HCE Fórum

1355356358360361591

Komentáře

  • Potrebujem pravaso do prvni lajny a prichazi obrance. Vsak to dava smysl..... Misto toho, nechat hrat Weinholda, posetrit prachy a ty pak vrazit do adekvatniho utocnika.....
  • upraveno 15. listopad 2022
    Obrance potrebujeme velice vyrazne taky, takze tenhle krok bych tady fakt nekritizoval
    Post edited by kinkis on
  • Ale ne, oni ho nemusí vyměnit do Pardubic. Mají ho podepsanýho od příští sezony, proč by za něj někoho dávali. To spíš ho vymění za někoho z týmu, který má ambice něco uhrát v play off. Jako měl vloni Hradec, když vzali Novotnýho ačkoli věděli, že jde do Bolky. Fina podepsali, toho beka, co neuspěl v Kradci. Začínáme sbírat drobky. Type your comment@kanis
  • Ty si chytrej jak radio, viď 😁
  • Jistě potřebujeme útočníka to víme a shodneme se ...na druhou stranu píšou to-dal platí, že útočníka hledají jen to není tak lehký...
    Že přišel obránce?No máme jednu z nejhorších obran to tak je ...Weinhold má pech ,že je malej , když byli v sestavě on ,Pulpan i Rohy tak to je prostě traga v dnešní době mít 3 nejmenší obránce v lize na raz v zápase ta hra je víc a víc fyzická...
    Mě osobně se třeba Rulik minule líbil nevim proč nestahnou třeba jeho...do těch dohod se Sokolovem nevidíme no...
    Když bude finák dobrej na první dvě obrany proč ne ,ale když bude 6-7 bek tak je to volovina...uvidíme! Jestli to není předzvěst cizince i do útoku aby tu nebyl sám?
  • Tak Joona má první gól v našem dresu,akorát kapanek by to chtělo příště na druhý straně hřiště 😂
    Jinak až na tu 3 třetinu dobrý,málem mě zase odváželi 🤦
  • Už chápu, proč nás sponzoruje Oračko. My nemůžeme mít jeden zápas bez infarktovýho závěru. =) Ale zlatý body.
  • Tady se furt řeší nějaký manažeři, doplnění kádru, posily který na trhu nejsou, já se podívám do tabulky a jsme 6. s mankem 3 body na 3. Flek. Jasně směrem dolů je to taky sakra blízko, což zas ukazuje jak je letos liga vyrovnaná s výjimkou hegemonie Pardubic. A my si v té vyrovnanosti stojíme dle mého osobní pohledu nad papírové možnosti. To se může otočit, tři prohry a jsme zase ve Vsetín cupu, ale já nechci být přehnaně kritický, hrály se tu mnohem větší tužky s mnohem víc penězi a hráči úplně jiných jmen..a na to si vždycky vzpomeňte.
  • To máš sice pravdu, nicméně tohle nemůžou s tak úzkým kádrem vydržet,a pak tady budeme všichni kritický.
    Prostě by bylo dobrý,ten kádr rozšířit,což asi jako rozumnej člověk, víš taky.
  • Ale jistěže to vím, jenže žádná studna krom asi tři týmů v ELH není bezedná, kým to chceš rozšířit ten kádr, ty hráče je třeba někde mít připravený do akce (1. liga, hostování apod) a tam se ti nemlich můžou zranit taky. Prostě si už kua zvykneme že se tu jede lowcost tým a buďto vydrží nebo ne. Nemůžeme mít šest pětek z toho dvě někde schovaný v Sokolově kdyby jako náhodou. Buďme rádi že se tu pracuje s juniory jak se pracuje, tam můžeme sahat a dává mi to větší smysl i za cenu umístění než mít někde pár odložených polohracu který teda jako když budu potřebovat, tak přijedou. A krom toho myslíš že to Bruk a spol neví? Nebo je jim to u zadku, já myslím že si tu šíři kádru uvědomují moc dobře a ví jaký karty mají v ruce, jenže s tím do toho taky šli. a jsem rád že nové vedení nemá velkohubá prohlášení o tom jak tu budeme za dva roky hrát finále. Mrkněte na Spartu a její námluvy s Varaďou, to je teprve blamáž tvl..tak dlouho jsme se bavili s Varaďou až přišel Hořava 😄 hoši.. zlatá HCE..a tím bych to uzavřel
  • Naprostej souhlas!
  • Ono se to nejak vyvrbí
  • Takže T.Vondráčka už od nové sezóny tu tedy neuvidíme? To mě zajímá kam se tím posune, když bude hrát 4 pětku.
  • Mě by spíš zajímala důvěryhodnost těch informací.
  • @Screepy souhlas...

    nevim jak to s Vondrackem/Cernochem a dalsima bude. ale pokud tady hrat nechteji a pujdou za lepsima prachama, co udelame. Vondrc se uz nikam posouvat nemusi a kazde muzstvo ho vezme s radosti.
    problem by byl, pokud by to bylo o tom, ze bychom je byli schopni zaplatit, ale oni chteji jit pryc protoze neveri sportovnimu smerovani/atmosfere v klubu apod. pak je to neco co ovlivnis, penezni stranku, ne... Napr. Cece se musi rohodnout jakej ma cil, dostat vic prachu v extralize (Kometa, Sparta, PCE) nebo zkusit zahranici? K tomu druhemu potrebuje hrat prvni nebo druhou lajnu + narodak. A pak je asi lepsi hrat ve Varech. btw. letos uvidime jak angazma v Brne pomuze Flekovi v kariere nebo zda tam je jen ten financni benefit
          
  • @bxl on mezi námi ten finanční benefit pro Fleka tam není nějak zásadní, oproti tomu co se mu nabídlo tady pokud zůstane dá se vlastně říct že my jsme tu nabídku v podstatě dorovnali, ale Pešout mu nasliboval modrý z nebe no..a on halt podlehl vábení a obávám se že podobný případ bude Černoch.
  • Neco malo k platum... Regenda podepisoval v Bolce za 90.000 mesicne a Kelemen za stovku. Ono se to fakt vyplati ten risk s hracema ze slovenske ligy
  • Tak Chalupa z Litvinova, dobry? Spatny? Cas ukaze?
  • Se uvidi, jestli dobry. Kdyz byl v Hradci a podepsal v NHL, tak hral tuzku. A v tom pokracoval i v Litvajzu...

  • Chalupa je zrejme "Brukuv hrac". Pamatuji jak po nem loni koukala ctvrtka extraligy. ja myslim, ze tohle je hrac typicky pro nas z pohledu sire kadru. Mlady, nadejny, ale zatim za ocekavanim. Myslim, ze ten mesic zkousky je OK. Pak uvidime...

    Horsi je, ze to spis vypada (diky te mesicni zkosuce = vzalo nekoho hned aniz by byli presvedceni), ze to kridlo do prvni lajny nebude :-/   
  • upraveno 17. listopad 2022
    jo.@kanis
    Post edited by rotten on
  • Ted ctu nejaky rozhovor se Šoustalem,co hral loni za Kometu. Ty s ním taky slusne vymetli.Rekli mu,ze s ním uz nepocitaji,za nejakou cenu ho tam odsud tedy vykoupila Poruba,nicmene z Brna rikali,ze kdyby potrebovali stridavy starty,tak jedine do komety,nikam jinam,v tom si prej dali podminku.
    Tvl,ty ho dobre odrizli tedy.
  • Ten zapasovej spíkr to je nějakej joke nebo co. Myslel jsem že je to záskok, ale asi ne. To nemůžou myslet vážně že ne. Najeli jsme na Libereckou lajnu akorát že tomu zhulenci v tygerci je aspoň rozumět.flus
  • Proč my vždycky chytneme někoho kdo je ve srackach,a zrovna před námi vymění trenéra 😂
    No nic ytak se chytnou tady,klasika.
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase se Spartou:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Lukeš 5

    Plutnar 5 – Huttula 6

    Bartejs 5 – Dlapa 6

    Havlín 6 – Pulpán 4

    Bernad 5

    Chalupa 5 – Gríger 5 – Rachůnek 6

    Koblasa 5 – Černoch 6 – Beránek 6

    Kohout 6 – Hladonik 5 – Redlich 5

    Kružík 4 – Jiskra 6 – Sapoušek 4


  • Po dvou třetinách trochu nechápu metr rozhodčích. Jsem zvědavý na 3 třetinu, ale zatím teda každý trest celkem zvláštní.
  • Neříkám, že nás rozhodčí zařezávaj, ale ten metr mají všichni vážně zvláštní.
    Nikdo z hráčů pak ani neví co smí a co ne
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Mladou Boleslaví:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Habal 8

    Plutnar 6 – Huttula 6

    Bartejs 7 – Dlapa 6

    Havlín 8 – Pulpán 6

    Bernad 7

    Chalupa 5 – Gríger 7 – Rachůnek 7

    Koblasa 6 – Černoch 7 – Beránek 7

    Kohout 6 – Jiskra 6 – Redlich 6

    Kružík 6 – Osmík 5 – Rulík 6


  • Ty jsi fakt Lojza
    Že se na to nevyseres
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters