (zatím ) Ostatní si svoje odehrajou ( Bery,KoblyJiskra,Redli,Hlado..)
    Ale to je málo!
    Oproti loňsku nám Flek,Vondrc a Kulda sakra scházejí a nikdo to nenahradil a to je cca 50 -60 gólů ne?
    A nebo impuls jako novej kouč no ,ale to aby byl psycholog !!!
  • Když ono jestli novej majitel chce stavět hlavně na mladých tak Bruk s jeho zkušenostma dává smysl.. ale ne v 1. lize no ..
  • Je to utrpení,  ale hlavní důvod jsou naše přesilovky. Ať je nechají trénovat někomu jinému než Vencovi,  prostě nefunguje ani jeden vzorec. Pamatujete loni na ty delovky od Koblasy? Letos to na něj nesehrajou... s loňskou produktivitou v presilovkach jsme v polovině tabulky...

    Každopádně letos začínám mít bobky, protože v závěru bude rozhodovat gólman a speciální formace. V obojím nejsme lepší než Kladno...
  • Tvl baráž je už reálna varianta.
  • upraveno 8. leden 2023
    13. misto, 3 body na posledni Kladno, letos bojujeme tezce o udrzeni
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 8. leden 2023
    Vy sám jste byl střelecky hodně aktivní, v přesilovce jste trefil tyčku...
    Pulpán: Ve druhé třetině jsme hlavně měli přesilovky a bylo to strašné. Řekli jsme si, že musíme něco změnit, zjednodušit to a všechno střílet na bránu, jakmile se nám uvolní ruce, tak to musí jít na bránu. To jsme třetí třetinu plnili, ale když to hrajete jen jednu třetinu, tak nemůžete počítat s tím, že to otočíte. Musíme v tom pokračovat dál.

    No tak na to jsem uprimne zvedavej hned v dalsim zapasu, kdyz to kluci vedi :)
    Post edited by kinkis on
  • upraveno 9. leden 2023
    Včera to byla 2 a půl třetiny sterilní bezemoční podívaná. Posledních 10 minut to byl hokej. 

    bxl: Jde taky o to, že ta přihrávka na palbu Koblasovi nebude fungovat donekonečna. Soupeři to načtou a daj na to bacha. Pulpán je asi jedinej, kdo se tam v tý největší bídě a zmaru snažil ten puk nějak poslat na bránu. Když ne přímo ohrozit brankáře, tak aspoň způsobit nějakou trmu...

    Byla to taková klasika s Vítkovicema. Mají silný, velký obránce, je to těžká práce. Chápu, že jim to přináší výsledky, jsou druhý v tabulce, ale popravdě moc ke koukání to není. 

    Gríger dal sice góla, bylo vidět, jakou měl z toho radost....určitě je si vědom, že to úplně není ono. A taky že neni. Dvojka Gríger-Rachna, to je obrovská bída a zklamání pro mě. I na tý přesilovce. Když vidím Beryho, jak je neustále v pohybu, hýří aktivitou...okamžitě po přihrávce do pohybu..... a vidim Rachnu, jak dostane puk u manťáku a staticky čeká, jak bude svádět boj s 2x vyšším a těžším bekem u manťáku......s jasným výsledkem. Rachna je můj oblíbenec, chápu, že má nějakej svůj styl hry, ale letos, to je místama fakt špatný.

    Bylo vidět, že když je na ledě při PP Čečeho lajna, tak to ještě jde. Ale jakmile přišla na led Grígerova lajna na PP - tak konec. 

    Upřímně mě tohle pojetí hokeje vůbec nebaví. Nemá to výsledky, kvalitu ani emoce. Se moc nedivim, že na to lidi nechodí.....
    Post edited by pOne on
  • Včera to bylo asi podle očekávání. Vítkovice jsou letos TOP tým a hlavně do obrany hrajou skvěle. V 5 na 5 jsme neměli nic vůbec a presilovkou si letos fakt nepomůžeme, to je šílený, co tam předvádíme. Jediný co dokážeme je to hodit Pulpánovkou od modrý do brány, trma vrma. Na extraligu mi to přijde teda dost málo. Nějaká kombinace to tam vůbec není. Je pravda, že přesilovky a nima dělá 34. Nevím teda, kdo by jako měl říct, ať to s nima nedělá? To jedině on sám by musel, protože řídí vsechno on, jenže na to ma moc velký ego. Strašně se mi líbí, jak většina lidí na fcb řve Bruk ven. Jenže model hlavního trenéra je dneska už přežitek, jsou ty týmy trenérský, kde každej dělá něco. Nedávno se k tomu vyjadřoval Antoš zrovna, že když odvolat, tak celý realizační tým, přivézt hlavního trenéra, který si vybere svoje asistenty. Tohle ale tady nepřipadá vůbec v úvahu. A aby to trénoval sám 34 jak někteří lidi píšou, to se myslím od příští sezóny dočkají...... Pak se uvidí. Jinak jsem si projel včerejší zápasový statistiky...... Nevím jestli je Pulpán bek na icetime 25 minut, co včera hrál. Chápu, že máme nějaký beky zraněný, ale vcera se to odehrálo celý na 6 beků, Rohi neměl ani střídání třeba. Možná je to ale třeba motivace pro hráče, kteří nechtějí podepsat nový smlouvy no. Podepište smlouvu jako Pulpán a pak neslezete z ledu jako on, nevím je to jen úvaha. Každopádně kromě Čečeho podepsal zatím jen Pulpi no, nevím teda jestli by jako dostal nabídku z jinyho tymu extraligy, podle mě spíš ne, což je ale ve finále jedno. Mě zaráží ta nekomunikace ze strany vedení klubu. To nešlo od desíti k pěti, to šlo úplně do prdele. Nějaký info z klubu nula. V lednu přijde videotrenér nový, v Čechách to myslím moc lidí neumí líp než on, z klubu ani řádka o tom. Je skoro půlka ledna a v souvislosti s GM se naposledy vyjádřili, když vyhlasovali to vyberko. Jedna věc je, že vlastní jen půlku klubu a sami i sobě ve svy podstatě nic rozhodnout nemůžou (dodneška teda nerozumím tomu, jak zkušený člověk z bussinesu, kterým Šenkypl bezesporu je, si koupí něco, kde nemá většinu.....) jiná věc je ale to, že Tobolka tam na tom klubu denně sedí jako jednatel a komunikace směrem k fanoškům je jedna velka nula. Lidi se pak těžko s tím klubem nějak ztotožňují, když vlastně vůbec nic neví. Každopádně letos je sezóna v prdeli, já jsem přesvědčenej, že tenhle tým tady měl na to, aby hrál 8. místo plus minus autobus a bojoval v dobrý konstelaci hvězd o čtvrtfinále. Většina toho týmu je pospolu delší dobu a mělo přijít nějaký maximum toho týmu. Po sezoně kopa hráčů odejde a bude se to stavět celý znovu. Každopádně jak tady někdo psal nahoře, fakt to muze skončit pruserem letos, protože nejen, že nemáme stabilního gólmana a speciální formace, ale hlavně ta chemie v tom týmu nefunguje, to vidí i slepej prostě 🤦‍♂️
  • Nasrani fanoušků je jasný komupak by se tohle líbilo ! Každej to vidíme trochu jinak ,ale ve finále kazdej vidí ,že to někde skřípe! Jestli je to o trenech nebo jen Vencovi nebo hračích??
    Nákej trochu náznak zlepseni tam po Bolce a Litvinovu byl!
    V Pardubkach vybuchl Haby a včera zase 2 třetiny do předu bída...Nejvíc serou ty přesilovky!
    Majitele si myslím tohle Áčko zdědili těžko s tím něco dělat během roku ...( posily snad ještě bral Pesout jelikož se Bernadem,Bartejsem a ostatníma vychloubal)
    Komunikace asi ano ,ale za Vanka nebyla lepší!
    Co se jednání o smlouvách týká asi taky nevím co bych jako klub sdělil..
    Maj to na stole hráči!!!-Co vim Venca si je ted v lednu pozval jednoho po druhém na pohovor aby už se vyjádřili jelikož nabidky mají dlouho a je jasný, že je potřeba vědět s kým se může počítat a s kým ne ! Ale hráči váhají prej !!! A to je trochu začarovanej kruh ...váhaj proč? Čekají na lepší nabídku nebo mají jinde a nechtějí bejt vyměněny jako Novotnak loni někam jinam než měl smlouvu a nebo se boji ,že spadnem a nechtěj hrát 1 ligu a nebo chtějí o něco hrát a čekají jaký tady budou ambice...to je strašně otazníků!!!!
    Jedinej snad údajně Redlich ,řekl, že jo ale Bery ,Kohy ( za mě letos zklamání),Pluto,Kobly,atd prej váhají nebo čekají bo jak to nazvat-od klubu to na stole maj!
  • Maverick
    Koblih by zůstal, ale handrkuji se o 40.000
    Ma o něj velký zájem Litvínov a ČB (usadil se v Chomutově)
  • Upřímně řečeno,kdo by neváhal.
    Pokud podepíšou jinde,vůbec se divit nebudu.
    Jde to totálně do sraček,tak kdo by tu chtěl být,nedivím se.
  • Někdo to tady napsal dobře, odešlo nám dobře 40 gólů, kde to chcete nahradit ze stávajících zdrojů, no nikde, tak co chceme. Bude to letos ještě moc zajíjmavý, moc zajímavý. Přitom začátek sezony vypadal dobře, klidné vody ve středu tabulky nebo respektive tam, kde bych to asi tak nějak očekával a pak pád do sraček. Brukovi bych to nevyčítal, tam bude zakopanej pes jinde..
  • handrkovani o prachy je OK. co neni OK, je byt dohodnuty jinde a nerict to nebo proste jen cekat zda me nekde jinde nevezmou a maji ENE je pro pripad kdy to nevyjde (=nechteji tady hrat)...
    z tohoto pohledu je Vondrc uplne cistej...

    ze vsech co nemaji podepsano by byla (dle myho) nejvetsi ztrata Beranek. Pluto/Kobly/Kohy jsou duleziti hraci pro Vary, ale nejsem si jistej zda jsou super nadprumerni z pohledu jinych extraligovych tymu... panove by se meli ale rozhodnout a zvazit (podle prikladu ostatnich) jak se rozvijeli jejich kariery po odchodu z ENE.

    je tam faktor, kterej je hodne dulezitej, ale neumim to ohodnotit ve Varech - atmosfera v tymu. myslim, ze Rachna/Gigi/Lukes dostali hezke penize a prinos pro tym? Byt Berankem tak nechce min nez ty dva...

    no a nejvetsi prusvih je golman. Lukes to me drzet a zatim ma chripku/zraneni nebo drzi lahev Habalovi - jdeme do finale bez jednicky... tak si drzme Kulichy    
  • VnZ: Dík za info myslel jsem si ,že určo o něj zájem bude !! Trochu se divím, že Litvajz a Mlejnek ten ho odsud kdysi prej vyhnal kvůli tomu jak bránil :D ale to byly možná drby...Budějovice chápu ty ho chtěly už když se do Varů vracel...
    Musejí hold Vary pritlacit a taky mít nějaký ambice !!!! Žádnej z lepších kluků tu nezůstane když se budem chtít jenom zachráit!!! Když neudržej Kobliho s Berym (o toho bude zájem mnohem větší ještě) tak to už fakt nevím to by bylo už tuplemv loji !kvalita na trhu není a když něco málo tak těžko půjde sem...
  • Maverick
    On právě Mlejnek z něho dělal třetího beka 😁
    A pravda že se rádi neměli
  • Nevim proc,ale za mě,bylo za Karla lépe. Tady se porad akorat delaj nejaky vyberovy rizeni,snazi se debilne o lepsi servis pro divaky,ale to hlavni, se opomíjí. Proste se to nedela dobre.
    Proto maji hraci pochybnosti,ted podepsat smlouvy.
  • V něco nemaji duveru uz ted,a to je spatne.

  • Jak se tady řeší ty góly, že nám odešly.... Myslím, ze klub byl v dost nepříjemný situaci. Flekovi to trvalo celkem dlouho než se vymáčkl, že půjde pryč, pak situace s Kuldou se kterým se počítalo do první koule místo Fleka. A ty hráči, top hráči, který jsou volný se podepisujou v sezóně prostě, pak už je ten trh přebranej. Že kluci váhají se ani nedivím, je to kombinace všeho. Kdybych si mohl vsadit, tak věřím, že Pluty podepíše tady, kvůli manželce a rodině, byť má nabídky i odjinud. Bery nevěřím, ze podepíše, podle me se tady uz dál herně posouvat nebude a odejde. Kobli..... Někomu se muze zdat, ze 40 tisic je malo, ale na dvouletý smlouvě je to milion. Jinak Vondrc jim to aspoň fakt na rovinu řekl, jednal na rovinu. A stejně dostal od lidí hate, a teďka po tom hattricku psali lidi na fcb, že je zmrd atp. to prostě nedokážu nikdy pochopit😐A i kdyby teda hráči podepsali jinde, tak podle me si nemůžeme dovolit je vyměnit jinam už teďka. Koffer je asi příslib do budoucna, ale výkonnostně je s Vondrcem v krátkodobým horizontu nesrovnatelny. A situace je jaká je, jsme 3 body od baráže.
  • Flaksa
    Ale taky 3 body od 9. místa 😁
  • Flaksa: určitě souhlasím s názorem na Vondrce! Klobouk dolů, že řekl jak to je ! A rozhodně si zaslouží jen poděkování za to co tu odvedl-kus dobré práce ! To ostatní jsou kecy blbců - hráči prostě cestujou a cestovat budou ,ze by nám neměl dávat góly když bude hrát jinde to si může myslet jen vůl:D
    Jak píšeš i s tím Kuldou a Flekem -nějaká šance, že tu mohli zůstat tu byla...Rachna s gigim a Flekem to by byla jiná to si troufám tvrdit !!! ( Taky proto váhal Flicek)
    Ale je to tak jak je a musíme se ted poprat s tím co máme!
    Zkusit uhaluzit předkolo v lepším případě!
    A pak už je to o aktuální formě může se stát, že projdeme mezi 8 a to už by i ti kluci se sem dostávali lip nebo by ti rádi zůstávali když se tu o něco hraje...aspoň trochu to vliv má!
    K tomu Koblimi ještě...já bych je dal raci jemu než třeba Lukymu bohužel-má plat jako rozdilovej ,ale rozdilovej není!
    Kobli v aktuální situaci pro nás důležitej je!
  • VnZ: Jasný no, je to vyrovnaný hodně. Předkolo by bylo super samozrejme, tam by to z nich mohlo spadnout. Jinak ale cíl do sezony bylo čtvrtfinále pokud si dobře pamatuju.

    Maverick: No jenže Luky má smlouvu, že jo. Je to o schopnostech sportovniho manazera, protože treba kdyz nepodepíše Bery, tak do budgetu na novou sezonu mas prachy navíc, který můžeš dát nekomu jinymu. Co se týče příchodu nových hráčů tam bych si to moc růžově teda nemaloval. Byl jsem v sobotu s Dejkem na kafi a ty hráči si mezi sebou všechno řeknou a všeobecně se ví prostě vsechno, kdo je problém v Brně, kdo je problém ve Varech atp. Brno aspoň může nasypat zlataky, protože rozpočet. Tady takový možnosti prostě nejsou a nebudou!
  • Flaksa
    Lukeš má na tuhle sezónu plus 2 opce
  • Vnz- jo jo tam bych se hodně rozmejšlel zda uplatnit opci-když zabere zavre bránu na pár zápasu a bude chytat jako loni poslední zápasy a předkolo tak třeba jo! Ale teď ani náhodou za mě!

    Třeba Plzeň jsem si říkal před sezónou ,že bude na stejny úrovni jako my! Taky to tam nemají s financema úplně ruzo řek bych že s rozpočtem nebudeme úplně daleko od sebe kadry kvalitou hodně podobný,ale něco tam dělaj bohužel lip ! Přesilovky a gólman ..
  • Můžeme se bavit co se vše platí z rozpočtu. Platí např Plzeň, nebo Litvínov 20mega (???) za nájem stadionu. To mi tenkrát říkal Holub, jakou výhodu má v tomhle Olomouc...
  • @VANEKnaZDI

    Tak 20 milionů to není ani náhodou, v posledních letech je to na 13 milionech. Navíc to, co HCE platí za led, v podstatě dostane od města jako příspěvek (junioři + A tým z nadace).
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters