HCE Fórum

1338339341343344590

Komentáře

  • Tak tohle chlapcům moc nevyšlo 😄
  • kazdopadne sypat jako mesto rocne do klubu 47 milionu je taky dukaz vyborneho mestskeho hospodareni. ja uz jsem normalne presvedcen, ze je to nejaka ANO agitka pred volbama. predpokladam, ze si pani KV primatorka pripravuje koalicniho partnera (HH - hnuti Holoubek). Podobne se probira situace chebskeho hokeje...

    proste nepochopim, proc se Holoubek nepouci. Vanek pulku lidi nastve do bela a i kdyz to bude stacit hned po volbach, dlouhodobe se to vrati...

    no a o fanouscich ani nemluvim. nejsmutnejsi na tom je, ze venca34 se na tomto pouzivani fanousku jako toaletniho papiru primo podili. uz neni "jen" hrac. predpokladam ze bude zase kandidovat, ale muj hlas nedostane :-/
  • No aby nezačali vyhrožovat s prodejem někomu jinýmu....
  • https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/hokej-zlin.A220629_671583_hokej_ald

    ......byla to stejná kachna jako domnělý nákup extraligové licence.
  • Dneska jsem zaslechl, že by snad měl zájem Vsetín, ale to je snad ještě větší sci-fi než Zlín.

    A taky (byť to nemám potvrzené), že by byl zájem o jednání o majetkovém vstupu města do klubu.
  • když to vezmeme kolem a kolem, kdo z 1. ligy by si mohl dovolit koupit od nás licenci? Možná ten Zlín, ale to asi bude vše, pokud by třeba Jihlava nepřišla s tím, že klub kupuje nějaké velká nadnárodní korporace a přináší velké peníze do klubu.

    navíc kdo z 1. ligy by měl odpovídající zimák na extraligu? snad ta Jihlava po rekonstrukci
  • Koupě licence na extraligu? Vrchol nátlaku, zní od vedení Zlína a jednání s Energií popřelo – ČT sport – Česká televize https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/extraliga/koupe-licence-na-extraligu-vrchol-natlaku-zni-od-vedeni-zlina-a-jednani-s-energii-poprelo/62bcacae43b414b574142898 Taky zajímavé...
  • Prostě VaňkoHamrlovina... "Hele chlape potřebuju zatlačit na město aby pustilo větší love, můžu pustit do novin že s tebou jednám o prodeji licence? Jasně vole. Mě se to taky hodí. Každej aspoň uvidí kolik toho pro klub dělám a volby budou pak už jen formalita."
    Přesně ten typ debilů co jim je úplně jedno jak bude jejich klub vypadat a co shání prachy jen tlakem na svoje města. Kreteni.
  • @Vossy

    Líp bych to nenapsal...
  • Nevíte někdo jestli už se uskutečnilo jednání mezi Holubem a Ferklovou?
  • Takovou dobu o tom člověku nebylo slyšet, a i když nevidím do struktur, bylo to celkem fajn. Teď už zase začíná tenhle kolotoč a vážně jen chybí, aby na kostce celej srpen a září bylo doporučení, koho volit. Bohužel, tohle odrazuje člověka víc než sportovní neúspěchy. Škoda, že šance, že Vaňour zabalí kufry, je takřka mizivá... Hnus velebnosti
  • Aspoň se vo okurkový nenudíte.Ale je fakt že nudit se by bylo asi lepší.
  • jen k doplneni informace na nasem webu - HC Baník Sokolov z.s.: Baník získal práva na šest hráčů (hcsokolov.cz) - pokud tomu spravne rozumim, tak Banik zaplatil tabulku (mozna nejaka sleva za stridave starty tech 3) a my jim predali prava. asi OK 

    mozna ze ty prachy ze Sokolova zachranili tu nasi licenci :) :) 
  • Určitě bych si nemyslel, že nám Sokolov zaplatil plné tabulky (v rámci spolupráce)
  • https://www.psg.cz/novinky/psg-je-opet-pripraveno-byt-generalnim-partnerem-hokejoveho-klubu-berani-zlin

    Jako zástupci PSG jsme se po celou tuto dobu chovali korektně, transparentně, snášeli jsme uměle vyvolávaný mediální tlak (např. naprosto nereálné příběhy o nákupu extraligové licence z Karlových Varů, lži o špatném účetnictví,...
  • ono to zapadlo mezi otázkami ohledně licence v sekci Ptejte se - redakce a webmaster. Když tady před nějakou dobou bylo sdíleno info, že Kapitánův dres bude vyvěšen, tak jsem se tam zeptal, zda budou vyvěšeny i dresy dalších hráčů, kde jsem zmínil Mensyho.

    Odpověď: Dobrý den. Do budoucna nemůžeme nic takového vyloučit. Aktuálně ale platí, že dres Václava Skuhravého bude vyvěšen pod strop KV Areny při nejbližší příležitosti, stejně tak jeho číslo 34 bude vyřazeno a nikdo z hráčů A-týmu jej nebude smět v současnosti, ani do budoucna používat.
  • takže Kulich jako 28 do Buffala, přeju mu tom 1. kolo, ale chudák zrovna Šavle
  • https://www.idnes.cz/hokej/nhl/jiri-kulich-buffalo-sabres-draft-nhl.A220708_151518_nhl_hrj

    Ještě měsíc zpět říkal Kulda, že ideálně chce odehrát sezonu v extralize. Ale když žokej neví, jestli se mu na ní chtěj shánět zlaťáky, tak se Jirkovi ani nedivim, že změnil názor.
  • Jasny ze ten kluk nerekne, ze do NHL nechce hned, nebo az za tri roky
  • Trochu starší, ale kdyby někoho zajímalo. Je tam i Jirka Černoch
  • upraveno 14. červenec 2022
    Nevím jak to přesně je nerad bych psal blbosti ale jestli je jedno z jaké pozice šel a dává se “odškodné” za podepsaný nováčkovský kontrakt tak pokud podepíše meli by jsme za Kuldu dostat těch 40% z té částky 285tis dolaru? To je něco okolo 2,8 míče v czk. Z toho by mohl být ještě slusnej centr 😈 nebo je to jinak? Ale samozřejmě proč predbihat ze ano

    https://hokej.cz/do-hradce-zamiri-odskodne-za-slafkovskeho-proc-tehdy-odesel/5066783?t=rtodhm0zlx0pefllu6hx977eocophkxrtlfzux4oygbt69g5kq53jfo&fbclid=IwAR1dkLNBSBlv12bRUdsXzMN4WdIsE4qXQgkHSTXFjdoAQCLta-zoVjxcPOE
    Post edited by FeryBo on
  • FeryBo
    Plus si pripocti jeste Bednare. Ten si myslim dostane tu smlouvu taky
  • Nikdy jsem NHL nesledoval, tak se v tech jejich 473983 typech smluv moc nevyznam, to ze Kulich podepsal novackovskou smlouvu znamena prosim co? Ze furt je moznost, ze odehraje sezonu v extralize, nebo bude teda za morem?
  • Znamená to, že teď už patří Sabers. A kam ho pošlou, tak záleží jen na nich. Takže buď zůstane u nich v NHL, můžou ho poslat na farmu, do kanadský juniorky, nebo domluvit s KV hostovačku jako kdysi Carolina poslala Nečase do Brna. 
  • Super, diky za info :)
  • upraveno 26. červenec 2022
    Pročítám si poslední dva články o zahájení přípravy na další sezonu a všímám si drobných detailů. Zastavte mě někdo, pokud nad tím moc přemýšlím. :-)

    V oficiálním textu se ani jednou neobjevilo slovo extraliga, vždycky je místo toho použitý neutrální výraz soutěž. V rozhovoru s Jirkou Černochem dvakrát zazní, že se chystají na extraligu, ale v oficiálním přepisu, který je zveřejněný na webovkách, je první věta, ve které to zaznělo, úplně vynechaná. Ve druhé je slovo extraliga zase nahrazeno slovem soutěž.

    Nevím, možná jsem blázen, ale příjde mi, že je to záměr. Že si sami ještě nejsou jistý.
    Post edited by Kylekatarn on
  • Tak zrovna jsem si říkal - posily žádný, o Energii nikde ani slovo, v rámci ELH... Asi okurková schíza, nebo nevim....
  • Budte v klidu. Mel jsem tu cest mluvit pred tydnem ve meste s dvema hokejisty HCE,tak jsem se jich i tedy zeptal na tohle tema.
    Prej je to kachna jak krava,mela to byt tlacenka na Zlin,ale uplne debilne podano.
    Takze ja od ty doby jsem v klidu.Prej je vse OK,a jede se normal na ELH.
  • Klepis
    Grim
    Ondrej Roman
    Gerhat
    JARUSEK
    Flick
    Bondra

    Utocnici z minule sezony ELH, kteri jeste nemaji angazma. Moc na vyber teda neni :D
  • Tak vzhledem k tomu, že my posilovat asi nebudeme, tak je můžeme vzít všecky zadarmo :D :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters