HCE Fórum

1339340342344345590

Komentáře

  • No Bruk rikal ted v rozhovoru,ze o jednoho dva hrace do utoku jeste posili,takze si myslim,ze hrajou kapanek na to kdo zbyde,a ten nemude mit jineho zbyti nez jit uz tedy narychlo sem,pokud bude chtit nekde hrat.
  • mno, ten včerejšek by bylo lepší nevidět ...
  • Tak včera jsem se doslechl, že Holoubek již není vlastníkem klubu. :o
  • V obchodním rejstříku je stále zapsán
  • vím, že se napsalo už dost o podeji licence, ale FB KV areny je potvrzení, že prodej nebude (post o nových mantinelech), když se píše o extralize

    ... Nutnost tzv. flexibilních mantinelů vyplývá z licenčního řádu pro účast v Extralize ledního hokeje pro nadcházející sezonu. Účastníci extraligy si v rámci APK LH odsouhlasili, že vzhledem k zásadnímu přínosu pro bezpečnost hráčů budou od sezóny 2022/23 tyto mantinely povinné v nejvyšší soutěži. Do současné doby flexibilní mantinely povinné nebyly. ...


  • Já jsem nepsal o prodeji licence, ale o změně majitele klubu.
  • Slyšel jsem (podle mě) nesmyslnou spekulaci, která je spíš přáním než realitou. Prý po KH přijde Šmejc. To by byla finančně ještě jiná liga... Jen prosím nic neměnit na filozofii klubu...
  • Jiri72 - vím, jen jsem se vracel k novinovým článkům o prodeji licence
  • Pro ty méně chapajici abych se chytil drbu kdo je Šmejc?
  • Jiří Šmejc je varský rodák. Teď ředitel PPF, investor a mezi 20. nejbohatšími v ČR. Jak říkám jen zbožné přání. Jestli je Karel Holoubek první liga, tak Šmejc hraje evropské soutěže.  :)

  • Díky!!! :) kdo se modlí může začít...
  • Domnívám se, že je to drb, Jirka je realista a rozumnej člověk ... a jako hračka je to přecijen dost drahý ...
  • Tak Bednáře definitivně odepsali
  • Kjetel
    Už se něco Varama šíří. Myslíš že město vše schválí, nebo to hodlá někdo blokovat?
  • @VANEKnaZDI

    Tohle jde zítra do rady. Těžko říct, jestli to má všeobecnou podporu uvnitř, opozice bude proti.
  • @kjetel obecně nejsem fanouškem vlastnictví klubů městy, ale vzhledem k výši každoroční podpory to není úplně mimo. Spíš by mě zajímal ten třetí subjekt (předpokládám že s ním je role města predjednana) a jak je to s naplněním rozpočtu na tuto sezónu? Jinak aby to bylo fér, dá ten spolek aspoň těch 2,5 milionu (když mesto 10)? Takže ať město klidně vstoupí, ale ať se všichni vlastníci dohodnou kdo bude hradit případnou ztrátu resp. kolik budou dávat do rozpočtu každý rok... výhled aspoň na par let.
    Opozice v zastuptelstvu bude proti bohužel z principu, místo aby rekla nějakou realistickou vizi na extraligový hokej ve Varech. Pokud tedy chtějí hokej ve Varech...
  • upraveno 22. srpen 2022
    oficiální přiznání o jednání o změně majitele je venku. Jsem zvědav, jestli tím investorem je právě Šmejc.

    https://hokejkv.cz/clanek.asp?id=Jednani-o-pravdepodobne-zmene-vlastnicke-struktury-HC-Energie-Karlovy-Vary-12775&fbclid=IwAR3LLNZsMiiprITz9wFhfl11I7mN1K_8_xXwA7X0GDbvTzjbXYaLLOmD5wo
    Post edited by 12Stig12 on
  • “Tato jednání v žádném případě neohrožují setrvání klubu v Tipsport extralize, ve které budou karlovarští hokejisté působit i v nadcházející sezoně, ani další rozvoj mládežnického hokeje v Karlových Varech.
    Je tomu právě naopak, cílem je zajištěná budoucnost klubu a celého hokeje ve městě i v nadcházejících letech. Více informací přinese klub v nejbližších dnech na chystané tiskové konferenci, která by měla završit aktuální jednání.”

    No, jsem zvědav..
  • Malá technická... Najednou se uvádí, že Vary mají rozpočet 90 Mega. Není to o cca 25 víc než ještě nedávno uváděl Pešout?
  • 90 mi přijde taky dost, na to jak jsme o sobě prohlašovali že jsme ti skoro nejchudší. Jinak mě by teda nejvíc zajímal celý ten background tohodle příběhu, to jako někdo (ať už je to kdokoliv) zaklepal na dveře u Holoubka a zeptal se jestli si náhodou nemůže koupit HCE? :)) Takový obchody se nějaký pátek domlouvají. V souvislosti s touto aktuální situací začíná ta habadura se starým Hamrlou získávat jiný rozměr, chtěl tím jen cerit vodu nebo to fakt myslel vážně a byla to začátek akce. Za mě vstup města do HCE má smysl byt to má svoje ale, jak výše kjetel píše. Nicméně v pozici minoritního vlastníka je to podle mě ok, když už do toho dávám peněz a peněz tak je dobrý mít v té organizaci také nějaké slovo. Jsem sám zvědavý kdo za tímhle nakonec stojí a především jakým směrem se pod novým vlastníkem bude HCE ubírat.
  • Ja myslím ze tech 90 je včetně celé mladeze. Pesout spis posuzoval co z rozpočtu jde na A tym + hrace pod smlouvou na hostování. Ono je strašně osidny toto porovnávání. Správně by se měl porovnávat jen rozpočet na platy A-týmů. Tam bych řekl, že patříme k nejchudsim.
  • Tak to jsem teda zvědavej, co z tohohle nakonec vyleze?!
  • No já snad ani zvědavej radši nejsem
  • No, když si přečtu předvolební programy např. Pirátů a KOA, tak v nich vidím větší úlety na co chtějí vynakládat peníze města, než je kapitálový a vlastnický vstup do reklamního produktu na Karlovy Vary. Ono je sice hezké a jistě záslužné podporovat mládežnický hokej v K.Varech. Ale pokud nebudou ti mladí mít ten vysněný cíl a ty svoje vzory na které se můžou dnes a denně koukat před sebou, což je např. trenink a zápasy ELH hokejistů, tak ten zájem o hokej možná odpadne a ti mladí se přesunou před PC a tam budou ten hokej mastit max PS ovladačem. A že někdo nedá důležitá jednání o vlastnický nebo jiný vstup do nějaké společnosti v široké diskuzní forum, tak to se snad nikde nedělá, protože by se ten jakýkoliv vstup nebo obchod nikam nedotáhl. A všude se představují jen předjednané závěrečné dohody aby ty se mohli kolektivně probrat a odsouhlasit.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters