HCE Fórum

1349350352354355591

Komentáře

  • Zase Plutnar, zase oslabení. Ten taky nemá dobrý rok.
  • Stalo se nekdy, ze bychom hrali proti Pechovi a nedal by nam gol? :D 
  • V přesilovce 5/3 stačí aby si dva soupeřovi hráči stoupl ke Koblasovi a zbylí čtyři naší budou akorát kroužit po třetině a nebudou vědět co s pukem když se mu nedá nahrát. Nějaký tlak na branku jiným způsobem neumíme?
  • Díky chlapi.
  • Tak konečně, dobře,že tak vypjatý a celkem dulezitej zápas vyhráli.
    Výborně 👍👍👍
  • nechápu, proč u gólu Pecha nemají asistenci oba pruháči - Sýkora a Šindel. Nejdřív to vyloučení a pak přehlédnutí podražení ze strany hráče Motoru...
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Č. Budějovicemi:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Habal 7

    Plutnar 5 – Bartejs 7

    Bernad 5 – Dlapa 6

    Havlín 7 – Pulpán 8

    Rohan 6

    Hladonik 7 – Gríger 7 – Rachůnek 7

    Koblasa 7 – Černoch 6 – Beránek 8

    Vondráček 6 – Jiskra 7 – Redlich 7

    Kružík 6 – Baláž 6 – Kohout 6


  • Ratingmaster
    Hazes si po každým zápase kostkou jo?
  • @RatingMaster nevim kam na to chodis, ale kazdej muze mit nazor. v podstate s cim souhlasim je 5 pro Pluta. Potrebujeme, aby se nam ta prvni obrana trochu rozehravala. Zatim Plutnar-Bartejs silne za ocekvani (btw. proto bych rekl, ze ani nejde poradne presilovka)...

    Me osobne nesedi moc Balaz. Technicky zajimavej hrac, ale trochu mi pripomina Kverku. V ty 4. lajne to proste nebrousi tak jak ma. Rozhodne radeji vidim hrat Jiskru nebo pripadne nekoho z nasich mladejch. Efekt asi stejnej, ale aspon se obouchaj
  • ty hodnocení jsou někdy opravdu jako od RNG
  • wow, sice zase velké chyby v obraně, ale ten závěr, klobouk dolu
  • Super,zase jen cucim.Je to fajnový 🙂👍👍👍
  • Wow, 2 body, nečekal jsem to....
  • Tak co ratingmaster, dneska budou samý šestky a pak druhý hod co?
  • Dobře mu tak blbovi. A to nebylo jen tohle v tom zapase.
  • Tak podle drbů na Elite....už je Balasz na odchodu ...bohužel se není čemu divit...na první 3 lajny to není a aby byl jako posila cizinec ve 4 lajně to je blbost to radši ať je tam nakej mladas nebo někdo s Varskou minulosti Osmik ,Zadrazil...
  • Místo Baláže by tu mohlo být Průžek nebo Vildumetz. Škoda že nemáme prachy na širší kádr, abychom takový kluky mohl držet pod smlouvou a případně posílat do Sokolova
  • VnZ nejsme SPA/PCE/TRI abychom si drzeli jeste becko... Balaz toho centra treti lajny proste neudelal, pac Jiska je v lepsi forme and 4. lajnu je skoda mit cizince a on se na to typove nehodi (aspon podle myho)...

    Pruzek/Vildumetz (nebo Kverka) to jsou mozna typy na doplneni v pripade zraneni/poklesu formy, ale treba privedou jeste jednoho forwarda, kterej bude bodovej a ne na 0 za 9 zapasu jako Balaz. 

    Jinak z utocniku mi dela trochu starosti muj oblibenec Kohout, snad pujde (as bude v poradku) nahoru zase do starych koleji...   
  • Infarkt na závěr si mohli teda odpustit, jinak ale zlatý 3 body
  • Hlavně,že jsou body,na ty infarkty,už si myslím, že jsme zvyklý řadu let.
  • No tak jsme si vybrali slabší chvilku, nebýt toho tak to bylo pod kontrolou. Za mě dobrý, první třetinu jsem viděl a byl jsem spoky :))
  • Vondráček zraněnej?
  • RatingMaster ??????
  • RNG rating nějak nefunguje  =)
  • Vondrc prý tři týdny mimo
  • takže cca 7 zápasů :( je to sice blbé, ale snad si to kluci vyberou teď na na play off budou zdraví. 
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Kladnem:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Habal 6

    Plutnar 6 – Bartejs 8

    Bernad 7 – Dlapa 8

    Havlín 6 – Pulpán 7

    Rohan 7

    Kružík 7 – Gríger 9 – Rachůnek 9

    Koblasa 8 – Černoch 8 – Beránek 9

    Vondráček 7 – Jiskra 7 – Redlich 7

    Baláž 6 – Zadražil 6 – Osmík 6


  • Tak škoda toho vyrovnání na 2:2.
    Nicméně i ten bod je vzhledem k té marodce fajn,s rozjetou Kometou.
  • Dneska vyhrál šťastnější. Škoda toho břevna 6 vteřin do konce.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters