HCE Fórum

1348349351353354591

Komentáře

  • 😂😂😂
  • Jestli ono v tom nebude neco jineho,než že pochopil,že je poslední (fosilie).
    Řekl bych,že to úplně tak není.No nic,to je stejně fuk.
  • Tak objevilo se jiný koryto, možná mu bylo jemně naznačeno novým vedením že je na čase si hledat něco jiného a pak už nebylo o čem přemýšlet, ale to je jen spekulace. Přece nejlepší manažer vesmíru by si měl najít job lusknutim prstu a von jde dělat politiku, když nemůžeš sehnat práci, jdi do politiky. Ten komunál taky pohltí každou kreaturu. Co už:)
  • No ono se asi hlavně už poznalo,že určité věci už nepůjdou,tak jak šly předtím.
    Nicméně nemá cenu se do toho rýpat.
  • Nicméně kdo by chtěl místo žokeje, může se přihlásit do výběrového řízení :) takže chytří jsme tu byli všichni až až, teď to někdo může zkusit 😄
  • 😂😂😂
  • Screepy
    Prihlas nás všechny za HCEforum
  • Rozdělíme to na ředitele oddělení, kjetel bude mít web, pOne bude mít párkové oddělení a tak dále😄
  • Tak co říkáte na doplnění trenérského štábu?
  • Zajímavá otázka ! Budu si přát aby se Venca nemejlil jak s Grofikem ( oba jsou podle mě hlavně z jeho hlavy)
    Šik je Varak a pracant to ano !
    Ale ! Jsem asi ze staré školy, ale trenéra u Áčka by měl dělat někdo se zkušenostma jako trenér nebo ať je to hráč ale s bohatou karierou, musi trochu respektu mít!Ale on má zlomek od všeho...kariéra mládež + něco rozhodně ne moc 1 liga
    Trenér mládeže ale jen pár let a teď něco v Sokolově...nevím nevím budu si přát ať to funguje, ale když nikdo nebyl volnej tak sem asi čekal zpátky Marisku...
    Šika bych ještě pár let viděl u mládeže nebo ten Sokolov, ale v jeho věku Áčko čumím!
  • Hlavní slovo mají stejně Bruk a Venca ,takže ve finále se moc pos..t nemůže!
    Víc bych koukal na GM tam jsem zvědavej hodně ...když vidím to výběrko tak nevím...
    Škoda, že nemáme někoho jako volejbal Novotného!
  • ja si myslim, ze moc jine nez s Grofem to neni. ja jen doufam, ze ta sazka na lokalni konexe se vyplati... no a to GM vyberko je take dobra taskarice, snad si soucasne najali i nejakou agenturu co vytipuje a oslovi nekeho naprimo.
  • Leda tak agenturu Kdo nam pujde na ruku s.r.o. =)
  • pOne - tak predpokladam, ze nakonec vybira Tobolka jako jednatel (neprimo asi i Senkypl) a prijde mi trochu divne, ze nechaji svuj byznys v obratu cca 100 mega delat nekoho kdo chce "byt u toho". normalne pro takovou pozici nekoho najmes, aby ti oslovil 3-4 potencialni kandidaty v regionu ci mimo... ale uvidime co z toho vzejde...    
  • To veřejný vyberko je samozřejmě z určitého pohledu úlet, protože se tam může přihlásí kdejakej lojza co si myslí jak rozumí hokeji a někdo se tím balastem bude muset prohrabat. Sám se trochu divím že se tohle neudělalo skrz nějakou HR agenturu která cíleně osloví několik adeptů. Na druhou stranu, diamant se může válet klidně někde v rámci širšího spektra uchazečů. A může to být klidně nějaký borec co doteď dělal manažera ve firmě apod. Tak nechme se překvapit.
  • Tak vaše tipy na dnešní zápas?
  • 2:1 vyhrajeme!

  • Obrana a Lukeš bohužel nechytil nic navíc.
  • Tohle boli vic nez prohra 0:5
  • Neboli. Jsem nasranej.
  • Já tedy dnes taky
  • Prohrát doma se 4 vstřelenými góly je špatně..ať je to jak chce
  • ach ta obrana, 4x inkasovat ze soupeřova úniku...

    jinak k výběrku na GM - možná že dle zákona ho musí vyhlásit, jako to bylo když nějaký tým z 1. ligy vyhlásili výběrko na brankáře, aby mohl zaměstnat zahraničního brankáře
  • Dozadu je to spatny. Ja tu nasi hru dozadu radsi ani nesleduju. Takze ani nevim, kolem koho tam "Petr Válek" pri druhym golu proficel jak rozjetej autobus kolem zastavky....

    Dobrej zakrok Pulpana tam teda jeden byl.

    Co me ale zaujalo: Kolik (zejmena) finalnich prihravek hraci Vitkovic dokazali zblokovat. Nejcasteji polozenou holi. Jak kdyby nas meli precteny.
  • V neděli už musej bodovat, nejlépe za 3 body.
    To už by nebylo úplně koser tohle.
    Nechápu proč nehrajou to samý doma,co venku.
    Vždyť by to bylo jedno,ba naopak,tím lépe.
    Tam to ovoce přináší,tak proč to nedělat pořád.
  • kanis: Oni ale hráli to samé, dokonce i 4 goly dali ale na rozdíl od Pardubic nechytil Lukeš nic navíc. Mám ho rád, loni nakonec chytal skvěle, ale letos má tu formu strašně rozházenou. Doufám že se brzy srovná. Dnes jakákoli větší šance Vítkovic skončila v brance.
    No a naše nastřelování hned prvních hráčů co máme před sebou nebudu ani komentovat.
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Vítkovicemi:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Lukeš 5

    Plutnar 4 – Bartejs 6

    Bernad 3 – Dlapa 6

    Pulpán 6 – Rohan 5

    Mikyska 5

    Kohout 5 – Gríger 6 – Rachůnek 6

    Koblasa 7 – Černoch 5 – Beránek 6

    Vondráček 6 – Hladonik 5 – Redlich 5

    Jiskra 5 – Baláž 4 – Kružík 4
  • Ohledně GM prý padl návrh na Pepu Řezníčka...když už není tím ředitelem Extraligy... ale majitelé se rozhodli pro to výběrko. Uvidíme koho to posadí do šéfovského křesla. ;-) 
  • Pepu Řezníčka bych bral všema 10...výbornej hráč ,hodně zkušenosti teď ze svazu i manažerskejch...vztah ke klubu taky aspoň částečně má...vyzná se...ale asi to je sen...si myslím, že ho asi ani moc neznají a hledají víc manažera ala moderní firma
  • Můj názor na to s tím manažerem je takovej,že by to měl být někdo už zkušenější,a hlavně koho znají hráči,a je duveryhodnej.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters