HCE Fórum

1354355357359360591

Komentáře

  • hele ten nedorost co skoncil v boleslavi se prihlasil do toho vyberoveho rizeni nebo ne? :) 
  • upraveno 10. listopad 2022
    1140bxl: Myslis vyberko na LoutkoGM? ;)
    Post edited by pOne on
  • ale on taky Nedorost neni typ na GM, ale spis toho sport. managera... zalezi jaky loutkovodic kolik loutek chce vodit a co je hlavni zajem...
  • Zatim to na me dela dojem, ze zajem je nasledovat Zlin. Moc rad bych se mylil....
  • Přesně tak, mi to taky připadá.
  • @pOne nevim jestli Zlin. tam utocili slovy primatora na titul. tady je to zatim v klidu co se tyce ambici. i kdyz to porovnan s minulosti.
      
    tady je sice mesto+potencialne spolek potecialne spojitelne v jedne osobe, ale porad je to jen pulka klubu. ale jak rikam, kdo nekomunikuje dava duvod spekulacim. v podstate se nevi co 50% majtelu chce delat s klubem. predpoklada se, ze druha pulka chce delat porad to same :) 
     
  • kouknu na web klubu a co nevidim... zase vyberko :) chapu spravne, ze jsme privedli nebo chceme privest - generalniho, marketingoveho, sales, key account manazery...
    a ja se ptam zda to neni malo. Jenom 4. Hokej se hraje v 5 + brankar. sice mame uzkej kadr, ale kdyby pribyl jeste jeden manazer, mohli bychom mit celou petku manazeru s tahem do slotu, protoze chteji "byt u toho"...  
  • Bohuzel tyhle PR tanecky vubec neodpovidaji tomu, co se deje uvnitr..... Mohli jsme mit schopnyho gm. Budem mit hovno. Protoze za soucasneho "rozlozeni sil" (diplomaticky receno) a za soucasny situace do toho nikdo schopnej nepujde.
  • Je smutný, že musíme prosit o půjčení našich vypůjčených hráčů, když Ačko má 6 marodů... A posily asi taky žádný. Pořád se hledá někdo do vedení týmu a pořád se neděje nic zásadního...
    Trochu mi to tu smrdí jiným městem/klubem..., A nejen jedním
  • TO: three7
    Proto tady furt pisu o tom, ze se musi kadr chtě, nechtě, doplnit. Ale vhodnými typy,ja nepisu o hracich za miliony penez,ale vhodnejma typama, ne junkama,kteří jsou sice ve sve kategorii dobří,ale na ELH jeste silově nestačí. Nejspíš tedy vyjma Jiskry,ten je fajn,a má na to.a i to dokazuje.
    Jak je videt,zrejmě,už se něčem pracuje.

    Doufám tedy. Jinak muzeme uplne v klidu nasledovat Zlín.

    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=O-doplneni-kadru-intenzivne-jedname-rika-Bruk-Jak-to-vypada-s-marody-12990
  • To jo ten rozhovor jsem přehlédl.Škoda by ho byla...kvalitní rozhovor aspoň se člověk něco doví....zvýšení návštěvnosti je běh na delší trať je to o výsledcích a dalších X věcech (doprovodnej program,čas začátku, reklama na ten zápas,občerstvení atd atd ..) to se nezmění jen tak mávnutím proutku ...
  • Ve směs mluví dobře nedá se říct, že mají špatné názory na tvorbě jádra na příští rok prý pracujou...že se jednalo s mladým Bondrou...rozhovor kterej trochu uklidní, že něco delaji
  • Venca dnes na tréninku v plné výstroji. Trénuje takhle s týmem běžně? 😁
  • Rozhovor se Šenkyplem a Tobolkou je fajn. Jen nevím proč nemá prominentnejsi místo na webu. Jen je mi pořád divné že chtějí tunit produkci zápasu, ale myslím, že to není ten hlavní faktor proč přijít na stadion. Pokud to myslí vážně,  takových rozhovorů musí být víc a prostě se k tomu musí vytvořit příběh. Až lidi co přijdou ocení produkci...

    @pOne tvrdíš, že vše jsou jen PR tanečky a uvnitř se děje něco jiného. Tak se poděl o informace co máš. Jakože Tobolka jako jednatel je loutka bývalého managentu nebo vzhledem k tomu že nemají většinu,  tak město + spolek zablokují všechno progresivní? 
    Já zatím  vidím pozitivní prohlášení že strany nových majitelů,  ale pořád čekám na nějakou akci nebo čin...

  • jako co si budem, on ten doprovodný program ve stylu - sponzor dal pár volňásků, tak je předáme na kostce či běh s pukem od manťáku k manťáku není něco, co osloví lidi, protože to je tak 15 lidí za zápas max. Vím, že jsme v úplně jiném světě, ale když se kouknu na NHL, tak tam velký sponzor třeba daruje na každé místo v aréně triko či nedávno u Arizony mulet paruku (https://www.youtube.com/shorts/LHkKRyCYneE), tak to je něco jiného. Takže třeba v tom mají nějaké plány na vylepšení.
  • 1140bxl: Moc bych si pral, aby to, co se pise v clanku, byla pravda. Moc bych si to pral. Uvidime. Cas ukaze.....
  • @pOne ja bych si to pral taky. bohuzel to jsou zatim (a uznavam neubehlo moc casu od prevzeti) jen medialni vyjadreni. hodnotit se to musi az podle cinu... obecne mi prijde divne, ze uz tady neni nejaky boss (predpokladam, ze Tobolka dela jednatele jako bokovku ke sve soucasne praci?). ten at si pak dela vyberova rizeni na executive manazera upravy ledu (drive zname jako ledar) nebo manazerku podlahovych krytin (uklizecku). 

    ale jak jsem psal clanky/rozhovory jsou fajn, ale ted to che prijit s nejakymi konkretnimi kroky. no a pokud se nezustane jen u "nastavovani procesu", ale prejde se i rozsireni kadru/novy manager atd. myslim, ze to muze i nektere lidi dostat na stadion. minimalne ze zvedavosti... no a pak je tam musis udrzet - zazitkem z hokeje, dobrou klobasou a doprovodnou zabavou... 
  • DOBROU KLOBÁSOU, to bych vypíchnul!
  • Hele já bych jim to fakt věřil, že mají čistý a dobrý úmysly. Resp. jim to fakt věřím. Dokonce nemám ani problém s tím, že jak oni sami píšou chtějí dát šanci mladým lidem. Když budou schopný, budou mít tah na bránu a něco umět tak proč ne. Hokej ve Varech je spojen desítky let s pořád stejnými jmény. Čemu ale nerozumím, že v půlce listopadu pořád není generální manažer. Vím, že oslovili Řezníčka, který to s díky odmítl. Za mě škoda, kdekdo si o něm může myslet svoje, ale přestože je to plzeňák má k tomu nějaký vztah tady, hokej hrál, zná dobře celé prostředí, má kontakty plus teda a teď se dostávám k tomu hlavnímu možná by byl jako jedinej schopnej utáhnout našeho "sportovního manažera". Kdo trochu vidí pod pokličku, tak prostě ví, že současný problém, který je prorostlý celým klubem je VS34!!! Chápu, že pro lidi je modla /i pro mě byl vždycky/ a že to někdo nechce slyšet, ale je třeba si uvědomit, že v současný době je to už trochu jinej člověk oproti době, kdy hrál hokej. A jo souhlasím s argumentem, že jsme ho přesně v téhle pozici chtěli jednou všichni mít, vždyť kdo jinej to tady jednou po Vaňkovi měl převzít!? Jak už jsem psal předtím, pro fans by mělo být měřítkem jeho práce kolik hráčů dokáže udržet z tý osy, která tady je. Zatím nepodepsal nikoho, Vondráček podepsal do Pardubic a angažování videokouče, kterej přijde v lednu je vzhledem ke jménu Brukovo zásluha. Každej ať si udělá obrázek sám, když ne teďka tak třeba před začátkem příští sezony při pohledu na naší soupisku!!! Problém je, že VS34 ve svý podstatě reprezentuje 50% klubu. Jsem přesvědčený o tom, že kdyby poměr těch procent byl jen trochu jiný ve prospěch nových majitelů, tak je spousta věcí včetně téhle, která je samozřejmě pro všechny dosti choulostivá, úplně jinak!!!!  Type your comment@pOne
  • Proto Vondrc nehraje?
  • Sapoušek odchází do zámoří
  • 😂😂😂
  • Řízka škoda taky si myslím, že by byl dobrej Gm!!! Někoho s pořádnou autoritou by to nad Vencou rozhodně chtělo!
    Se Sapouškem vtipný ...když má někdo aspoň trochu potenciál ( Rymon odešel už před sezónou, ) tak ho samozřejmě Amerika sebere aniž by se tu ohřál...beru aspoň toho Kuldu ten tu byl celej rok...ti kluci kolikrát na to Áčko ani nemají hlavně fyzicky, ale stejně se jim tu s dobrým úmyslem dá nebo vyčleni prostor,ale to je asi boj kterej byl je a bude! Lepší než aby ti kluci odcházeli na truc a ve zlém!!
  • S takovouhle, budeme mít vždycky hovno.
    Tohle nemá cenu,já to vzdávám.
    Dneska bura od Olmiku,a jdeme na párek.
    Čus,bus.
  • Vondrc nehraje, protože je zraněný. Ale budou ho chtít vyměnit za někoho pod smlouvou, nebo za někoho, kdo tady bude ochotný podepsat. Jako to udělali s Novotným vloni. Úplně to vidím, jak se sem všichni poženou. A s Čečem to dopadne stejně, tam prostě přes Kometu nepojede vlak, ale ten teda ještě nepodepsal, ale je to víceméně jasný....
  • Jojo tak za Zohornu, Pauloviče, Radila.
    Někoho z nich.
    Jinak přes to vlak nejede.
  • Žádnej Matýs, Rohlík,Koffer,Rákos,Urban, apod.
  • Paulovic jde do Bolky za Davida Stastnyho.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters