HCE Fórum

1346347349351352591

Komentáře

  • Docela se zacinaji hejbat ledy. Jestli to je novym majitelem....? Nejdriv omluva divakum zapasu s Olomouci, nabidka volnych vstupenek, ted dotaznik.....clovek si skoro zacina pripadat jako....zakaznik neni uplne presny slovo.....
  • Hej, jako tohle je sen ne? Takový neskutečný změny? Wow... ještě kdyby to takhle šlo na ledě...
  • Co myslite,hodi nam Pesout nekoho z Brna na hostovacku?
    Treba Vincoura?
  • Proč by to měl dělat?
  • Fans by se pár hráčů nejradši zbavili a Vincour je hlavní adept, ale nemyslim si, že ho budeme chtít platit. Navíc pokud se nepletu, má nějakej rodinnej vztah se Zábranským, ten ho jen tak nevyoutuje. To spíš půjde Paži, pokud tu loď hodně rychle neotočí, ale na růžích tam ustláno úplně nemá od LZ...
  • On je kazdej med sladkej,ale pak i hořkne,kdyz se pod ním přitopí.
  • Kazdopadne,nekoho rozdílovýho,by to chtělo.Kluci spatne nehrajou,ale ta koncovka,je zalostna,proto je to stalo i body v Plzni.Kdyby tam pri tech sancich co meli za stavu 0:1dali na 2-3 nula,nikdo by se nedivil.
    slysel jsem to i od mistnich o prestavce pred zimakem,ale na to se nehraje,sance jsme nedali,znervozneli,, a oni trestali pak po nasich chybach.
    Nekoho by to chtelo,ale tech rozdilovych hracu,moc na trhu neni,si myslim,ze asi nikdo.
  • Proč nešli Spartani na konci té třetí třetiny do tří? To jsem nepochopil.
  • Ten jeden ztracený bod jim odpouštím
  • Protože jsou to Sparťani
  • bohužel jsem kvůli práci přenos minul (až na vyrovnávací gól a prodloužení), ale zase 3x ztracené vedení a inkasovaný gól při vlastní přesilovce - ajajaj. Každopádně mi kluci udělali radost, že to urvali v prodloužení
  • Já jsem spokojenej, dva body ze sparty jsou hezký překvapení. Mám dobrej pocit z nasazení, z pracovitosti, z obětavosti. Konečně se výsledkově ukazuje to, jak dřou. Dřeli v třinci, dřeli v plzni (byť to podle výsledku nevypadá) a dřeli i dneska. Jen s Olomoucí mohli dřít míň, aby nevydřeli díru do ledu. =)

    Jen ten třetí gól byl zbytečnej, tam obránce v útočnym pásmu zachrápal kdoví kde a byl z toho únik 3 na 1.
  • Na stadionu jsem teda nebyl, takže radši nebudu nijak hodnotit celej zápas =)  Těch postřehů a emocí bylo dost. Za mě je důležitý, že po 3 vedeních jsme dokázali urvat prodloužení na svojí stranu a máme 2 body - před zápasem bych je bral všema deseti. Teď je potřeba to potvrdit a v úterý poslat Žvejkal partu domů bez bodů...

    3. gól - je hlavně velká škoda, že vedeme, máme přesilovku a honíme puk na vlastní polovině a pak místo jednoduchýho nahození přijde přehrávka, ze které je brejk a máme vzadu 1 chlapa.
  • 3 na 1 a gola dal ctvrtej hrac. :) Tywoe, to jsem myslel, ze se v Extralize nedeje takovy veci. :)
  • Před zápasem by bral 2 body kazdej z nás ! Určitě je potřeba kluky pochválit! Řekl bych
    že jsme byly i druhou a třetí tretinu lepší! ...škoda toho bodu,ale zlatý 2 když se člověk podívá na jejich kádr a rozpočet..Ještě k tomu vyloučení na konci...
    Rozhodně měli jít do 3 tam to rozhodčí posra..! Pulpic dostal po odehrání evidentně do hlavy tam to mohlo být i víc než za 2 za úder do hlavy a Bernad ho pak nemstil nijak extrémně tam se trochu postouchli ...tam Spartě hodně pomohli
  • tak doufam, ze dalsi zapas chyta zase Habal. S Lukesem prohravame. Ale porad si myslim, ze produktivita zase takovy problem neni. Problem je mnozstvi golu co dostavame. kdyz dame v PLZ tri goly tak nesmime 6 dostat, vyuzivat vsechny sance nikdy nebudeme...
    zklamani zatim lukes a bartejs... kazdopadne kluci bojuji a to je dobre 
  • S tím Pulpanem nevím. Je menší a při odehrání puku se predklonil...
  • HCE_Majkl

    Neboj,ja tam taky nebyl :)
    Kazdopadně příjemný přeKVApení,a já za něj klukum moc děkuju.
    Chtělo by jim zítra za to alespon pred zapasem podekovat,páč byli tuhle sezonu první,kdo tam Spartu obral o body,lepeřečeno,vyhrál.

  • Dneska jsem hodně zvědav na ohlas lidí co byli na stadionu, protože výsledek je katastrofa
  • At hrajou radši celou sezónu venku, páč,tam se jim daří víc.
  • Kdyby mi někdo řekl ze tenhle tým spolu trénuje 2 týdny a je to jejich první zapas tak tomu možná budu věřit…to byl hnus…tam se nedá najít nic kladného…možná Haby dost podržel…jinak od přihrávky na 2 metry přes založení útoku či soubojů,střel az k usilovkam…absolutně nic,bez napadu. Zaslouzena prohra
  • Dneska to bylo velký špatný. Uplně jinej tým, než na spartě. Nic nešlo. Kombinace vázla, věčně jsme seděli na trestný, přesilovky úplně mizerný. Na ropáky jsme neměli, vůbec.
  • Se zadari zase příště,to bude v poho.
    Hold,každej zápas,není posvícení,i když ten dnešek,měl být za body,ať už za jaký koliv.
  • Na takovy vosery odmitam jezdit do Varu, kdyby v KV Arene litaly do huby grilovany klobasy s dvojitou horcici..... Reknu to zcela uprimne. :)
  • Teď koukám na ten Třinec v Davosu.No je to sice v Davosu,Liga mistrů,ale přeci jen,ten Třinec je taky marnej.
    Ty jsou taky pěkně v řiti.
    No uvidi se, každopádně naší kluci,se z toho brzy probudí,aby pak už nebylo pozdě,viz loni Zlín.
  • Dneska zápas na h...o rozhodně!
    Zapomenout potrenovat a hrát úplně jinak v Bolce a něco dovézt!!
    Jsem zvědav na další vývoj s Balazem a Kofronem posíli co hrajou pod průměr, nemají ice time a ani ho nezískaji jelikož místo v oslabení a přesilovce je obsazene až vypadnou úplně ze sestavy...hráči k Berymu to nejsou tak kam s nima?
    Takovejch už tu bohužel bylo vela se obávám ač bych se rád mejlil a přál aby někdo zapadl ale zatím to nevypadá...
  • Hodnocení hráčů HCE v domácím zápase s Litvínovem:
    (nejnižší 1 - nejvyšší 10)

    Habal 6
    Plutnar 4 – Bartejs 6
    Bernad 4 – Dlapa 5
    Havlín 5 – Rohan 6
    Mikyska 3
    Hladonik 7 - Gríger 6 – Rachůnek 6
    Kohout 5 - Černoch 6 – Koblasa 5
    Beránek 8 - Sapoušek 3 – Kružík 3
    Vondráček 6 - Jiskra 4 – Redlich 7


  • @RatingMaster nevim jak delas to hodnoceni, ale nase posila do prvni obrany (Bartejs) byl vcera zase u dvou golu (Pluto u tri). obdrzenejch golu.
    Obecne, mit prumer 4 obdrzene goly na zapas je masakr. jeste pockam 4 kola (10 kol hajeni :-)) nez zacnu kritizovat. Jo a je to o defenzivni hre prvnich dvou lajn :-/ 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters