HCE Fórum

1347348350352353591

Komentáře

  • No zázraky asi neočekával nikdo, ale těch 6 zápasů nebylo nic moc....
  • Grof mimo, doufam, ze dneska budou mit odvahu s tou sestavou trochu zamichat. 
  • Vrátí se jako asistent Mariška, nebo zkusí třeba Říhu zezplzne?
  • Dnes není co ztratit,a tyhle zápasy jim vyhovujou víc,než ty,co musí tvořit hru.
    Uvidí se,moc očekávání dnes osobně nemám, nicméně,kéž bych se mýlil.
    Moc jim to přeju.Snaja se upřít nedá.

    A velký respekt fans Litvínova 👍👍👍👏👏👏
  • Změna zajímavá, uvidíme, jak si to sedne. Pokud dneska Lukeš zase nezachytá, byl bych klidně za zkusit Hamalčíka
  • Hoši děkujem, zlatý body!
  • tbh takovýle překvapení jsem nečekal, obzvlášť po úterním zápase. čekal jsem spíš 2. Novasův gól :D 
  • Ty bláho,tak mi tohle někdo tady vysvetlete 😂😂😂
    Já se z nich picnu,to je jak den,a noc.
    Ale příjemna noc tedy opět 👍👍👍
  • Okej, asi nemá smysl si spojovat výsledek a jeden odchod, ale je zvláštní že to X předchozích zápasů nešlo....
  • No a jakože,asi teď dostanu tady za uši,ale já třeba proti nikomu nic nějak nemám,a ani proti Plzni, nicméně,asi Nás tam po dnešku,mají ještě radši,než doposud.
    Díky Nám,jsou teď poslední oni,a navíc máme zápas k dobru.
  • Škoda toho s tím Kitvajzem,dneska jsme mohli být na 7 Fleku.
  • Ještě se asi neví že,kdyby bude ten zápas s Olomoucí.
  • Čas se znovu odrazit ode dna :)
  • Tak dneska v PCE nic nečekám, nicméně kdyby zase překvapili,tak bych se úplně nezlobil.
  • tak jsem slyšel zajímavé info o Grofově odchodu. Prý to mělo co dělat s Brukem a Skuhravým před zápasem s Litvínovem. Měl v tom být alkohol, což mělo kluky nalomit už před zápasem. Mám to od kámoše, který se to dozvěděl od někoho z okolí Grofa.
  • Já se z nich poseru 😂😂😂
  • Tohle není normální,a asi ani už náhoda
  • Tak já nevím nebudeme letos radši hrát jen venku? 😄
  • co udělat dohodu s Chomutovem, že budeme hrát u nich, aby jsme i "doma" hráli "venku"? :D

  • Neuveritelne a opravdu to uz nemuze byt nahoda, ze venku umime. A co se cení vic - prohravat 2:0 v Pardubkach a nezabalit to, to ukazuje u dost mentální sily a soudržnosti v tymu. Ted nas ale ceka domaci vikend a dost tezky, 4b by byly TOP.

    Danke Jungs! 👏😎
  • Je to prekérní situace.Nejlepší venku a nejhorší doma.To tu taky asi ještě nebylo ;)
  • Myslim si,ze klukum prisla vhod ta prestavka kvuli tomu opravovanemu plexi.
    Pak uz si pernici ani neskrtli,naopak my dominovali.
    Super prace,jen zírám.No a uz mame pod sebou i Kladno,a to byli pred Nami o 8 bodu.
    Asi si to zacíná sedat.
  • Klobouček hoši...děkujeme, ale prosba zkuste nám udělat radost i doma! Ale ono se nám proste hraje lip proti těmhle soupeřům co chtějí hrát hokej...horsi je to proti urputnejm co dobre brání hrajou do těla ...Hradec a Litvínov...v Plzni to byla haluz tam jsme byli lepší...
  • vcera super a hlavne super vykon brankare. kdyz budou takhle bruslit a Lukese takto chytat, vubec nemam strach. pravda ale je, ze s obema muzstvama co jou pod nama jsme prohrali. proste to chce pravidelne bodovat. vzhledem k vyrovnanosti, se bude rozhodovat zase kolem prosince/ledna...

    taky by me zajimalo jak to bylo s Grofem. ale je pryc, tak uz je to celkem jedno. jsem zvedav kdo prijde... jo a pokud jem pochopil spravne, tak nam odejde na magistrat i nas byvaly GM. no nevim zda to je vyhoda pro magistrat... koukal jsem, ze Tobolka je jednatel, tak jsem zvedav jak panove nastavi ekonomicke rizeni klubu...    
  • At už je v tom případu Grofik cokoli, zjevně to nejspíš kabině pomohlo.
  • Tak nevím, jestli si nezměnit přezdívku. Ale asi ne. Vaněk teď bude srát daleko víc lidí z magistrátu
  • Vaněk ať táhne kam chce. Spíš mně mrzí, že mu Jakub Novotný má dělat užitečnýho idiota. Lidi dali najevo, že ho ve vedení města nechtěj. Jenže on je ten typ, kterýho vyhodíte dveřma a vrátí se oknem. Příště by to chtělo zkusit změnit pořadí a začít tím oknem.
  • @Kylekatarn hele, opravdu si nekdo myslel, ze skrtat kohokoli z Karlovaraku neni volba pro Holoubka a Vanka? Myslim si, ze pokud to pujde delat na magistrat on, tak je to spravne. Vsichni ostatni kandiduji, ale nechat svou praci a venovat se mestu nechteji. No a hlavne se v dalsich volbach bude vedet komu pri skrtani Novotneho/Skuhraveho atd. davas hlas... 

    Jinak jsem zvedav jak bude postavene vedeni klubu a jak to ted bez toho Vanka pujde se sponzirama, komuniakci, merchandisingem atd. Novi majitele maji sanci do toho slapnout, tak jsem zvedav.    
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters