HCE Fórum

1356357359361362591

Komentáře

  • Hele, řekl jim nikdo, že nemusí jít do prodloužení/nájezdy kvůli nalákání fanoušků. Bych si to někdy odpustil. Stejně jako pomoc kardiologie...

    Jinak sy myslím,že  dnes jsme o bod přišli. Rachna to dneska predrzoval a u vyrovnavaciho golu na ledě zase Bartejs. To vždy chtějí hokejově vyvést z pásma a až je tam umotaj... No a Fiňák bude něco podobného... Ale oni to hosani doladi. 
  • Tak myslím, že ten třetí gól jde za Chalupou. Měl puk na holi a vyhazoval to středem a trefil toho beka, kterej to pak trefil, přitom měl mantinel úplně volnej  a mohl to vyhodit přes něj. Fiňák v beku se mi zatím líbí, narozdíl od Chalupy teda....
  • Finak (stejne jako Bartejs) jsou beci co to chteji hrat hokejove a ne jen vyhazovat po prknech. Finak na jeden gol pekne namazal. Ale jak se rika, kdo nic nedela nic nezkazi...

    Chalupa ma mesic, aby se ukazal. Ale podle me zatim nic moc. Osobne jsem myslel, ze bude trochu dravejsi bruslar...

    Jinak se my cim dal vic libi Jiskruv utok. S Redlichem si sedli a je to takova "checking line". Brusleni, nasazeni, tah na branu... dobry.   
  • Jo, přesně tak..... u těch obránců, co se snaží hrát s pukem a nezahazovat ho, je pak o to víc vidět, když něco zkurví no. Jinak neřekl bych, že namazal, spíš se mu zasekl puk. Nechápu, že nejsou schopný v tý aréně s těma mantinelama dole u ledu něco udělat, kdo tam někdy hrál tak ví, že někde jsou milimetrový odchylky a ten puk se Ti zastaví nebo zpomalí, zrovna tady za tou bránou to tak je.
    Chalupa myslím po měsíci poštráduje zpátky do Lit.
  • Je to podobný jako s Novotňasem. Ten se snažil hrát puk co nejvíc holí a vyrobil nám díky tomu hromadu šancí. Pár z nich skončilo i gólem, kterej by nebyl, pokud by se jako "normální" gólman rozhodl radši pokrýt puk nebo ho jenom posunout za bránu. Taky se mu to párkrát nepovedlo a namazal soupeři. O to víc ta chyba byla nápadná.

    Teď jde akorát o to, aby přínos těhle tvůrců byl vyšší, než to, co ztratíme vlivem jejich chyb, které sem tam z těch situací vyplynou.
  • porad tady remcame, ale musim rict, ze klouboucek pro Beranka, Plutnara a Kohouta za to jak sli na tu akci s detma. uprostred sezony, maji uz nejake postaveni v tymu, ale presto jdou. tak snad budou i pristi rok :)
  • tak insideři, koho to dnes podepsali?
  • Povedlo se mi to rozmlžit a je to Rubricius.
  • Nebo prodloužili?
  • Nebo dovolili odejít?
  • Důležitý podpis. Za Čečeho jsem fakt moc rád
  • Super, tohle je skvělá zpráva a pozitivní překvapení. Už dlouhou dobu šly zvěsti, že ho láká kotleta. Tak snad teď ustanou. A pokud ne, alespoň by neodcházel zadarmo.
  • Já taky 👍👍👍
  • Super zpráva! Další takové s ostatníma podpisama! Bery, Kohy,Kobly ,..to je hlavní jádro pokud by ti zůstali tak cajk a velká spokojenost ! Vondrce ač škoda tak by se nahradil ... je jasný, že všechny komplet udržet je sen
  • Na fóru Komety toho Černocha blbě rozdýchavají. Prý jsme to udělali vychcaně, abychom zvedli jeho cenu při odstupném 🤣🤣🤣
  • @VANEKnaZDI jistě 😄 za to ať vymachaji nevymachana ústa panu Pesoutovi který kudy chodil tudy lhal:) a zatímco sebevědomě tvrdil v Kometě že za rok tak Ceceho mají tak mají akorát mrzení, to je v pořádku 👌
  • hlavně je super to, jak říká, že mohl jít jinam, do klubu s větším jménem, ale zůstal tady, protože ví, že tady bude mít top minuty, zatímco jinde by byl třeba ve 3 lajně. 
  • Vzdyt na tom Kometackym foru o tom ani nediskutovali. Jeden tam vyvesil clanek o prodlouzeni Čečeho u Nas,a napsal, " Tak Černoch nepřijde" nikdo na to ani nereagoval.
    Myslim,ze vedeli ze to jen tak nebude.
    Neco jsem slysel,ze tam Flicek uplne spoky neni,a tak si rikam,jestli na tohle i Čeče neslysel.
    Kazdopadne je to za mě rozumnej kluk,pac tam by se pomalu zahrabaval,jako Flicek.
    Neni o nem vubec slyset.
  • Kanis
    Jenom v tom příspěvku "Tak Černoch nepřijde" je 14 komentářů.

    Takže na to vážně nikdo nereagoval...
  • Jako v cem tam maji doufam pravdu je, ze kdyby chtel odejit, tak nepodepise smlouvu, ktera mu ten odchod ztizi tim, ze mu zvysi cenu. Takze doufam, ze ho tu pristi roky opravdu uvidime :) 
  • Je to možný,já to nějak dalece nezkoumal
  • Samozřejmě stát se může všechno, peníze nesmrdí nikde. Nicméně nebudeme si tu nalhávat že po lonské sezoně zakončené dle mého názoru čečeho velmi slušným výkonem na MS jeho cenovka vyletěla do jiných výšin než byla. Je jasný, že na tohle muselo vedení zareagovat, takže seklidně mohlo stát, že má dvojnásobnou gáži než měl, ono co si budeme, ty nabídky, které mu chodily asi taky už nebyly za 100 měsíčně. Pro nás to znamená signál, že nový vedení si je vědomé toho, na kom to tady stojí a že jim to není u zadku (jasně, pesimisté můžou říct, že jedna vlaštovka jaro nedělá), ale já to tak vnímám, pokud se spletu, stane se. Pešout Černocha chtěl a nebál se to skoro říct nahlas. Fleka dostal, ale od té doby vím o Flekovi akorát že hraje v Brně. Každopádně odejít můekdokoliv, kdykoliv, všechno je o penezích a hrát za každou cenu finanční přetahovanou s jinými finančně silnějšími kluby tady doufám nikdo hrát nebude.
  • Tak nepiš blbosti
  • Rozkaz kapitáne
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Pardubicemi:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Habal 7

    Plutnar 6 – Huttula 8

    Bernad 8 – Dlapa 6

    Havlín 6 – Pulpán 7

    Chalupa 5 – Gríger 6 – Rachůnek 8

    Koblasa 7 – Černoch 7 – Beránek 7

    Kohout 6 – Jiskra 7 – Redlich 6

    Kružík 5 – Osmík 5 – Rulík 6


  • Chalupa je fakt kus kokota. 

  • zase dobrej zapas. rozhoduji detialy a ted je to mala sirka naseho kadru. predpokladam, ze Chalupu ani nepovezou sebou zpatky a poslou ho rovnou zpatky to LIT. zatim neni od nej videt nic (teda krome faulu)
  • To jsem si taky před chvílí říkal,když se nechal vyloučit.
    Mám takový dojem,že to mohli v klidu na ten bod uhrát.
    To není posila,spíš naopak.
  • Je to hokej může se stát .Jasný taky jsem si trochu zanadával,ale blbě vyloučenej je občas kazdej! Ten Kobliho námaz byl taky hroznej! Úplně takhle bych ho neurážel...na první gól dneska aspoň hezky přihrál...Stejný jako s Pardubicema dobře odehraný ,ale rozhodujou Přesilovky!!! Nás strestá skoro každej !
    Škoda Škoda prohrávat zápasy když nejsou horší bolí
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters