HCE Fórum

1345346348350351591

Komentáře

  • Jak dlouho to letos Zábranský vydrží? =)
  • Všimli jste si jak Rohanovi klesl icetime?
  • Ten to vydrží už z principu hodně dlouho,neboj.
  • No jo Rohan hraje sedmyho beka. Ale zase je v +/- na nule, má jednu asistenci. Takovej Bartejs bude muset ještě přidat - je teď  -3 s dvojnásobným icetimem. Obecně je trochu škoda,  že  ani Mikyska, ani Weinhold, natož junioři zatím nedostanou čuchnout. Ale sezóna je dlouhá...
  • Tak Vencoj a spol -3 křesla? Nádhera...
  • @three7 já mám takovej pocit, že ve Varech je to skoro jedno. :-/ byznys koalice vydrží všechno. Až na světlé výjimky už od revoluce. Aneb strany se mění a byznys zájmy zůstávají. :-/ ale volba je vždy naše..

    Dneska 3 body s OLO! I když s nima je to vždy těžký 
  • Koukám že zlinaci jsou taky vymlety palice
  • upraveno 25. září 2022
    @VANEKnaZDI co se stalo? Jo tak už jsem to zahlédl na internetech, tvl to je síla. A ještě dostali od Vsetína nakoupeno, což je v pořádku za tohle.
    Post edited by Screepy on
  • HC Olomouc, aneb jak z jednoho fleku na ledě vyrobit kontumaci. Snaží se...
  • Sedíme tady už hodinu a půl,a na tom ledě není pranic nenormálního.
    Jsou to kojoti tvl.
    Teď se nasral i Gigi a jel se po tom project,a říkal,že je to naprosto normální.
  • Bože to jsou...
  • Dneska nebyl hokej, protože jste nevolili Karlovaráky :D :D :D
  • Ty blaho, ten Trinec je fakt nejakej seklej. Mozna zmena stylu hry.Byli zvykly od Varadi na uplne neco jinyho,a ted jim to neštymuje
  • Jinak aby to nezapadlo, myslim, ze ta omluva spolu s komercnim gestem (vstupenka zdarma) na nasem webu je spravna cesta. Sice by to mohlo byt napsano jinak, ale snad klub zacne premyslet trochu obchodne s cilem do budoucna zvysit navstevnost. vzhledem k ekonomicke situaci nelehka uloha...
  • Type your comment@1140bxl

    Hlavně je to jeden z prvních náznaků změny ve vedení (nebo aspoň majiteli). Protože tohle by se úplně rok-dva zpátky za mě nestalo. Souhlasím, že ta komunikace by mohla být ještě trochu víc "prozákaznická), ale velmi dobré gesto a nápad...
  • Prohrát s takhle jalovou Plzní, kde ještě 3x vedeme. Nic slušnýho mě teda nenapadá. Naprosto nepochopitelný, že během jednoho zápasu dokážeme hrát pasáž na jedničku a pak naopak to hrajeme tak nezodpovědně, že z toho bolí oči. Nevím, jestli si musí něco sednout, ale kombinace té nevyrovnanosti, chyb v rozehrávce ve vlastním pásmu a produktivita nám přinesla opět 0 bodů a dneska to měli být jasný 3 - bohužel na mělo se nehraje....
  • výborná práce obrany.... Rohan v oslabení, pak před vyrovnávacím gólem na sebe čumí v rohu, místo aby hráli puk 
  • S golmanem, kterej bude pravidelne kasirovat 5 nebo 6 golu, pomyslet na uspech nemuzeme. Takovy zas hvezdy v utoku nemame.

    Druha vec je promenovani sanci. Zadna novinka. Na to dojizdi i treba Sokolov. Kterej btw taky hraje letos presne tak nevyrovnane jako my.

    A treti vec je, ze Houdek potvrdil pozici nejvetsiho debila na planete.

    Konec hlaseni. :)
  • Když už tedy hrajeme celý zápas v Plzni bez golmana, tak to chtělo poslat na led alespoň toho šestého hráče do pole.  ;)
  • Jj blbá prohra když se 3 X vede a ještě bych řekl ,že vetsi část zápasu jsme byli lepší...za mě si myslím, že rozhodli golmani...Lukyho neztracuju, ale formu jako měl loni ke konci nemá...ne že by vyloženě něco procedil ,ale Pavlat tam bych řekl 2 golovky určitě chytil...škoda skoda
  • Lukeš rozhodně nechytá vůbec jistě a nedá se říct, že by na něj byl totální spoleh, ale hodit to dneska na něj, by bylo sakra laciný. To, co dokážeme vymyslet pozičně nebo jak dokážeme nesmyslně odevzdat puk ve svém pásmu, to je za mě ještě větší tragédie, než kvalita gólmana...
  • Jako moc nechápu, co se v Plzni dělo.. Zapomněli jsme kus rolby, teda týmu v KV areně?
  • Štve mě, ale jak nedokážeme najít pro Beryho spoluhráče!!! Když mu to s někým trochu jde jak loni ke konci s Hladem a Vodrcem tak to roztrhnou protože potrebujou doplnit první lajnu a Vodrce dají do 4...je mi Beryho líto připadá mi v ty lajně zatím sám...přitom to je hráč s takovým potencionálem i na góly si myslím...dal bych mu zpátky aspoň Vondrce a do 4 vyzkoušel toho Kruzika...Nebo zkusil Zadrazila...má formu je to Varak s dobrou postavou i na fyzickou hru...
  • Byl se tam nekdo z Vas , vcera podivat primo v Plzni? Ja ano,a je skoda,ze Nas tam nebylo vic.Potom je to tady samej chytrolin,jako treba ted. Nehrali zase tak uplne blbe,stejne tak to nehrali uplne blbe domaci.
    Nekdo tady psal ( jalova plzen)
    Vubec jalovy nejspou,hrali,co jsem koukal uz dobre na Sparte,a vcera to potvrdili doma prvnima bodama.
    Jasne plno veci se mohlo vyresit z Nasi strany jinak,to je pravda. Lukyno mohl chytit asi o neco vic.
    Vicemene tam bylo ale dost sanci na to,ten zapas vyhrat,nebo alespon zremizovat.
    To uz je ale : Kdyby:
    Na Sparte si od  toho moc neslibuju,ale kdo vi,treba neco dovezou.
    Jednoho utocnika co by byl fakt dobrej,by to ale jeste chtelo,co by to vzal,vypalil,a mrskačka v síti.
    Doufejme.
  • Type your comment@kanis 

    Promiň, dovolím si být chytrolín, i když jsem tam nebyl a chápu, že nemám tak výsostné právo jako ty. Tenhle argument mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech. Plzeň byla jedna z nejhorších za poslední roky, za tím si stojím. A můžeme se klidně bavit v tvojí rétorice "nehráli zas tak blbě" - výsledek je nula bodů, i přes tři vedení v zápase  B)

    Stačilo by neztrácet tak rychle jednoduchý puky ze situací, který zapříčiníme sami a umět v určitých fázích zápasů kontrolovat to, co se děje na ledě. Což umí většinou jen herně vyspělý týmy a k těm zatím rozhodně nepatříme, takže se vracíme opět k těm zbytečným ztrátám a pozičním chybám.
  • Tak fandi jak Ty říkáš (lepším týmům),a budeš moct být jen spokojenej,a nebudeš muset fandit týmu,kterej hraje tužku,a nebudeš muset být,zbytečně naštvanej,na hrace, jejichž klub,nosíš v srdci.
    Tím bych tuhle debatu, ukončil.
  • upraveno 28. září 2022
    Děkuju za ukončení této debaty a za cenné rady, vezmu si je k tomu srdci, kde ten klub nosím =)
    Post edited by HCE_Majkl on
  • ja nevidim az tak problem v utoku. driv jsme na 3 branky venku bodovali. predstava, ze venku dame 7 branek abychom vyhrali je iluzorni. absolutne mimo formu jsou dle meho nekteri beci a zajmena ti novi (kouknete na +/- u Bartejse) a hlavne brankar. ja doufam, ze se rychle vzpamatuje, protoze to ted vypada, ze ma zavislost na "Sechs" (kdyz uz jsme v tom pohranici).  
  • To jsem rád 👍
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters