HCE Fórum

1358359361363364590

Komentáře

  • pokud tady Vondrc nechce byt, tak bych mu podekoval (predvedl toho hodne) a popral hodne stesti.
    no a, pokud by Koffer podepsal na 2 sezony, tak to muze byt dobry vklad do budoucna. typove bych rekl, ze se k nam hodi... z manazreskeho pohledu tedy asi OK. 

    problem, ale je, ze Vondrc je hotovej hrac (stejne jako byl Flek) a Koffer nadejnej. takze budeme porad bez toho forwarda do 1 lajny. :( 

  • Vidim to stejne, ze odejde hotovej hrac (bez kteryho uz letos ale jedeme dost dlouho) a prijde nadejnej, kterej muze a nemusi vyjit. Ale to je jedina cesta, jakou muzeme jit. Prikladu tady mame v tymu dost, letos jim je urcite Vita Jiskra. Trochu me mrzi Honza Hladonik, od toho jsem letos cekal vetsi průlom…

    Kazdopadne Vondrc sem sel jako hrac, od kteryho nikdo moc necekal a on se diky svemu pristupu a disciplíně doslova vydrel takovy angazma. Neni nejmladsi a v PCE ma letos velkou sanci na titul, budiž mu prano. To pravaso do prvni lajny proste musime najit sami v tom tymu, bez experimentu s Kruzikem. Na trhu takovej hrac jen tak nebude a Chalupa to taky nebude…
  • Teď aktuálně je to ztráta! Herně , bodově i postavou nám Vondrc bude určo scházet!
    Hlavu a patu to ale s tím, že by po sezóně odešel bez náhrady má...určitě mu za odvedené služby bude patřit velký dík!
    Jak píšete odejde hotovej přijde nadějnej no ...Ale jestli je lepší než třeba Šik?
    Osobně by se mi víc líbil třeba Mandát-hotovej bodovej hráč ač měl průser ...
  • 🤦🤦🤦
  • Zase nadějnej,tak to chci vidět.Presne něco podobnýho jsem čekal🙄
    Vondrc u nich platnej bude,víc než tenhle klučina,co jde k Nám.
    To je házení hrachu na zeď.
  • Mandat - nevim, jak je na tom s finančními pozadavkama, ale to by tu nabidku aspon do konce sezony musel dostat, coz se zatim nestalo.
  • Mandát už má dávno podepsáno v Pardubicích
  • Koffer je o rok mladsi a v extralize ma odehrano vic. U nej bych mel (i v pripade kontraktu)  spis obavu, ze pri prvni prilezitosti je v Americe. Pokud u nas bude (a pokud sem chce jit), tak to pristi sezonu rozbali i se Sikem. :)

    do prvni lajny to chce trochu vic zkusenosti a typove strelce... nemyslim, ze tady to pujde vymenou.  
  • Vím vím, že podepsal v Pardubkach právě proto s nima se jednalo koho za Vondrce..
    Mandát tam nemá na první dvě lajny šanci, možná ani 3 až se jim uzdraví Hyka proto ho je tam škoda...je podobnej Flekovi...ale jasně nejsou blbi za Vondrce na 4 měsíce nemůžeme čekat hráče do první pětky k nám...navíc Bruk s Vencou to asi taky vidí jinak...to jen můj pohled,že Mandat by se mi by mi bejval líbil...Nic!Snad bude Koffr platnej!
  • Údajně by se to mělo odehrát po neděli, tedy kdy Koffer odehraje své poslední utkání za Pardubice
  • Za me proc ne .. samozrejme to nemusi vyjit, muze se po roce pakovat, ale to ukaze az cas
  • Co to je za ženskou co dnes píše ten onlajn? Se vůbec nedá číst
  • Na ten dnešní hokej se nedalo koukat, tak se nedivim, že to nešlo ani číst.

    Bída, svrab a neštovice. Takhle hnusnej hokej jsem neviděl od tý legendarní remízy s litvínovem na konci play out pár let zpátky.
  • Libereckej beton přes kterej jsme se neprekousali!! Že Liberec bude praktikovat takovejhle hokej by mě nenapadlo ,ale náhoda to není stejně si vylamaly zuby i Pardubice s nima ...ale ta domácí mizerie je fakt děs už! Za chvilku budem s návštěvou na 2000
  • Neco z jineho soudku - Kometaci uz ztraci trpelivost s Pesoutem, tam se to musi taky rychle zlomit, jinak mesic se Zábranským na stridacce a v lednu muze lovit angazma jinde.
  • výborně Stříteský...
  • po tomhle víkendu mohu v klidu říci, že není rozdílu mezi Energií a NY Ragers - oba týmy bez energie, nasazení a úplně bezzubé
  • Poslední flek nám bude slušet :/
  • Jde to nějak z kopce,ale on to Koffer rozsekne 😂😂😂
  • Kliiid. Jsme dvakrát prohráli,  ale při běžném výkonu bychom dneska na KLA měli. 3 třetina byla dneska pro psycho dekou, ale kluci trochu odfrknou a ono to zase půjde.

    Jinak pan Vondráček ať se na to vy.ere a jde žrát perník. Poloviční nasazení než dříve. :( Koffer to nevytrhne,  ale snad přinese aspoň nějaký nasazení. 
  • To jsem si říkal taky,jestli vůbec Vondrc hrál.
    No nic,to už je jedno
  • upraveno 4. prosinec 2022
    Já teda nevim, viděl jsem to na živo, kdy není až takovej přehled jako z televizní kamery, ale Vondrc v první třetině udělal dvě obrovský šance. Nejdřív vypíchnul puk Cibulskisovi a poslal do úniku jestli se nepletu Chalupu. A potom v oslabení dokázal srazit puk v útočnym pásmu a poslat ho před bránu Kohoutovi, na kterýho zívalo 3/4 prázdný brány a nestačilo mu to. Na to, že hrál první zápas po zranění to nebylo zlý, potom zapadl do šedi zbytku týmu. Opravte mě, jestli mu přiznávam cizí zásluhy.
    Post edited by Kylekatarn on
  • “ Souboj s posledním týmem tabulky totiž nedohráli Michal Plutnar a Ondřej Dlapa, oba hráči kvůli zranění v horní části těla odstoupili z utkání již v průběhu první třetiny.”

    No tak jestli jsme hráli na 5 beků tak se neni moc čemu divit….
  • @Kylekatarn na stadionu jsem nebyl, videl jsem jen na Tipsportu, ale dle meho Vondrc hral jak se zatazenou rucni brzdou. Muze to byt z duvodu rekonvalescence, ale tady snizene motivace. Navic tam mel to nemehlo Chalupojc k sobe... Sapousek ma zablesky, ale je videt, ze se potrebuje ohrat v muzskem hokeji. Skoda, ze chce jit za more. V acku nejakej cas dostava...

    jinak my prislo divny, ze presilovky nehral Plutnar a ted se to vysvetlilo. No a myslim, ze i ten treti gol padnul potom co jsme uz slapali vodu a obranci to nedostali ven resp. chteli to uhrat hokejove. 

    Jinak nas nejlepsi bek (dopredu) je jasne Finak. Radost koukat jak brusli...


  • Na ty zranění je to letos nákej děsnej pech!! Nejdřív útočníci teď zase beci ...
    Teď jsem koukal na Sika toho chudáka odváželi na nosítkách zůstala po něm louže krve..jsem si říkal ,že už máme snad vybráno a on další a další :anguished:
  • Koffer potvrzen, Vondracek hral tedy posledni zapas na Kladne za nas
  • nepřekvapivé, už během minulého týdne bylo veřejným tajemstvím, že trade bude po nedělních zápasech, kde si Koffer dá poslední start za Dynamo
  • Ja osobne Vondrcovi ,oc dekuju za to,co tady predvedl. V živé paměti mám ještě ten zápas v Chomutově s Litvínovem,kdy Vondrc dával na 3:1, a tím Nás definitivně poslal do PO. Ten zápas neskutečně dřel,ostatně jako každý jiný.
    VONDRC ------- DĚKUJU !!!!!
  • No a Novému Filipovi tady u Nás přeju jen to nejlepší,a at se Ti daří.
  • Vondr zaslouzi urcite podekovani, svoje si odmakal, ve vysledku udelal daleko vic bodu, nez se vubec cekalo. Tak diky a hodne stesti :)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters